browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rezultate Pariuri 15 Noiembrie 2011

Posted by on November 15, 2011

Rezultate Fotbal 15-11-2011

AFRICA: Finala Cupei Mondiale – Calificări – primul tur
14:30 Final Burundi 2 – 1 Lesotho (1 – 1)
14:45 Final Madagascar 2 – 1 Guineea Ecuatorială (0 – 1)
15:00 Final Kenya 4 – 0 Seychelles (3 – 0)
15:00 Final Tanzania 0 – 1 Chad (0 – 0)
15:30 Final Rwanda 3 – 1 Eritrea (1 – 0)
16:30 Final Congo 1 – 1 São Tomé and Príncipe (0 – 0)
16:30 Final DR Congo 5 – 1 Swaziland (1 – 0)
17:30 Final Togo 1 – 0 Guinea-Bissau (1 – 0)
19:00 Final Mozambic 4 – 1 Comoros (2 – 0)
20:00 Final Namibia 4 – 0 Djibouti (2 – 0)
22:00 Walkover Liberia 0 – 0 Mauritius
ClasamentAMERICA CENTRALA SI DE NORD: Finala Cupei Mondiale – Calificări – turul 2
02:00 Final Barbados 1 – 2 Bermuda (0 – 0)
02:00 Final Puerto Rico 3 – 0 Saint Lucia (1 – 0)
02:30 Final Insulele Cayman 1 – 1 Republica Dominicană (0 – 1)
04:00 Anulat Nicaragua – Bahamas
21:00 Final Grenada 1 – 4 Guatemala (1 – 0)
21:00 Final Sfântul Vincent și Grenadines 0 – 2 Belize (0 – 0)
22:00 Final Haiti 2 – 1 Antigua & Barbuda (0 – 1)
23:00 Final Trinidad Tobago 2 – 0 Guyana (0 – 0)
ClasamentAMERICA DE SUD: Finala Cupei Mondiale – Calificare
23:00 Final Columbia 1 – 2 Argentina
23:00 Final Ecuador 2 – 0 Peru (0 – 0)
ClasamentANGLIA: Blue Square North
21:45 Final Blyth 1 – 2 Vauxhall (1 – 1)
21:45 Final Gainsborough 1 – 4 Gloucester (1 – 0)
21:45 Final Harrogate 1 – 1 Stortford (0 – 0)
ClasamentANGLIA: Blue Square South
21:45 Final Maidenhead 0 – 2 Hampton (0 – 0)
21:45 Final Sutton 0 – 1 Tonbridge (0 – 0)
21:45 Final Welling 4 – 3 Salisbury (2 – 1)
21:45 Final Weston 2 – 1 Staines Town (0 – 1)
ClasamentASIA: Finala Cupei Mondiale – Calificări – turul 2
09:00 Final Coreea de Nord 1 – 0 Japan (0 – 0)
13:00 Final Thailanda 0 – 1 Australia (0 – 0)
13:30 Final Singapore 0 – 4 China (0 – 1)
14:00 Final Indonesia 1 – 4 Iran (1 – 3)
14:30 Final Liban 2 – 1 Coreea de Sud (2 – 1)
15:00 Final Uzbekistan 3 – 0 Tadjikistan (1 – 0)
16:30 Final Kuweit 2 – 1 Emiratele Arabe Unite (0 – 1)
18:00 Final Jordan 1 – 3 Irak (1 – 0)
18:00 Final Qatar 0 – 0 Bahrain (0 – 0)
18:30 Final Arabia Saudită 0 – 0 Oman (0 – 0)
ClasamentEUROPA: Euro – Calificare – Play off-uri
21:05 Final Croaţia 0 – 0 Turcia (0 – 0)
21:15 Final Montenegro 0 – 1 Cehia (0 – 0)
21:45 Final Irlanda 1 – 1 Estonia (1 – 0)
23:00 Final Portugalia 6 – 2 Bosnia & Herzegovina
ClasamentEUROPA: Campionatul European U19 – Calificare
14:00 După
pen. Elveţia U19 1 – 2
(1 – 1) Ucraina U19 (1 – 0)
14:00 Final Macedonia U19 2 – 1 Kazakhstan U19 (0 – 0)
20:00 Final Croaţia U19 0 – 0 Olanda U19 (0 – 0)
20:00 Final Finlanda U19 4 – 2 Moldova U19 (2 – 1)
ClasamentEUROPA: Campionatul European U21 – Calificare
14:00 Final Macedonia U21 1 – 1 Danemarca U21 (0 – 0)
15:00 Final Armenia U21 0 – 0 Ţara Galilor U21 (0 – 0)
16:00 Final Irlanda de Nord U21 0 – 2 Serbia U21 (0 – 0)
17:00 Final Bulgaria U21 1 – 1 Austria U21 (1 – 0)
18:00 Final Italia U21 2 – 0 Ungaria U21 (1 – 0)
18:00 Final Ucraina U21 2 – 0 Lituania U21 (1 – 0)
18:45 Final Cipru U21 0 – 3 Germania U21
20:00 Final Malta U21 0 – 1 Suedia U21 (0 – 1)
LUME: Amicaluri de Club
12:10 Final Lech 1 – 0 Jarocin (0 – 0)
17:00 Final FC Basel 2 – 3 St. Gallen (0 – 3)
19:00 Final Uerdingen 0 – 7 Dortmund (0 – 4)
19:30 Final Union Berlin 1 – 0 Azerbaijan (1 – 0)
LUME: Amical International
03:30 Final Honduras 2 – 0 Serbia (2 – 0)
14:00 Final Azerbaijan U17 0 – 4 Germania U17 (0 – 3)
14:00 Final Macedonia 0 – 0 Albania (0 – 0)
17:00 Final Nigeria 2 – 0 Zambia (1 – 0)
17:30 Final Belarus 1 – 1 Libia (0 – 1)
18:00 Amânat Senegal – Coasta de Fildeş
19:00 Amânat Algeria – Camerun
19:00 Final Ghana 2 – 1 Gabon (1 – 1)
19:00 Final Guinea 1 – 1 Burkina Faso (0 – 1)
19:15 Final Slovenia 2 – 3 SUA (1 – 3)
20:00 Final Africa de Sud 1 – 2 Zimbabwe (1 – 0)
20:00 Final Niger 1 – 1 Botswana (0 – 1)
21:00 Final Ucraina 2 – 1 Austria
21:15 Final Danemarca 2 – 1 Finlanda
21:15 Final Luxemburg 0 – 1 Elveţia
21:30 Final Grecia 1 – 3 România
21:30 Final Polonia 2 – 1 Ungaria
21:45 Final Germania 3 – 0 Olanda
21:45 Final Italia 0 – 1 Uruguay
22:00 Final Anglia 1 – 0 Suedia
22:00 Final Franţa 0 – 0 Belgia
23:05 Final Costa Rica 2 – 2 Spania
ClasamentUNGARIA: League Cup
14:00 Final Győr 1 – 3 Lombard Papa (0 – 3)
17:00 Final Kaposvar 1 – 0 Pecsi (0 – 0)

