browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rezultate Pariuri 30 Octombrie 2011

Posted by on October 30, 2011

Rezultate Fotbal 30-10-2011

AFRICA: Cupa Confederaţiei CAF – Play off-uri
21:00 Final Maghreb Fez 1 – 0 Interclube (0 – 0)
ClasamentAFRICA DE SUD: Premier League
15:30 Final Jomo Cosmos 1 – 2 Orlando (1 – 1)
15:30 Final Mamelodi 5 – 1 Black Leopards (1 – 0)
ClasamentALBANIA: Super League
14:00 Final Apolonia Fier 1 – 2 Tirana (1 – 1)
15:00 Final Berat 0 – 2 Teuta (0 – 1)
15:00 Final Din. Tirana 0 – 2 Kamza (0 – 2)
15:00 Final Shkumbini Peqin 1 – 1 KF Laci (1 – 1)
ClasamentANGLIA: Premier League
18:00 Final Tottenham 3 – 1 QPR
ClasamentANGLIA: Championship
15:15 Final Leeds 1 – 1 Cardiff (0 – 1)
ClasamentARGENTINA: Primera División – Apertura
01:15 Final Newells Old Boys 2 – 2 Olimpo (0 – 0)
03:15 Final Independiente 0 – 0 Arsenal Sarandi (0 – 0)
21:00 Final Lanus 2 – 1 Godoy Cruz (1 – 0)
21:00 Amânat San Lorenzo – All Boys
23:10 Final Boca Juniors 3 – 2 Atl. Rafaela (2 – 0)
ClasamentAUSTRALIA: A-League
05:30 Final Wellington 1 – 2 Melbourne V.
08:00 Final Gold Coast 3 – 1 Newcastle
ClasamentAUSTRIA: T-Mobile Bundesliga
17:00 Final Kapfenberg 2 – 2 Austria Wien
ClasamentAUSTRIA: Regionalliga Vest
15:00 Final Innsbruck (Am) 2 – 0 Neumarkt (1 – 0)
ClasamentBELARUS: Vysshaya Liga
13:00 Final Belshina 1 – 0 Brest (1 – 0)
13:00 Final FC Minsk 0 – 0 Neman (0 – 0)
13:00 Final Zhodino 1 – 3 Soligorsk (0 – 2)
13:30 Final Naftan 1 – 3 Din. Minsk (0 – 1)
14:00 Final Gomel 1 – 1 Dnepr Mogilev (0 – 0)
ClasamentBELGIA: Jupiler League
19:00 Final Anderlecht 4 – 0 Lierse (3 – 0)
21:30 Final St. Truiden 1 – 1 St. Liege (0 – 0)
ClasamentBELGIA: EXQI League
16:00 Final Sint Niklaas 1 – 2 Aalst (1 – 2)
16:00 Final Tienen 3 – 0 Roeselare (2 – 0)
16:00 Final Vise 2 – 1 Woluwe (0 – 0)
ClasamentBOLIVIA: Liga de Futbol Prof – Apertura
01:00 Final Guabira 2 – 0 Real Mamore (1 – 0)
03:00 Final Bolivar 3 – 1 The Strongest (2 – 0)
20:55 Final Real Potosi 0 – 0 Nacional Potosi (0 – 0)
21:30 Final Universitario 2 – 0 La Paz (2 – 0)
23:00 Final San Jose 2 – 1 Aurora (0 – 0)
ClasamentBOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League
14:30 Final Slavija 1 – 5 Zeljeznicar (1 – 1)
15:00 Final Gabela 1 – 0 Borac Banja Luka (1 – 0)
ClasamentBRAZILIA: Campeonato Brasileiro
20:00 Final Corinthians 2 – 1 Avai (0 – 1)
20:00 Final Figueirense 2 – 1 Bahia (0 – 0)
