browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rezultate Pariuri 31 Octombrie 2011

Posted by on October 31, 2011

Rezultate Fotbal 31-10-2011

ALBANIA: Super League
15:00 Final Bylis 1 – 3 Flamurtari (1 – 0)
19:00 Final Skenderbeu Korca 1 – 0 Kastrioti (0 – 0)
ClasamentANGLIA: Premier League
22:00 Final Stoke 1 – 3 Newcastle
ClasamentANGLIA: Blue Square North
21:45 Amânat Hinckley – Solihull
ClasamentARGENTINA: Primera División – Apertura
01:20 Final Belgrano 0 – 1 Colon (0 – 0)
22:00 Final Union Santa Fe 1 – 1 Tigre (0 – 0)
ClasamentBOLIVIA: Liga de Futbol Prof – Apertura
01:00 Final Blooming 1 – 2 Oriente Petrolero (0 – 1)
ClasamentBULGARIA: A PFG
14:30 Final Ludogorets 3 – 0 Montana (3 – 0)
18:00 Final Lok. Sofia 1 – 2 Litex Lovech (1 – 0)
ClasamentCHILE: Primera División – Clasura
00:30 Final U. Catolica 2 – 1 U. De Concepcion (0 – 1)
ClasamentCIPRU: First Division
19:00 Final Achnas 1 – 0 Nea Salamis (0 – 0)
ClasamentCOSTA RICA: Primera División – Torneo de Invierno
00:00 Final San Carlos 0 – 0 Puntarenas (0 – 0)
00:30 Final Alajuelense 0 – 2 Limon (0 – 1)
19:00 Final Zeledon 5 – 1 Orion (1 – 0)
ClasamentDANEMARCA: Superliga
20:00 Final Midtjylland 1 – 1 Sonderjyske
ClasamentECUADOR: Serie A – Al doilea tur
00:00 Final Emelec 4 – 1 LDU Loja (1 – 0)
ClasamentELVEŢIA: Challenge League
21:10 Final Bellinzona 0 – 1 Aarau (0 – 1)
ClasamentEUROPA: Campionatul European U17 – Calificare
15:00 Final Bosnia & Herzegovina U17 1 – 0 Letonia U17 (1 – 0)
15:00 Final Olanda U17 0 – 1 Anglia U17 (0 – 1)
ClasamentFRANŢA: Ligue 2
21:30 Final Nantes 1 – 0 Lens
ClasamentGERMANIA: 2. Bundesliga
21:15 Final Furth 1 – 3 Braunschweig
ClasamentGRECIA: Beta Ethniki
19:00 Final Panthrakikos 1 – 0 Kalloni (0 – 0)
ClasamentISRAEL: Ligat ha’Al
20:50 Final Yehuda 0 – 0 M. Tel Aviv (0 – 0)
ClasamentITALIA: Serie C1/A
21:45 Final Benevento 2 – 1 Taranto (1 – 1)
ClasamentMEXIC: Primera División – Apertura
00:00 Final Club America 2 – 3 Puebla (1 – 2)
ClasamentNORVEGIA: Tippeligaen
20:00 Final Vålerenga 1 – 2 Fredrikstad
ClasamentOLANDA: Eerste Divisie
21:00 Final Den Bosch 5 – 1 Emmen
ClasamentPERU: Primera División – Primul tur
22:30 Final Alianza Atl. 2 – 1 C. N. Iquitos (1 – 1)
ClasamentPOLONIA: Ekstraklasa
19:30 Final Ruch 0 – 1 Polonia W. (0 – 0)
ClasamentREPUBLICA CEHĂ: Gambrinus liga
19:30 Final Jablonec 0 – 1 Teplice (0 – 0)
ClasamentROMÂNIA: Liga I
19:00 Final Concordia 3 – 1 Dacia Mioveni (1 – 1)
21:30 Final FC Braşov 1 – 2 CFR Cluj (0 – 0)
ClasamentSINGAPORE: S-League
13:30 Final Balestier Khalsa 2 – 2 Woodlands W. (2 – 0)
13:30 Final Geylang 3 – 6 Singapur (1 – 2)
ClasamentSPANIA: Primera Division
22:00 Final Sevilla 1 – 2 Granada
ClasamentSUA: Major League Soccer – Play off-uri
01:30 Final Colorado 0 – 2 Kansas City (0 – 0)
ClasamentTURCIA: Superliga
20:00 Final Fenerbahce 1 – 0 Karabukspor
20:00 Final Mersin 2 – 1 Genclerbirligi
ClasamentUCRAINA: Premier League
17:00 Final Obolon Kiev 0 – 1 Ch. Odessa (0 – 0)
19:15 Final M. Donetsk 0 – 0 Illichivets (0 – 0)
ClasamentVENEZUELA: Primera Division – Apertura
00:00 Final Mineros 1 – 1 Tucanes (0 – 0)