Rezultate Tenis 15-11-2011

CHALLENGER – SIMPLU: Bratislava (Slovacia), asfalt
15:00 Final Przysiezny M. (Pol) 0 1 66
Ebden M. (Aus) 2 6 78
15:10 Final Ungur A. (Rou) 0 65 3
Berankis R. (Ltu) 2 77 6
16:10 Final De Schepper K. (Fra) 0 3 2
Hajek J. (Cze) 2 6 6
16:45 Final Ilhan M. (Tur) 0 2 63
Rosol L. (Cze) 2 6 77
17:40 Final Kubot L. (Pol) 0 1 1
Lacko L. (Svk) 2 6 6
18:10 Final Kudryavtsev A. (Rus) 1 3 6 1
Zopp J. (Est) 2 6 3 6
18:55 Final Minar J. (Cze) 2 6 6
Martin A. (Svk) 0 4 4
19:40 Final Pavic A. (Cro) 2 6 6
Torebko P. (Ger) 0 3 3
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Champaign (SUA), asfalt
00:30 Final Molchanov D. (Ukr) 0 1 4
Pospisil V. (Can) 2 6 6
02:15 Final Heliovaara H. (Fin) 2 7 6
Kalmanovich R. (Usa) 0 5 3
19:00 Final Baker J. (Gbr) 2 4 7 6
Bogdanovic A. (Gbr) 1 6 5 1
19:00 Final Kim K. (Usa) 1 78 0 4
Basic M. (Bih) 2 66 6 6
20:30 Final Jones G. (Aus) 2 6 6
Wolmarans F. (Rsa) 0 3 4
20:30 Final Polansky P. (Can) 2 6 3 6
Borvanov R. (Mda) 1 3 6 4
22:00 Final Estrella V. (Dom) 0 5 1
Kuznetsov A. (Usa) 2 7 6
22:00 Final
(retras) Nielsen F. (Den) 0 4
Millot V. (Fra) 0 1
23:30 Final Russell M. (Usa) 2 6 6
Klaasen R. (Rsa) 0 4 3
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Montevideo (Uruguay), zgură
01:15 Final Brzezicki J.P. (Arg) 2 5 6 6
Rufin G. (Fra) 1 7 4 2
19:10 Final Bagnis F. (Arg) 2 3 77 7
Arguello F. (Arg) 1 6 64 5
19:10 Final Olivo R. (Arg) 0 2 2
Junqueira D. (Arg) 2 6 6
19:10 Final Souza J-O. (Bra) 2 6 6
Fernandes T. (Bra) 0 3 1
20:40 Final Gonzalez M. (Arg) 2 6 6
Hidalgo D. (Ecu) 0 1 2
21:00 Final Fabbri A. (Arg) 0 64 64
Cervenak P. (Svk) 2 77 77
22:20 Final Ciric N. (Srb) 2 6 6
Galdon P. (Arg) 0 1 2
23:05 Final Cuevas M. (Uru) 2 78 2 77
Elias G. (Por) 1 66 6 64
23:20 Final Massu N. (Chi) 0 3 4
Kuznetsov A. (Rus) 2 6 6
23:35 Final Velotti A. (Arg) 2 6 6
Odesnik W. (Usa) 0 3 2
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Salzburg (Austria), asfalt
12:30 Final Paire B. (Fra) 2 77 4 77
Struff J-L. (Ger) 1 63 6 64
13:00 Final
(retras) Bedene A. (Slo) 1 7 3 0
Zemlja G. (Slo) 1 6 6 2
15:25 Final Haider-Maurer A. (Aut) 2 6 6
Mertl J. (Cze) 0 3 3
15:30 Final Lorenzi P. (Ita) 2 77 6
Marcan D. (Cro) 0 65 1
16:55 Final Fischer M. (Aut) 2 6 6
Soeda G. (Jpn) 0 3 1
18:10 Final Janowicz J. (Pol) 2 6 6
Thiem D. (Aut) 0 1 3
19:15 Final Galvani S. (Ita) 0 2 5
Brands D. (Ger) 2 6 7
20:30 Anulat Zverev M. (Ger) –
Kamke T. (Ger) –
20:45 Final Zverev M. (Ger) 0 62 4