20:00 Final Gremio 4 – 2 Flamengo (1 – 2)
20:00 Final Vasco 0 – 0 Sao Paulo (0 – 0)
22:00 Final Atletico GO 0 – 1 Internacional (0 – 0)
22:00 Final Atletico-MG 2 – 1 Palmeiras (1 – 0)
22:00 Final Coritiba 3 – 1 America Mineiro (2 – 1)
ClasamentCHILE: Primera División – Clasura
02:30 Final La Serena 3 – 2 U. Espanola (1 – 0)
02:30 Final Nublense 3 – 1 Palestino (3 – 0)
22:00 Final Colo Colo 2 – 2 U. De Chile (1 – 1)
00:30 42 U. Catolica 0 – 1 U. De Concepcion (0 – 1)
ClasamentCIPRU: First Division
17:00 Final Anagennisi 1 – 1 Aris (0 – 0)
18:00 Final Ermis 0 – 0 AEL Limassol (0 – 0)
ClasamentCOREEA DE SUD: K-League
08:00 Final Busan 2 – 0 Gangwon (1 – 0)
08:00 Final Chunnam 1 – 1 Jeonbuk (1 – 0)
08:00 Final Daegu 0 – 0 Ulsan Horang (0 – 0)
08:00 Final Daejeon 1 – 0 Gwangju (0 – 0)
08:00 Final Gyeongnam 0 – 3 Seoul (0 – 0)
08:00 Final Incheon 0 – 0 Sangju Sangmu (0 – 0)
08:00 Final Seongnam 1 – 3 Pohang (0 – 0)
08:00 Final Suwon 2 – 0 Jeju (1 – 0)
ClasamentCOSTA RICA: Primera División – Torneo de Invierno
04:00 Final Herediano 1 – 1 Saprissa (1 – 0)
19:00 Final Cartagines 3 – 2 Belen (1 – 1)
20:00 Amânat Zeledon – Orion
00:00 58 San Carlos 0 – 0 Puntarenas (0 – 0)
00:30 39 Alajuelense 0 – 0 Limon (0 – 0)
ClasamentCROAŢIA: 1. HNL
18:00 Final Hajduk Split 1 – 2 Zaprešić (1 – 2)
ClasamentDANEMARCA: Superliga
15:00 Final Aarhus 2 – 0 Koge
17:00 Final Brondby 1 – 1 Aalborg
17:00 Final Nordsjaelland 0 – 1 Lyngby
19:00 Final Odense 1 – 3 FC Copenhaga
ClasamentDANEMARCA: 1. Division
14:00 Final Blokhus 2 – 3 Vestsjaelland (0 – 2)
14:45 Final Randers 3 – 1 Roskilde (1 – 0)
16:00 Final Fredericia 2 – 1 Naestved (0 – 0)
16:00 Final Vejle 3 – 0 Skive (2 – 0)
ClasamentDANEMARCA: Divizia a 2-a Est
14:00 Final Elite 3000 1 – 2 B.93 (1 – 1)
ClasamentDANEMARCA: Divizia a 2-a Vest
14:00 Final Svendborg 2 – 1 Varde (1 – 0)
ClasamentECUADOR: Serie A – Al doilea tur
18:30 Final LDU Quito 4 – 1 Dep. Cuenca (3 – 1)
19:30 Final Olmedo 2 – 2 Dep. Quito (1 – 0)
20:00 Final Independiente J. T. 1 – 2 El Nacional (0 – 2)
21:00 Final Manta 2 – 0 Barcelona SC (0 – 0)
23:00 Final Imbabura 3 – 0 Espoli (3 – 0)
00:00 90+ Emelec 1 – 1 LDU Loja (1 – 0)
ClasamentELVEŢIA: Super League
17:00 Final Servette 2 – 1 Xamax (1 – 1)
17:00 Final Young Boys 4 – 1 Lausanne (2 – 1)
17:00 Final Zurich 1 – 1 Luzern (0 – 0)
ClasamentELVEŢIA: Challenge League
15:30 Final Chiasso 0 – 1 Locarno (0 – 0)
15:30 Final Kriens 2 – 0 Delemont (1 – 0)