Rezultate Tenis 31-10-2011

ATP – SIMPLU: Basel (Elveţia), asfalt
16:05 Final Baghdatis M. (Cyp) 2 4 710 6
Troicki V. (Srb) 1 6 68 2
19:55 Final Starace P. (Ita) 0 63 4
Federer R. (Sui) 2 77 6
21:40 Final Kukushkin M. (Kaz) 2 6 6
Young D. (Usa) 0 4 2
21:40 Anulat Melzer J. (Aut) –
Young D. (Usa) –
TablouATP – SIMPLU: Valencia (Spania), asfalt
14:10 Final Davydenko N. (Rus) 2 6 4 6
Simon G. (Fra) 1 4 6 3
16:45 Final Gimeno-Traver D. (Esp) 0 4 3
Fognini F. (Ita) 2 6 6
18:15 Final Mahut N. (Fra) 2 77 6
Garcia-Lopez G. (Esp) 0 65 2
20:10 Final Pospisil V. (Can) 2 6 3 711
Isner J. (Usa) 1 3 6 69
TablouATP – DUBLU: Basel (Elveţia), asfalt
15:30 Final Kubot L./Stepanek R. 1 3 77 9
Fish M./Roddick A. 2 6 65 11
18:00 Final Llodra M./Zimonjic N. 2 6 712
Lammer M./Sadecky A. 0 3 610
TablouATP – DUBLU: Valencia (Spania), asfalt
18:15 Final Bopanna R./Qureshi A. U. H. 2 6 7
Almagro N./Andujar P. 0 3 5
19:40 Final Chela J. I./Monaco J. 0 4 62
Granollers-Pujol M./Lopez M. 2 6 77
21:30 Final Gimeno-Traver D./Riba-Madrid P. 2 3 6 12
Lopez F./Verdasco F. 1 6 4 10
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Charlottesville (SUA), asfalt
19:05 Final Molchanov D. (Ukr) 1 5 77 2
Heliovaara H. (Fin) 2 7 63 6
20:05 Final Smyczek T. (Usa) 2 6 4 7
Kuznetsov A. (Usa) 1 3 6 5
22:15 Final Klaasen R. (Rsa) 0 4 65
Russell M. (Usa) 2 6 77
23:30 Final Yani M. (Usa) 2 6 6
Guccione C. (Aus) 0 3 3
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Eckental (Germania), indoor
14:40 Final Krawietz K. (Ger) 2 79 77
Sijsling I. (Ned) 0 67 65
16:25 Final Soeda G. (Jpn) 2 4 77 6
Zimmerman M. (Ger) 1 6 65 2
16:25 Final Sousa J. (Por) 0 5 65
Ram R. (Usa) 2 7 77
18:15 Final Beck K. (Svk) 2 6 6
Przysiezny M. (Pol) 0 2 3
18:20 Final Grigelis L. (Ltu) 2 6 6
Stebe C-M. (Ger) 0 4 4
20:10 Final Copil M. (Rou) 0 4 4
Brown D. (Ger) 2 6 6
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Medellin (Columbia), zgură
18:15 Final Di Mauro A. (Ita) 1 5 6 4
Capdeville P. (Chi) 2 7 4 6
21:25 Final Giannessi A. (Ita) 0 2 4
Rufin G. (Fra) 2 6 6
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Sao Leopoldo (Brazilia), zgură
14:40 Final Demoliner M. (Bra) 0 65 5
Alund M. (Arg) 2 77 7