Gojowczyk P. (Ger) 2 77 6
TablouCHALLENGER – DUBLU: Salzburg (Austria), asfalt
15:30 Final Brown D./Phau B. 2 6 6
Karagiannis N./Weintraub A. 0 4 4
16:45 Final Beck K./Moser F. 2 6 6
Kapas A./Kowalczyk M. 0 3 3
18:00 Final Becuzzi E./Lorenzi P. 0 4 2
Waske A./Zovko L. 2 6 6
TablouITF – SIMPLU: Osorno (Chile), zgură
15:00 Final Saavedra Corvalan C. (Chi) 1 6 4 5
Saez J. C. (Chi) 2 2 6 7
15:00 Final Salinas M. (Arg) 2 6 4 6
Vivanco J-S. (Ecu) 1 3 6 4
16:20 Final Martinez L. D. (Ven) 0 2 0
Urzua-Rivera R. (Chi) 2 6 6
16:30 Final Torroni G. (Ita) 2 6 6
Mena F. (Arg) 0 2 4
18:00 Final
(retras) Jotovski T. (Mkd) 0 2 0
Coria F. (Arg) 1 6 2
18:00 Final Kauer N. G. (Chi) 2 77 6
Londero J. I. (Arg) 0 65 2
18:00 Final Leonardi F. (Ita) 2 6 6
Dellien H. (Bol) 0 2 2
18:00 Final Theiler A. (Chi) 0 2 3
Rivera Ara G. (Chi) 2 6 6
19:15 Final Podlipnik-Castillo H. (Chi) 2 6 6
Hidalgo G. A. (Arg) 0 4 2
19:20 Final Malla B. (Chi) 0 2 0
Galdos S. (Per) 2 6 6
TablouITF – SIMPLU: Roznov pod Radhostem (Republica Cehă) – Calificări, indoor
11:00 Final Fidirko N. (Blr) 0 4 2
Pitra T. (Cze) 2 6 6
11:00 Final Iannuzzi E. (Ita) 0 3 2
Koenig J. (Ger) 2 6 6
11:00 Final Prokop T. (Cze) 0 4 3
Vrnak L. (Cze) 2 6 6
11:00 Final Salaba L. (Cze) 1 4 7 6
Stanek R. (Cze) 2 6 6 7
11:00 Final Szmigiel M. (Pol) 2 77 6
Lostak J. (Cze) 0 62 4
11:00 Final Uhlig D. (Ger) 2 6 4 6
Glancy D. (Irl) 1 4 6 3
12:15 Final Stakhovsky L. (Ukr) 2 6 6 6
Blecha J. (Cze) 1 4 7 2
13:00 Final Szmyrgala M. (Pol) 0 4 2
Pavlik D. (Cze) 2 6 6
TablouITF – SIMPLU: Asuncion 3 (Paraguay), zgură
17:15 Final Irigoyen M. (Arg) 2 6 6
Maria Fernanda Alves (Bra) 0 2 2
17:15 Final Tabakova R. (Svk) 2 6 6
Schiechtl T. (Aut) 0 4 4
18:00 Final Britos J. (Par) 0 1 0
Pereira T. (Bra) 2 6 6
18:00 Final Bua T. (Arg) 2 6 77
Lizarazo Y. (Col) 0 2 64
18:00 Final Castiblanco-Duarte K. (Col) 0 2 1
Eikeri U. (Nor) 2 6 6
18:00 Final Cohen J. (Usa) 2 6 6
Gonzalez M. (Par) 0 2 1
18:00 Final Degano D. (Arg) 2 710 78
Koehler Bogarin L. T. (Bra) 0 68 66
18:00 Final Giangreco Campiz C. (Par) 1 6 1 2
Cepede V. (Par) 2 4 6 6
18:00 Final Moreno G. (Arg) 0 2 2
Molinero F. (Arg) 2 6 6
18:00 Final Rossi N. (Bra) 0 3 4
Gamiz A. (Ven) 2 6 6
18:00 Final Segnini V. (Bra) 2 6 5 6
Auroux M. (Arg) 1 2 7 3
TablouITF – SIMPLU: Bratislava 2 (Slovacia), asfalt
10:30 Final Zahlavova S. (Cze) 2 6 4 6
Stanciute L. (Ltu) 1 4 6 2
11:00 Final Butkovska L. (Svk) 0 2 1
Hogenkamp R. (Ned) 2 6 6
11:00 Final Kichenok N. (Ukr) 0 3 3