15:30 Final Wohlen 1 – 2 St. Gallen (0 – 0)
ClasamentEUROPA: Campionatul European U17 – Calificare
16:00 Final Azerbaijan U17 0 – 0 Ucraina U17 (0 – 0)
16:00 Final Croaţia U17 3 – 4 Belgia U17 (0 – 1)
17:30 Final Irlanda de Nord U17 2 – 0 Insulele Feroe U17 (2 – 0)
20:00 Final Luxemburg U17 0 – 2 Franţa U17 (0 – 1)
ClasamentFRANŢA: Ligue 1
18:00 Final Nice 1 – 1 Sochaux
18:00 Final Toulouse 1 – 0 Rennes
22:00 Final Valenciennes 0 – 0 Lille
ClasamentGERMANIA: Bundesliga
16:30 Final Köln 3 – 0 Augsburg
18:30 Final Hamburger 1 – 1 Kaiserslautern
ClasamentGERMANIA: 2. Bundesliga
14:30 Final Duisburg 0 – 3 Munchen 1860
14:30 Final FSV Frankfurt 2 – 5 Dusseldorf
14:30 Final Ingolstadt 1 – 1 Frankfurt
ClasamentGERMANIA: Regionalliga North
14:30 Final Magdeburg 0 – 0 Hallescher (0 – 0)
14:30 Final Meuselwitz 1 – 3 RB Leipzig (1 – 2)
15:00 Final Havelse 4 – 2 Hamburger (Am) (2 – 1)
15:00 Final Hertha (Am) 1 – 0 Wolfsburg (Am) (1 – 0)
ClasamentGERMANIA: Regionalliga Vest
15:00 Final Dusseldorf (Am) 1 – 1 Köln (Am) (1 – 1)
15:00 Final Schalke (Am) 1 – 0 Koblenz (1 – 0)
ClasamentGERMANIA: Regionalliga South
15:00 Final Nurnberg (Am) 1 – 3 Ingolstadt (Am) (0 – 0)
ClasamentGRECIA: Super League
15:00 Final Ergotelis 2 – 0 Asteras T.
15:00 Amânat Kerkyra – Levadiakos
17:15 Final AEK 3 – 0 Aris
17:15 Amânat Giannina – Dramas
19:30 Final PAOK 1 – 3 Panathinaikos
ClasamentGRECIA: Beta Ethniki
15:00 Amânat A. Asteras – Epanomi
15:00 Amânat E. Asteras – Fokikos
15:00 Final Panachaiki 0 – 1 Platanias (0 – 1)
15:00 Final Thrasivoulos 0 – 1 Giannitsa (0 – 1)
15:00 Final Veria 1 – 0 Vyzas (1 – 0)
ClasamentGUATEMALA: Liga Nacional – Apertura
19:00 Final Comunicaciones 1 – 1 Xelaju (0 – 1)
19:00 Final Mictlan 0 – 1 Malacateco (0 – 0)
19:00 Final Suchitepequez 1 – 0 Peñarol La Mesilla (0 – 0)
20:00 Final Heredia 3 – 1 Municipal (1 – 1)
23:00 Final Petapa 2 – 2 Juv. Realteca (0 – 2)
ClasamentISRAEL: Ligat ha’Al
20:00 Final B. Jerusalem 0 – 1 Ramat Hasharon (0 – 1)
ClasamentITALIA: Serie A
13:30 Final Siena 4 – 1 Chievo
16:00 Final Bologna 3 – 1 Atalanta
16:00 Final Fiorentina 1 – 0 Genoa
16:00 Final Lecce 1 – 1 Novara
16:00 Final Parma 2 – 0 Cesena
16:00 Final Udinese 1 – 0 Palermo
21:45 Final Cagliari 0 – 3 Lazio
ClasamentITALIA: Serie C1/A
15:30 Final Como 1 – 2 Tritium (1 – 2)
15:30 Final Foggia 1 – 1 Avellino (0 – 1)
15:30 Final Lumezzane 1 – 0 Viareggio (0 – 0)
15:30 Final Monza 3 – 1 Spal (1 – 0)