14:40 Final Santanna B. (Bra) 0 63 3
Felder M. (Uru) 2 77 6
17:10 Final Ciric N. (Srb) 2 6 77
Junqueira D. (Arg) 0 2 62
19:10 Final Kuznetsov A. (Rus) 0 69 0
Ghem A. (Bra) 2 711 6
20:40 Final Gonzalez M. (Arg) 2 66 6 6
Zampieri C. (Bra) 1 78 2 3
TablouITF – SIMPLU: Antalya 6 (Turcia) – Calificări, asfalt
10:00 Final Caruso S. (Ita) 0 3 1
De Goede D. (Ned) 2 6 6
10:00 Final De L. J. (Bel) 0 3 1
Marie J. (Fra) 2 6 6
10:00 Final Dubarenco M. (Mda) 2 6 6
Metreveli A. (Geo) 0 1 3
11:00 Final Rumler R. (Cze) 1 3 77 3
Thiem D. (Aut) 2 6 65 6
11:20 Final Chettar M. (Fra) 0 4 1
Vermeer M. (Lux) 2 6 6
11:20 Final Netuschil M. (Ger) 2 6 6
Campo A. (Ita) 0 3 0
11:20 Final Von M. G. (Ger) 0 2 4
Laurent Y. (Fra) 2 6 6
12:15 Final Dubinsky V. (Rus) 0 5 2
Boldarev A. (Uzb) 2 7 6
TablouITF – SIMPLU: Mesheref 2 (Kuveit), asfalt
08:30 Final Averfalk K. (Aus) 2 6 6
Abdal M. (Kuw) 0 0 1
09:00 Final Folie A. (Bel) 2 6 7
Tawil I. (Syr) 0 1 5
09:00 Final
(retras) Girat Magin V. (Fra) 0 5 1
Maiga R. (Sui) 1 7 4
09:40 Final Eremin E. (Ita) 2 4 6 6
Godry L. (Hun) 1 6 1 4
13:30 Final Margaroli L. (Sui) 0 3 2
Maqdas A. (Kuw) 2 6 6
TablouITF – SIMPLU: Phuket (Tailanda), asfalt
05:00 Final Becker R. (Ger) 2 710 6
Renard L. (Swe) 0 68 3
05:00 Final Jordi K. (Sui) 0 64 4
Tiwari A. (Ind) 2 77 6
05:00 Final Jun W-S. (Kor) 1 6 5 65
Patrombon J. (Phl) 2 4 7 77
05:00 Final Lescure M. (Fra) 2 6 6
Yoo D. (Kor) 0 0 3
05:00 Final Prahmanee G. (Tha) 0 0 2
Rochette L. (Fra) 2 6 6
05:00 Final Reyes M. (Ita) 2 4 6 6
Isarow P. (Tha) 1 6 3 2
06:20 Final Siributwong K. (Tha) 0 4 2
Cho-Soong J. (Kor) 2 6 6
07:30 Final Luesantia N. (Tha) 0 0 0
Wang J. (Tpe) 2 6 6
TablouITF – SIMPLU: Asuncion (Paraguay), zgură
18:30 Final Montiel B. (Arg) 2 6 6
Acuna C. (Par) 0 1 1
19:00 Final Argyelan C. (Hun) 0 1 2
Rescaldani Francesca (Arg) 2 6 6
19:00 Final Blanco S. (Arg) 1 6 2 3
Koehler Bogarin L. T. (Bra) 2 3 6 6
19:00 Final Bruzzesi Avella C. (Arg) 0 2 4
Caron O. (Arg) 2 6 6
19:00 Final Degano D. (Arg) 0 3 1
Bua T. (Arg) 2 6 6
19:00 Final Serio A. (Arg) 0 2 3
Tabakova R. (Svk) 2 6 6
19:45 Final Bosio V. (Arg) 2 6 7
Gehre Boettner A. M. (Par) 0 1 5
22:30 Final Robbiani I. (Par) 2 6 6