Pliskova Kri. (Cze) 2 6 6
11:00 Final Kolar N. (Slo) 0 4 2
Jurikova L. (Svk) 2 6 6
11:00 Final Luknarova Z. (Svk) 0 4 4
Glushko J. (Isr) 2 6 6
11:45 Setul 2 Jani R-L. (Hun) 0 2 3
Gavrilova D. (Rus) 1 6 4
TablouITF – SIMPLU: Concepcion (Chile), zgură
16:30 Final Molesini M. L. (Arg) 0 0 2
Silva C. (Chi) 2 6 6
17:45 Final Brito F. (Chi) 2 6 6
Alonso M. (Chi) 0 3 0
18:00 Final Beddow R. (Ger) 0 0 3
Martins C. B. M. (Bra) 2 6 6
18:00 Final Cardona M. (Col) 2 6 1 6
Guimaraes B. F. (Bra) 1 1 6 2
18:00 Final Mikheeva A. (Rus) 0 0 2
Coglitore G. (Ven) 2 6 6
18:00 Final Olivares L. M. (Arg) 2 6 6
Venditti A. (Ita) 0 1 3
18:00 Final Petit S. M. (Arg) 2 6 6
Bueno M. (Bra) 0 4 1
19:00 Final Luduena B. (Chi) 2 6 6
Toma V. M. (Bra) 0 0 0
TablouITF – SIMPLU: Monastir 2 (Tunisia), asfalt
10:30 Final Gavrilovska S. (Srb) 2 6 6
Tisset A. (Fra) 0 2 1
11:00 Final Al-Nabhani F. (Oma) 2 6 3 6
Chantraine C. (Bel) 1 2 6 3
11:00 Final Bhiri A. (Tun) 0 1 0
Kharchenko A. (Ukr) 2 6 6
11:00 Final Caciotti M. (Ita) 2 6 6
Scimone S. (Ita) 0 4 4
11:00 Final Collombon A. (Fra) 2 6 6
Tomova Viktoriya (Bul) 0 3 4
11:00 Final Isaeva D. (Rus) 2 65 6 6
Daggou S. (Tun) 1 77 2 1
11:00 Final Jebri M. (Tun) 0 1 4
Abbes N. (Tun) 2 6 6
11:00 Final Kimmelmann J. (Ger) 2 6 6
Savoretti A. (Ita) 0 1 3
11:00 Final Lavoretti A. (Ita) 0 1 0
Guisard E. (Fra) 2 6 6
11:00 Final Lazareva M. (Rus) 0 2 0
Husaric A. (Bih) 2 6 6
11:00 Final Romanova A. (Rus) 2 6 6
Pasini G. (Ita) 0 2 1
11:00 Final Romeo C. (Fra) 1 6 3 65
Ginier J. (Fra) 2 4 6 77
11:00 Final Saidova S. (Rus) 2 6 6
Bastick G. (Gbr) 0 0 2
11:00 Final Wessel A. (Ger) 0 2 3
Melichar N. (Usa) 2 6 6
11:45 Setul 3 Distelmans S. (Bel) 1 4 6 1
Caregaro M. (Ita) 1 6 4 2
13:00 Final Yashina E. (Rus) 2 6 6
Zhir R. (Tun) 0 0 1
TablouITF – SIMPLU: Vinaros (Spania), zgură
11:00 Final Stomlega D. (Rou) 2 6 7
Starkova A. (Esp) 0 4 6
12:15 Final Torro-Flor M-T (Esp) 2 6 6
Mocete-Talamantes P. (Esp) 0 1 4
13:00 Final Dominguez-Lopez P. (Esp) 0 2 0
Grymalska A. (Ita) 2 6 6
13:00 Final Mocete T. C. (Esp) 0 0 0
Pillot C. (Ita) 2 6 6
13:00 Final Orlando C. (Ita) 0 0 4
Sorribes Tormo S. (Esp) 2 6 6
13:00 Final Pashkova E. (Rus) 2 6 6
Civera M. (Esp) 0 3 1
13:00 Final
(retras) Perepadenko N. (Esp) 0 0
Fernandez-Rab. A. (Esp) 0 4
13:00 Final Pipiya N. (Rus) 2 3 6 6
Garcia-Jimenez S. (Esp) 1 6 3 4
13:00 Final Prats-Millan C. (Esp) 2 6 6
Rubini S. (Ita) 0 4 3
13:00 Final Sala-Juste A. (Esp) 2 6 2 6