15:30 Final Pro Vercelli 0 – 1 Foligno (0 – 0)
15:30 Final Reggiana 1 – 0 Pisa (0 – 0)
15:30 Final Sorrento 2 – 1 Carpi (0 – 1)
15:30 Final Ternana 2 – 2 Pavia (1 – 1)
ClasamentITALIA: Serie C1/B
15:00 Final Trapani 2 – 2 Frosinone (1 – 1)
15:30 Final Barletta 0 – 1 FeralpiSalo (0 – 1)
15:30 Final Bassano Virtus 1 – 2 Siracusa (1 – 2)
15:30 Final Cremonese 2 – 0 Lanciano (1 – 0)
15:30 Final Latina 5 – 2 Andria (1 – 1)
15:30 Final Piacenza 0 – 3 Carrarese (0 – 1)
15:30 Final Spezia 0 – 2 Portogruaro (0 – 1)
15:30 Final Sudtirol 2 – 2 Prato (0 – 0)
15:30 Final Triestina 3 – 2 Pergocrema (2 – 2)
ClasamentITALIA: Serie C2/A
15:30 Final Alessandria 3 – 1 Bellaria Igea (1 – 1)
15:30 Final Borgo a Buggiano 0 – 1 Casale (0 – 1)
15:30 Final Entella 2 – 2 Pro Patria (2 – 0)
15:30 Final Mantova 0 – 3 Poggibonsi (0 – 1)
15:30 Final Montichiari 2 – 1 Cuneo (1 – 0)
15:30 Final Renate 1 – 1 Savona (1 – 0)
15:30 Final Sambonifacese 2 – 1 Valenzana (2 – 0)
15:30 Final San Marino 4 – 1 Lecco (3 – 1)
15:30 Final Santarcangelo 2 – 3 Giacomense (0 – 1)
15:30 Final Treviso 2 – 2 Rimini (1 – 0)
ClasamentITALIA: Serie C2/B
15:30 Final Arzanese 1 – 1 Milazzo (1 – 0)
15:30 Final Chieti 1 – 1 Aprilia (1 – 1)
15:30 Final Ebolitana 0 – 0 Paganese (0 – 0)
15:30 Final Fondi 0 – 2 Perugia (0 – 1)
15:30 Final Gavorrano 1 – 2 Campobasso (0 – 0)
15:30 Final Isola Liri 1 – 2 Fano (0 – 0)
15:30 Final Lamezia 0 – 0 Aversa (0 – 0)
15:30 Final L Aquila 1 – 1 Catanzaro (1 – 0)
15:30 Final Melfi 4 – 0 Celano (1 – 0)
15:30 Final Neapolis Frattese 1 – 1 Giulianova (0 – 0)
ClasamentJAPONIA: J-League Division 2
06:00 Final Mito 2 – 2 Kusatsu (2 – 0)
06:00 Final Sapporo 3 – 0 Kumamoto (1 – 0)
06:00 Final Tokyo 1 – 1 Verdy (1 – 0)
09:00 Final Chiba 0 – 1 Tokushima (0 – 0)
09:00 Final Toyama 4 – 2 Tottori (1 – 1)
09:00 Final Yokohama FC 0 – 1 Okayama (0 – 0)
12:00 Final Ehime 1 – 1 Oita (0 – 0)
12:00 Final Gifu 4 – 4 Tosu (2 – 0)
ClasamentLETONIA: Virslīga
14:00 Final Daugavpils 1 – 1 Ventspils (0 – 1)
14:00 Final FC Jurmala 6 – 1 Olimps Riga (2 – 1)
14:00 Final Jelgava 3 – 0 Gulbene (1 – 0)
14:00 Final Skonto Riga 3 – 0 Jurmala VV (1 – 0)
ClasamentLITUANIA: A Lyga
14:00 Final Banga 2 – 0 Mazeikiai (1 – 0)
14:00 Final Kruoja 6 – 0 Klaipeda (2 – 0)
14:00 Final Siauliai 2 – 2 FBK Kaunas (0 – 1)
14:00 Final Suduva 13 – 0 Atlantas (7 – 0)
14:00 Final Tauras 2 – 2 Dainava Alytus (0 – 1)
17:00 Final Zalgiris 1 – 2 Ekranas (0 – 2)