Farfan D. (Arg) 0 3 4
TablouITF – SIMPLU: Istanbul 2 (Turcia), asfalt
11:00 Final Bahitli E. (Tur) 0 0 1
Sirotkina M. (Rus) 2 6 6
11:00 Final Gatto-Monticone G. (Ita) 0 4 4
Kichenok N. (Ukr) 2 6 6
11:00 Anulat Georgatou E. (Gre) –
Kvatsabaia S. (Geo) –
11:15 Final Mrdeza T. (Cro) 1 6 3 6
Kvatsabaia S. (Geo) 2 2 6 7
12:00 Final Hofmanova N. (Aut) 0 1 4
Khromacheva I. (Rus) 2 6 6
12:00 Final Kozlova Kat. (Ukr) 1 6 6 3
Shapatava S. (Geo) 2 7 4 6
12:00 Final Kulikova E. (Rus) 0 5 2
Zaniewska S. (Pol) 2 7 6
TablouITF – SIMPLU: Montego Bay (Jamaica), asfalt
16:30 Final Rodriguez E. K. (Usa) 0 1 1
Hermoso X. (Mex) 2 6 6
17:00 Final Ferris E. (Usa) 2 6 6
Gordon L. (Usa) 0 1 2
17:00 Final Konig P. (Aut) 0 0 2
Boev M. (Bel) 2 6 6
17:00 Final Piltcher R. (Bra) 0 2 1
Robinson C. (Usa) 2 6 6
17:00 Final Rapisarda-Calvo I. (Esp) 0 5 3
Van N. C. (Usa) 2 7 6
17:30 Final Murdock A. (Usa) 2 6 2 6
Hibi M. (Jpn) 1 2 6 1
TablouITF – SIMPLU: Taipei (Taiwan), asfalt
05:00 Final Juan T. (Chn) 0 5 4
Chan W. Y. V. (Hkg) 2 7 6
06:30 Final Eguchi M. (Jpn) 0 6 4
Hsieh S. (Chn) 2 7 6
08:00 Final Doi M. (Jpn) 2 6 6
Damayanti A.F. (Ina) 0 4 1
TablouITF – DUBLU: Phuket (Tailanda), asfalt
08:50 Final Cho-Soong J./Nam J. S. 2 7 1 11
Li Z./Udomchoke D. 1 5 6 9
TablouITF – DUBLU: Asuncion (Paraguay), zgură
23:45 Final Auroux M./Irigoyen M. 2 6 6
Acuna C./Gehre Boettner A. M. 0 3 2
TablouITF – DUBLU: Istanbul 2 (Turcia), asfalt
14:00 Final Birol I./Cetin G. 0 1 1
Clerico N./Ozga J. 2 6 6
14:00 Final Eric D./Mrdeza T. 2 6 6
Ates G. M./Guldas G. 0 1 2
14:00 Final Kerkhove L./Sirotkina M. 1 4 7 8
Krunic A./Tsurenko L. 2 6 5 10
15:00 Final Bahitli E./Benli E. 0 4 3
Kvatsabaia S./Shapatava S. 2 6 6
15:00 Final Kichenok L./Kichenok N. 2 6 7
Hofmanova N./Luknarova Z. 0 2 6
15:00 Final Pashkova E./Zaniewska S. 2 6 7
Naydenova A./Shinikova I. 0 1 5
17:00 Final Abduraimova N./Kulikova E. 0 0 2
Ivakhnenko V./Kozlova Kat. 2 6 6
17:00 Final Majeric T./Vasylyeva A. 0 2 2
Jugic-Salkic M./Vrljic A. 2 6 6
TablouITF – DUBLU: Montego Bay (Jamaica), asfalt
19:00 Final
(retras) Hermoso X./Ivette Lopez 1 6 0
Hladikova T./Mally A. 0 3 1
20:30 Final Deigman L./Hubnerova N. 0 2 1
Benitez A./Brady J. 2 6 6