Boualem J. (Esp) 1 4 6 1
13:30 Final Botto B. (Per) 2 6 6
Prados Cid M.D. (Esp) 0 1 0
TablouITF – DUBLU: Asuncion 3 (Paraguay), zgură
18:00 Final Cohen J./Mrdeza T. 2 6 6
Lankri O./Mair L. 0 4 2
18:00 Final Giangreco Campiz C./Gimenez S. 0 3 5
Caron O./Zeballos C. 2 6 7
18:00 Final Hermoso X./Lopez P. 2 6 7
Britos J./Lujan J. 0 2 5
19:30 Final Nowak K./Rossi N. 2 6 6
Escobar N./Lopez Pappalardo E.M. 0 0 0
19:30 Final Di Biasi F./Robbiani I. 0 4 1
Bua T./Sarmenti L. 2 6 6
22:00 Final Eikeri U./Furlanetto V. 1 3 6 9
Auroux M./Irigoyen M. 2 6 3 11
22:00 Final Lepore A./Molinero F. 2 6 6
Castiblanco-Duarte K./Gamiz A. 0 3 2
23:15 Final Maria Fernanda Alves/Segnini V. 2 77 2 12
Cepede V./Gonzalez M. 1 62 6 10
TablouITF – DUBLU: Bratislava 2 (Slovacia), asfalt
11:00 Final Prislan A./Tinjic J. 0 4 0
Cepelova J./Husarova J. 2 6 6
13:00 Final Birnerova H./Szatmari A. 2 6 6
Morgosova K./Petriskova P. 0 4 4
14:15 Final Glushko J./Lim A. 1 6 4 3
Broady N./Mladenovic K. 2 4 6 10
15:30 Final Pliskova Kar./Pliskova Kri. 2 6 6
Vaideanu A./Vasylyeva A. 0 0 3
16:45 Final Babos T./Jani R-L. 0 2 5
Honcova M./Luknarova Z. 2 6 7
18:00 Final Butkovska L./Schmiedlova K. 2 6 6
Jurikova L./Kucova K. 0 4 4
TablouITF – DUBLU: Concepcion (Chile), zgură
17:00 Final Beddow R./Steiner E. 0 3 5
Mikheeva A./Sedano-Acosta C. 2 6 7
17:00 Final Cardona M./Jerardino F. 0 2 1
Brito F./Coglitore G. 2 6 6
17:00 Final Lucero C./Perez Rojas G. 2 6 6
Molesini M. L./Podoroska N. 0 2 0
17:00 Final Martins C. B. M./Venditti K. 2 6 6
Echeverria D./Olivares L. M. 0 2 1
20:30 Final De Carli M.A./Petit S. M. 0 4 5
Bueno M./Guimaraes B. F. 2 6 7
21:45 Final Luduena B./Seguel D. 0 4 3
Minieri G./Silva C. 2 6 6
TablouITF – DUBLU: Monastir 2 (Tunisia), asfalt
11:00 Final Boinay L./Chantraine C. 2 6 77
Kharchenko A./Melichar N. 0 4 65
11:00 Final Collombon A./Ginier J. 2 6 6
Cazeaux A./Romeo C. 0 3 1
11:00 Final Gavrilovska S./Novcic A. 2 6 4 10
Kimmelmann J./Radovic M. 1 1 6 7
14:45 Final Caregaro M./Savoretti A. 0 4 4
Abou Z. O./Distelmans S. 2 6 6
16:00 Final Bastick G./Tisset A. 2 6 7
Jebri M./Zhir R. 0 0 5
TablouITF – DUBLU: Vinaros (Spania), zgură
15:00 Final Cavalle-Reimers I./Stomlega D. 0 4 5
Fernandez-Rab. A./Kiszczynska M. 2 6 7
15:00 Final Grymalska A./Pashkova E. 2 6 6
Gibanel V. L./Tur Mari C. 0 4 1
15:00 Final Orlando C./Patiuk V. 0 3 65
Carreras A./Prats-Millan C. 2 6 77
15:00 Final Moura M./Perres A. O. 2 4 77 10
Laskaridou Ch./Pipiya N. 1 6 64 7