LUME: Amicaluri de Club
08:30 Final Tai Po 1 – 2 Sun Hei (1 – 2)
11:30 Final Epanomi 0 – 1 Arneas (0 – 1)
11:30 Final Pegasus 5 – 0 Fourway (2 – 0)
16:00 Final Highlanders 2 – 1 Gunners
16:00 Final Hwange 0 – 0 Dynamos (0 – 0)
16:00 Final Kiglon 1 – 0 Monomotapa
16:00 Final Masvingo 0 – 0 Zimbabwe Saints (0 – 0)
16:00 Final Motor Action 0 – 0 Shooting Stars (0 – 0)
16:00 Final Platinum 1 – 0 Shabanie
ClasamentMEXIC: Primera División – Apertura
01:00 Final Chiapas 4 – 0 U.N.A.M. (3 – 0)
03:00 Final Pachuca 4 – 0 Monterrey (2 – 0)
03:00 Final Tigres 2 – 1 Santos Laguna (1 – 1)
03:45 Final Atlas 1 – 1 Guadalajara (0 – 0)
20:00 Final Tecos 0 – 2 Cruz Azul (0 – 0)
20:00 Final Toluca 0 – 1 Queretaro (0 – 1)
21:00 Final Tijuana 0 – 0 San Luis (0 – 0)
00:00 90+ Club America 1 – 2 Puebla (1 – 2)
ClasamentMOLDOVA: Divizia Nationala
14:00 Final Costuleni 3 – 3 Iskra-Stal (1 – 2)
14:00 Final CSCA-Rapid 1 – 1 Milsami (0 – 0)
14:00 Final Otaci 0 – 1 Academia (0 – 0)
14:00 Final Sfintul 0 – 1 Olimpia (0 – 1)
14:00 Final Zimbru 0 – 1 S. Tiraspol (0 – 1)
17:00 Final FC Tiraspol 0 – 2 Dacia Chisinau (0 – 1)
ClasamentNORVEGIA: Tippeligaen
19:00 Final Lilleström 1 – 1 Aalesund
19:00 Final Molde 2 – 2 Strömsgodset
19:00 Final Sarpsborg 1 – 1 Viking
19:00 Final Sogndal 0 – 0 Stabaek
19:00 Final Start 1 – 3 Odd Grenland
21:00 Final Rosenborg 3 – 6 Brann
ClasamentNORVEGIA: Adeccoligaen
14:00 Final Alta 0 – 0 Bryne (0 – 0)
14:00 Final Bodo/Glimt 3 – 1 Sandnes (1 – 0)
14:00 Final Hødd 3 – 1 Ham-Kam (0 – 0)
14:00 Final Lov Ham 2 – 5 Honefoss (1 – 3)
14:00 Final Mjondalen 1 – 2 Ranheim (0 – 0)
14:00 Final Nybergsund 2 – 6 Strømmen (0 – 4)
14:00 Final Randaberg 0 – 4 Kongsvinger (0 – 2)
14:00 Final Sandefjord 5 – 1 Asker
ClasamentOLANDA: Eredivisie
13:30 Final Graafschap 0 – 1 Vitesse
15:30 Final Groningen 6 – 0 Feyenoord
15:30 Final Nijmegen 3 – 1 Utrecht
17:30 Final Heracles 0 – 1 Alkmaar
ClasamentOLANDA: Eerste Divisie
15:30 Final Dordrecht 2 – 2 Veendam (1 – 0)
15:30 Final G.A. Eagles 3 – 1 Apeldoorn (1 – 1)
15:30 Final Sparta Rotterdam 2 – 0 Cambuur (1 – 0)
15:30 Final Willem 1 – 0 Volendam (1 – 0)
ClasamentPARAGUAY: Primera Division – Clasura
01:00 Final Independiente F.B.C. 1 – 3 Cerro Porteno (0 – 2)
21:30 Abandon Sp. Luqueno 0 – 0 Rubio Nu
23:00 Final Tacuary 4 – 0 General Caballero (0 – 0)
23:30 88 Guarani 0 – 0 3 De Febrero (0 – 0)
23:30 84 Olimpia Asuncion 0 – 0 Libertad (0 – 0)