Rezultate Baschet 31-10-2011

AUSTRIA: ABL
20:00 Final Kapfenberg 67 19 17 14 17
Klosterneuburg 85 25 24 16 20
ClasamentDANEMARCA: Canal Digital Ligaen
20:00 Final Bakken Bears 86 21 26 20 19
Horsens 72 18 13 26 15
ClasamentEUROPA: VTB Cupa Promo
18:00 Final Minsk-2006 60 20 10 18 12
Asseco Prokom 92 31 20 21 20
ClasamentISRAEL: Super Liga
19:35 Final Maccabi Tel Aviv 87 23 23 8 33
Elitzor Netania 85 24 17 20 24
ClasamentPOLONIA: Ekstraklasa Women
19:00 Final Widzew Lodz F 57 7 13 19 18
Rybnik F 84 23 24 20 17
ClasamentROMÂNIA: Divizia A
17:00 Final Atlassib Sibiu 131 30 38 30 33
Iasi 72 7 22 21 22
19:00 Final Energia Rovinari 61 17 13 12 19
CSU Ploiesti 76 22 16 14 24
ClasamentUCRAINA: Super League
18:00 Final Ferro-ZNTU 83 16 23 18 26
Hoverla 76 24 17 17 18
18:30 Final Dnipro-AZOT 72 25 14 19 14
Odessa 81 20 20 17 24
19:00 Final Dnipro 72 18 15 23 16
Khimik Mytishi 80 24 17 26 13

Rezultate Baseball 31-10-2011

JAPONIA: NPB – Play off-uri
11:30 Final Yakult Swallows 3 0 0 1 0 0 0 1 1 X
Yomiuri Giants 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Rezultate Handbal 31-10-2011