Rezultate Baschet 15-11-2011

COREEA DE SUD: KBL
12:00 Final Jeonju 70 16 16 18 20
Anyang 77 26 13 15 23
12:00 Final Wonju 76 18 18 17 23
Seoul Thunders 66 15 17 23 11
ClasamentCOREEA DE SUD: WKBL Women
10:00 Final Cool Cats F 66 20 14 18 14
Woori F 60 10 13 16 21
ClasamentDANEMARCA: Danemarca Cupa – Feminin
19:30 Final Sisu F 75
Horsens F 55
21:00 Amager F –
Glostrup F –
ClasamentESTONIA: Korvpalli Meistriliiga
19:00 Final Valga Welg 66 10 11 19 26
TTÜ/Kalev II 81 20 14 25 22
ClasamentEUROPA: Eurocup – Preliminar
17:00 Final Petersburg 73 10 17 24 22
Cedevita 56 12 15 12 17
18:00 Final Azovmash Mariupol 79 21 22 25 11
Le Mans 76 22 21 14 19
18:00 Final Banvitspor 73 22 17 20 14
Frankfurt 72 20 14 24 14
18:00 Final Buducnost 75 12 16 26 21
Turow Zgorzelec 50 7 19 17 7
19:00 Final Cibona 71 12 20 21 18
Gravelines-Dunkerque 101 27 24 25 25
19:00 Final Donetsk 80 23 17 23 17
Hapoel Jerusalem 71 20 14 20 17
19:30 Final VEF Riga 80 23 22 20 15
PAOK 74 23 21 13 17
19:45 Final Aris TT Bank 55 15 16 6 18
Nymburk 64 23 14 15 12
20:30 Final GasTerra Flames 77 19 11 20 27
Rudupis 82 22 21 18 21
20:30 Final Lyon-Villeurbanne 87 20 14 24 29
Valencia 78 15 12 28 23
21:00 Final Bayern 72 19 17 20 16
Treviso 62 13 18 15 16
21:00 Final Dexia Mons 74 24 17 10 23
Alba Berlin 78 17 26 24 11
21:30 Final Cholet 63 16 18 11 18
Khimky M. 75 20 15 28 12
21:30 Final Krka 65 21 18 20 6
Lietuvos Rytas 73 18 17 18 20
21:30 Final Oostende 65 16 16 17 16
Lukoil Academic 66 16 10 21 19
22:30 Final Gran Canaria 84 27 16 20 21
Lokomotiv Kuban 76 17 24 18 17
ClasamentEUROPA: EuroChallenge – Primul tur
18:00 Final Nizhny Novgorod 85 20 23 21 21
Khimik Mytishi 73 17 16 21 19
19:00 Final Besiktas 103 25 30 25 23
Armia 82 20 21 20 21
19:00 Final Etha Encomi 55 12 16 10 17
Triumph 72 21 20 16 15
19:00 Final Prostejov 82 25 20 22 15
Pardubice 76 18 23 19 16
19:00 Final Ventspils 69 18 12 17 22
Atomeromu 56 11 16 13 16
20:00 Final Norrkoping 82 20 25 20 17
Nitra 64 22 18 10 14
20:30 Final Artland 86 25 23 14 24
Szolnoki Olaj 78 15 20 14 29
20:30 Final Gottingen 71 10 21 18 22
Leiden 80 20 20 18 22
20:30 Final Pinar Karsiyaka 103 19 16 37 31
Minsk-2006 105 30 26 30 19
21:00 Final Antwerp Giants 87 26 14 20 27
U-Mobitelco Cluj 63 18 18 15 12
21:00 Final Oldenburg 85 18 20 16 31
Fuenlabrada 66 15 18 16 17
21:00 Final Pau-Orthez 83 17 23 18 25
Keravnos S. 85 18 28 21 18
21:00 Final Roanne 81 23 18 23 17
Goverla 78 26 16 24 12
21:30 Final Chalon/Saone 87 29 22 17 19
Enisey 79 25 16 26 12
21:30 Final Okapi Aalstar 95 29 28 12 26
Olin Edirne 70 15 14 18 23
ClasamentEUROPA: BIBL
18:00 Final Elba Timisoara 85 27 16 23 19
OKK Beograd 67 19 21 13 14
ClasamentFRANŢA: Pro B
21:00 Final Boulazac 79 19 21 17 22
Saint-Vallier 73 18 20 16 19
ClasamentLETONIA: LBL
19:30 După
prel. Liepajas Lauvas 101 23 14 25 20 19
Latvijas Universitate 103 15 21 17 29 21
19:30 Final Turiba 77 31 19 16 11
Jelgava 73 17 15 24 17
ClasamentNORVEGIA: BLNO
20:30 Final Bærum 119 30 22 37 30
Langhus 65 21 18 12 14
ClasamentOLANDA: Eredivisie
21:00 După
prel. Leeuwarden 77 15 18 21 16 7
Eiffel Towers 78 17 16 20 17 8
ClasamentSUA: NBA
02:00 Amânat Charlotte Bobcats –
Oklahoma City Thunder –
03:00 Amânat Memphis Grizzlies –
Sacramento Kings –
03:30 Amânat Dallas Mavericks –
Golden State Warriors –
04:00 Amânat Utah Jazz –
New York Knicks –
05:00 Amânat Portland Trailblazers –
Philadelphia 76ers –
ClasamentSUEDIA: Ligan
20:04 Final Boras 82 12 24 25 21
Sodertalje 80 18 15 17 30
20:04 După
prel. Solna 89 18 20 22 18 11
Uppsala 85 14 24 22 18 7