ClasamentPERU: Primera División – Primul tur
18:15 Final Melgar 2 – 2 Huancayo (1 – 1)
20:20 Final Cienciano 3 – 0 Universitario (1 – 0)
22:15 Final Sporting Cristal 0 – 2 Juan Aurich (0 – 1)
22:30 Final A. Lima 0 – 0 U. San Martin (0 – 0)
ClasamentPOLONIA: Ekstraklasa
15:30 Final Korona 0 – 2 LKS Lodz (0 – 0)
18:00 Final Lech 0 – 0 Legia (0 – 0)
ClasamentPOLONIA: Division 1
12:30 Final Nieciecza 0 – 0 Leczna (0 – 0)
20:00 Final Zawisza 1 – 1 Piast (0 – 1)
ClasamentPORTUGALIA: Portuguese Liga
18:00 Final Leiria 2 – 0 Setubal
18:00 Final Nacional 2 – 1 Beira Mar
20:00 Final Guimaraes 2 – 1 Rio Ave
22:15 Final Feirense 0 – 2 Sporting
ClasamentPORTUGALIA: Liga de Honra
13:15 Final Atletico 0 – 0 Covilha (0 – 0)
17:00 Final Aves 2 – 2 Santa Clara (1 – 0)
17:00 Final Oliveirense 3 – 2 Belenenses (2 – 0)
17:30 Final Penafiel 1 – 0 Moreirense (0 – 0)
18:00 Final Portimonense 0 – 0 Arouca (0 – 0)
18:00 Final Trofense 1 – 2 Naval (0 – 1)
18:00 Final U. Madeira 0 – 0 Estoril (0 – 0)
ClasamentREPUBLICA CEHĂ: Gambrinus liga
11:15 Final Zizkov 1 – 4 Liberec (0 – 2)
16:00 Final Ceske Budejovice 4 – 1 Pribram (3 – 0)
18:00 Final Slovacko 1 – 3 Slavia Praga (0 – 3)
ClasamentREPUBLICA MACEDONIA: First League
14:00 Final Shkendija 2 – 0 Turnovo (0 – 0)
ClasamentROMÂNIA: Liga I
14:00 Final Sp. Studenţesc 0 – 0 Pandurii Tg. Jiu (0 – 0)
18:30 Final FC Vaslui 4 – 0 FCM Târgu Mureş (1 – 0)
19:15 Final Rapid Buc. 3 – 2 Astra Ploieşti (3 – 2)
21:30 Abandon Petrolul 0 – 0 Steaua Buc.
ClasamentROMÂNIA: Liga II / Seria A
11:00 Final Otopeni 0 – 1 V. Constanta (0 – 0)
12:00 Final Galati 3 – 1 Buzau (2 – 1)
ClasamentROMÂNIA: Liga II / Seria B
11:00 Final Maramures 2 – 1 UTA Arad (1 – 0)
11:00 Final Muresul 0 – 3 Timişoara (0 – 1)
ClasamentRUSIA: Premier League
12:00 Final Tomsk 0 – 2 Din. Moscova
14:30 Final Samara 2 – 1 Terek
ClasamentSERBIA: Super Liga
14:30 Final Kula 0 – 0 Metalac (0 – 0)
14:30 Final Rad 0 – 1 Javor (0 – 0)
15:00 Final Sevojno 1 – 1 Crvena Zvezda (0 – 0)
17:00 Final Vojvodina 1 – 1 Subotica (0 – 0)
ClasamentSLOVENIA: Prva Liga
15:00 Final Triglav 0 – 1 Celje (0 – 1)
19:00 Final Maribor 2 – 2 O. Ljubljana (1 – 2)
ClasamentSPANIA: Primera Division
13:00 Final Gijon 1 – 1 Ath. Bilbao
17:00 Final Osasuna 2 – 0 Levante
19:00 Final Santander 1 – 0 Betis
21:00 Final Atl. Madrid 3 – 1 Zaragoza
23:00 Final Malaga 2 – 1 Espanyol
ClasamentSPANIA: Segunda Division
13:00 Final Cartagena 1 – 2 Murcia (1 – 0)