AUSTRIA: WHA Feminin

18:00 Final Fünfhaus F 18 10 8

Karnten F 40 19 21

19:00 Final MGA Handball F 31 14 17

Wr. Neustadt F 29 15 14

ClasamentCROAŢIA: Dukat Premijer liga

19:00 Final Dubrava 32 14 18

Varteks 24 11 13

19:00 Final Kastela 27 15 12

Buzet 27 13 14

ClasamentDANEMARCA: Jack & Jones Ligaen

16:00 Final Mors 28 14 14

Nordsjælland 20 14 6

17:00 Final Lemvig 30 17 13

Skanderborg 28 13 15

18:00 Final Skjern 22 9 13

Bjerringbro/Silkeborg 21 7 14

ClasamentDANEMARCA: 1. Division

16:00 Final Vejle 28

Vesthimmerland 20

16:30 Final Ajax København 32

Faaborg 35

16:30 Final Odder 39

Stoholm 23

17:00 Final HOJ 21

Sydhavsøerne 29

ClasamentDANEMARCA: 1.Division Women

15:00 Final Skanderborg F 19

Ringkøbing F 31

16:00 Final NFH Nyk F 22

Lyngby F 18

18:00 Final Tarm-Foersum F 24

Stjernen F 23

ClasamentELVEŢIA: SPL Feminin

18:00 Final Zug F 23

Yellow Winterthur F 19

ClasamentEUROPA: Liga campionilor – Feminin

12:00 Final HC Dinamo F 34 16 18

Oltchim Valcea F 30 15 15

16:00 Final Thuringer F 21 8 13

Midtjylland F 27 13 14

17:50 Final Randers F 38 18 20

Hypo NÖ F 32 15 17

18:00 Final Metz F 24 7 17

Györi ETO F 32 17 15

ClasamentFINLANDA: SM Liiga

18:00 Final Akilles 24

HC West 36

ClasamentFRANŢA: D1

17:00 Final Creteil 33 16 17

Nantes 33 16 17

17:00 Final Selestat 27 14 13

Montpellier 33 15 18

18:00 Final Tremblay 25 12 13

Toulouse 27 11 16

ClasamentGERMANIA: Bundesliga

18:30 Final F. Berlin 32 17 15

Kiel 33 17 16

18:30 Final Hildesheim 31 12 19

Gummersbach 34 17 17

18:30 Final Lemgo 19 11 8

Großwallstadt 18 10 8

18:30 Final Melsungen 31 17 14

Burgdorf 36 21 15

ClasamentGERMANIA: 1. Bundesliga Women

17:00 Final Göppingen F 29 15 14

Wildungen F 23 12 11

ClasamentNORVEGIA: Postenligaen

16:00 Final Stavanger 42 19 23

Sandefjord 30 10 20

18:30 Final Herulf 27 12 15

Haslum 35 20 15

19:00 Final Arendal 26 12 14

Follo 18 7 11

19:00 Final Runar 24 10 14

Elverum 34 18 16

19:45 Final Fyllingen 33 15 18

Baekkelaget 31 17 14

ClasamentNORVEGIA: 1. Division

19:00 Final Falk 32

Fram Larvik 22

19:00 Final Fjellhammer 37 18 19

Nærbø 22 10 12

ClasamentNORVEGIA: Postenligaen Feminin

17:00 Final Kristiansand F 19 7 12

Njaard F 14 5 9

18:00 Final Stabæk F 28 15 13

Sola F 26 13 13

ClasamentNORVEGIA: 1.Division Feminin

16:00 Final Oppsal F 45 25 20

Jotun F 14 7 7

17:00 Final Halden F 33

Utleira F 21

19:00 Final Nordstrand F 31

Bækkelaget F 28

ClasamentPOLONIA: Ekstraklasa

18:00 Final Kielce Vive 37 19 18

Chrobry Glogow 29 14 15

18:00 Final Zaglebie Lubin 30 14 16

Wisla Plock 36 15 21

ClasamentPOLONIA: Superliga Feminin

16:00 Final Lublin F 32 20 12

Kielce F 29 12 17

17:00 Final Pogon Szczecin F 19 9 10

Start Elblag F 35 20 15

ClasamentREPUBLICA CEHĂ: Extraliga

11:30 Final Zubri 22 10 12

Dukla Prague 22 10 12

17:00 Final Frydek-Mistek 28 14 14

Lovosice 33 17 16

ClasamentSERBIA: Superliga

19:00 Final Metaloplastika 21

Partizan Belgrad 23

ClasamentSPANIA: Liga ASOBAL