Rezultate Hochei 15-11-2011

AUSTRIA: National League
20:15 Final ATSE Graz 11 5 4 2
Linz II 1 1 0 0
20:30 Final Feldkirch 2 0 0 2
Innsbruck 5 1 4 0
ClasamentELVEŢIA: NLA
20:45 După
pen. Servette 3 2 0 1 0 0
Davos 4 0 2 1 0 1
20:45 După
pen. Zug 3 1 0 2 0 1
Biel 4 0 2 1 0 2
20:45 Final Zurich 2 0 0 2
Bern 3 2 0 1
ClasamentELVEŢIA: NLB
21:00 Final Basel 2 1 1 0
Ajoie 1 1 0 0
21:00 Final Chaux-De-fonds 5 0 2 3
Olten 6 1 5 0
21:00 Final Langenthal 4 0 1 3
Lausanne 0 0 0 0
21:00 Final Sierre-Anniviers 2 1 1 0
Visp 5 1 2 2
21:00 Final Thurgau 3 0 1 2
Lions 4 1 1 2
ClasamentFINLANDA: SM-liiga
18:30 Final Espoo 5 0 2 3
Pelicans 3 1 0 2
18:30 Final IFK Helsinki 4 1 3 0
Lukko 1 0 1 0
18:30 Final Kärpät 2 0 0 2
Ilves 1 1 0 0
18:30 Final TPS Turku 1 0 0 1
Jyväskylä 5 1 3 1
ClasamentGERMANIA: DEL
20:30 Final Hannover 2 0 0 2
Straubing 3 1 1 1
ClasamentITALIA: Serie A
21:30 Final Asiago 4 1 1 2
Valpusteria 2 0 1 1
ClasamentNORVEGIA: Eliteserien
19:30 Final Manglerud 3 0 2 1
Stavanger 6 2 2 2
19:30 Final Stjernen 1 0 1 0
Lorenskog 6 1 2 3
19:30 Final Storhamar 3 1 1 1
Sarpsborg 2 0 2 0
20:00 Final Frisk Asker 0 0 0 0
Rosenborg 7 2 2 3
20:00 Final Lillehammer 6 2 2 2
Vålerenga 3 0 0 3
ClasamentREGATUL UNIT: Elite League
21:30 După
prel. Fife 4 2 1 1 0 0
Hull 4 0 2 2 0 0
ClasamentRUSIA: KHL
17:00 După
pen. Niznekamsk 3 2 1 0 0 0
Ufa 4 0 1 2 0 1
ClasamentRUSIA: VHL
15:00 Final Toros Neftekamsk 6 2 1 3
Togliatti 4 1 2 1
19:00 Final Donbass 4 1 2 1
Kazzinc-Torpedo 1 0 1 0
ClasamentSLOVACIA: Extraliga
18:00 Final Poprad 3 1 1 1
Skalica 6 1 3 2
18:00 Final Zilina 1 1 0 0
Slovan Bratislava 5 1 1 3
18:00 Final Zvolen 2 1 0 1
Kosice 8 3 2 3
18:30 Final Trencin 1 0 0 1
Martin 3 0 0 3
19:00 După
prel. Nitra 4 1 1 1 1
B. Bystrica 3 0 2 1 0
ClasamentSLOVACIA: 1. liga
18:00 Final Michalovce 11 1 5 5
Puchov 2 2 0 0
18:00 Final Senica 3 0 3 0
Trebisov 2 0 0 2
18:30 După
pen. Bardejov 3 2 1 0 0 0
Spisska Nova Ves 4 1 1 1 0 1
19:00 După
prel. Detva 4 1 1 1 1
Trnava 3 1 0 2 0
19:00 Final Piestany 4 1 2 1
Presov 0 0 0 0
19:00 Final Pov. Bystrica 1 0 0 1
Topolcany 4 1 2 1
ClasamentSUA: NHL
02:00 Final Carolina Hurricanes 3 1 1 1
Philadelphia Flyers 5 2 2 1
02:00 După
pen. Montreal Canadiens 2 0 2 0 0 1
Buffalo Sabres 3 0 0 2 0 2
03:30 Final Winnipeg Jets 5 2 2 1
Tampa Bay Lightning 2 0 1 1
ClasamentSUA: AHL
18:30 Final San Antonio Rampage 0 0 0 0
Abbotsford Heat 4 1 2 1
ClasamentSUEDIA: Elitserien
20:00 Final Vaxjo 3 2 1 0
Frolunda 1 0 0 1

Rezultate Handbal 15-11-2011

DANEMARCA: Cupa Nordea Feminin
20:30 Final Esbjerg F 31
Sønderjyske F 20
ClasamentESTONIA: Meistriliiga
18:30 Final Arukula 19
Kehra 39
ClasamentGERMANIA: Bundesliga
21:15 Final Göppingen 22 12 10
Balingen-W. 21 10 11
ClasamentITALIA: A Elite
19:00 Final Fasano 23
Bozen 32
ClasamentRUSIA: Superleague
12:30 Final Chelyabinsk 42 20 22
Stavropol 36 19 17
15:00 Final Perm 39 22 17
Voronezh 31 14 17
16:00 Final Kaustik 31 13 18
Kaspiya 29 14 15
16:00 Final RGUFK Chehovski Medvedi 40 17 23
Taganrog 30 17 13
ClasamentSPANIA: ABF Feminin
20:00 Final Gran Canaria F 33
CB Kukullaga F 24
20:00 Final Parc Sagunt F 21
Bera Bera F 25
21:00 Final Alcobendas F 23
S.D. Itxako F 25
21:00 Final Feve Gijon F 19
Porrino F 23
21:30 Final Castro Urdiales F 22
Alicante F 26
21:30 Final Elche Mustang F 26
Cleba F 25
ClasamentSUEDIA: Elitserien Feminin
20:00 Final IVH Västerås F 16
Lugi F 26

Rezultate Volei 15-11-2011

BULGARIA: SuperLiga

17:30 Final Balkanstroy Pirin 3 25 25 25
Levski Sofia 0 21 18 19
ClasamentDANEMARCA: 1. Division West Women
20:30 Final Bedsted F 3 18 25 23 25 15
Holstebro F 2 25 22 25 23 7
ClasamentFINLANDA: SM-liiga
18:30 Final Sampo 3 25 25 19 26 15

PerPo 2 23 19 25 28 12
LUME: Amical International
20:30 Final Olanda 3 21 27 22 25 15
Slovenia 2 25 25 25 16 13
ClasamentREPUBLICA CEHĂ: Extraliga
21:35 Final Brno 3 25 25 18 25
Zlin 1 22 21 25 17

Rezultate Pariuri 15-11-2011

TAGS: rezultate pariuri, rezultate pariuri sportive, rezultate la pariuri, rezultate pariuri live, rezultate pariuri online, rezultate fotbal, rezultate tenis, rezultate baschet, rezultate hochei, rezultate volei, rezultate baseball, rezultate liga 1, rezultate cupa romaniei, rezultate europa league, rezultate champions league

Comments are closed.