21:15 Final Valladolid 28 15 13

Ademar 23 12 11

ClasamentSUEDIA: Elitserien

17:00 Final Alingsås 21 12 9

Drott 22 10 12

17:00 Final Tumba 23 11 12

Hammarby 23 11 12

17:10 Final Malmö 30 14 16

Savehof 28 16 12

17:15 Final Ystads IF 28 12 16

Skövde 28 14 14

18:00 Final Lugi 28 14 14

Redbergslids 27 15 12

ClasamentSUEDIA: Elitserien Feminin

17:15 Final Team Eslov F 20

Skuru IK F 23

18:00 Final IVH Västerås F 35

BK Heid F 29

ClasamentSUEDIA: Allsvenskan Feminin

15:00 Final Tumba F 23

Hellton F 13

16:15 Final Boden F 21

Nacka F 25

17:00 Tyresö HF F –

Kärra F –

17:30 Final Skara F 19

Önnereds F 24

Rezultate Hochei 31-10-2011

BELARUS: Extraleague
17:30 Final Lida 2 0 1 1
Yunost Minsk 0 0 0 0
17:30 Final Neman Grodno 6 3 2 1
Brest 0 0 0 0
17:30 Final Novopolotsk 3 1 2 0
Mogilev 5 4 0 1
17:30 Final Vitebsk 4 0 1 3
Soligorsk 2 0 1 1
ClasamentRUSIA: KHL
17:00 Final Chekhov 6 3 1 2
Cherepovec 4 0 4 0
17:00 Final Niznekamsk 2 1 1 0
Traktor Chelyabinsk 8 4 2 2
17:00 Final St. Petersburg 3 2 1 0
Sp. Moscova 1 0 1 0
17:30 Final CSKA Moscova 4 2 1 1
Magnitogorsk 2 0 0 2
19:30 Final Dynamo Riga 1 0 0 1
Yugra 0 0 0 0
20:00 Final HC Lev 1 0 0 1
Omsk 3 2 0 1
ClasamentRUSIA: VHL
14:00 După
pen. Mechel Chelyabinsk 4 1 1 1 0 2
Perm 3 1 2 0 0 1
14:30 Final Orsk 3 0 3 0
Nyzhnui Tahil 2 2 0 0
ClasamentSUA: NHL
00:30 Final Columbus Blue Jackets 3 1 2 0
Anaheim Ducks 1 1 0 0
01:30 Final Ottawa Senators 3 1 1 1
Toronto Maple Leafs 2 1 0 1
02:00 Final Colorado Avalanche 3 1 1 1
Los Angeles Kings 2 1 1 0
02:00 Final Edmonton Oilers 4 1 3 0
St.Louis Blues 2 0 1 1
ClasamentSUA: AHL
00:05 Final Houston Aeros 5 1 1 3
Charlotte Checkers 3 0 3 0
ClasamentSUEDIA: HockeyAllsvenskan
20:00 Final Almtuna 6 2 1 3
Sundsvall 2 2 0 0
20:00 Final Bofors 7 2 2 3
Rogle 5 2 3 0
20:00 Final Leksands 3 0 1 2
Mora 2 0 2 0
20:00 Final Orebro 5 1 2 2
Oskarshamn 1 0 1 0
20:00 Final Sodertalje 2 0 1 1
Troja/Ljungby 0 0 0 0
20:00 Final Tingsryds 3 1 1 1
Borås 2 0 1 1

Rezultate Volei 31-10-2011

EUROPA: MEVZA Women
19:00 Final SG SVS Post F 3 18 25 25 25
Doprastav Bratislava F 1 25 20 13 23
ClasamentFINLANDA: SM-liiga
18:30 Final Isku-Volley 3 25 25 25
ETTA 0 21 16 14
ClasamentGRECIA: A1
19:00 Final Olympiakos 3 25 25 25
PAOK 0 23 18 20
ClasamentPOLONIA: PlusLiga
19:00 Final Rzeszow 1 22 25 22 22
Czestochowa 3 25 20 25 25
ClasamentREPUBLICA CEHĂ: Extraliga
18:00 Final Ostrava 2 21 25 23 25 18
Ceske Budejovice 3 25 19 25 20 20
21:35 Final Odolena Voda 3 25 20 16 25 15
Benatky 2 22 25 25 16 11
ClasamentROMÂNIA: Divizia A1
17:00 Final Craiova 1 25 20 19 17
Stiinta Baia Mare 3 11 25 25 25
ClasamentSLOVENIA: 1. DOL
21:00 Krka –
Ach Bled –

Rezultate Pariuri: 31-10-2011

TAGS: rezultate pariuri, rezultate pariuri sportive, rezultate la pariuri, rezultate pariuri live, rezultate pariuri online, rezultate fotbal, rezultate tenis, rezultate baschet, rezultate hochei, rezultate volei, rezultate baseball, rezultate liga 1, rezultate cupa romaniei

Comments are closed.