19:00 Final Villarreal B 2 – 3 Celta Vigo (2 – 1)
21:00 Final La Coruna 3 – 2 Girona (1 – 1)
ClasamentSPANIA: Segunda Division B – Grupa 1
13:00 Final Atl. Madrid B 1 – 1 Albacete (0 – 1)
13:00 Final Celta Vigo B 3 – 0 Getafe B (1 – 0)
13:00 Final RSD Alcala 3 – 3 Vecindario (1 – 2)
13:00 Final San Sebastian Reyes 0 – 0 Tenerife (0 – 0)
18:00 Final La Roda 0 – 1 Vallecano B (0 – 0)
18:00 Amânat Lugo – Coruxo
18:00 Final Marino 1 – 1 Gijon B (0 – 1)
18:00 Final R. Oviedo 1 – 0 Conquense (1 – 0)
18:00 Final Toledo 1 – 0 Montaneros (1 – 0)
20:00 Final Leganes 1 – 3 Real Madrid B (1 – 1)
ClasamentSPANIA: Segunda Division B – Grupa 2
18:00 Final Arandina 0 – 0 Palencia (0 – 0)
18:00 Final Eibar 1 – 0 Ponferradina (0 – 0)
18:00 Final Guijuelo 3 – 2 Amorebieta (1 – 1)
18:00 Final Mirandes 4 – 2 Salamanca (2 – 2)
18:00 Final R. Union 3 – 0 Ath. Bilbao B (1 – 0)
18:00 Final Torrelavega 1 – 0 Burgos (1 – 0)
18:00 Final Zamora 1 – 1 G. Segoviana (0 – 0)
ClasamentSPANIA: Segunda Division B – Grupa 3
13:00 Final Baleares 1 – 0 Olimpic Xativa (0 – 0)
13:00 Final Lleida 3 – 0 Manacor (1 – 0)
13:00 Final Mahones 0 – 4 Badalona (0 – 2)
13:00 Final Ontinyent 2 – 0 Mallorca B (1 – 0)
13:00 Final Sant Andreu 1 – 0 Teruel (0 – 0)
13:00 Final Valencia B 2 – 2 Reus Deportiu (0 – 1)
17:30 Final Andorra CF 1 – 2 Zaragoza B (0 – 0)
18:00 Final Gandia 0 – 1 L’Hospitalet (0 – 1)
18:00 Final Orihuela 1 – 0 Denia (0 – 0)
ClasamentSPANIA: Segunda Division B – Grupa 4
12:30 Final Almeria B 2 – 2 Villanovense (2 – 0)
12:30 Final Betis B 3 – 3 Ceuta (3 – 1)
12:30 Final Roquetas 1 – 0 Lorca Atl. (0 – 0)
13:00 Final Lucena 3 – 3 Puertollano (0 – 2)
13:00 Final Melilla 2 – 2 Cadiz (1 – 0)
17:00 Final Caravaca 1 – 1 Sp. Villanueva (0 – 0)
17:30 Final Cacereno 3 – 2 Ejido (1 – 2)
18:00 Final Badajoz 2 – 1 Sevilla B (2 – 0)
18:00 Final Ecija 0 – 1 San Roque (0 – 1)
18:00 Final Linense 2 – 0 Jaen (2 – 0)
ClasamentSUA: Major League Soccer – Play off-uri
04:00 Final Real Salt Lake 3 – 0 Seattle (1 – 0)
21:00 Final New York 0 – 1 Los Angeles (0 – 1)
23:00 Final Philadelphia 1 – 2 Houston
ClasamentSUA: North American Soccer League – Play off-uri
02:30 Final Fort Lauderdale 0 – 0 Minnesota (0 – 0)
ClasamentSUEDIA: Superettan – Promovare
18:20 Final Syrianska 3 – 1 Angelholms (0 – 0)
ClasamentSUEDIA: Superettan – Retrogradare
17:00 Final Vasby 0 – 2 Värnamo (0 – 2)
ClasamentTURCIA: Superliga
15:00 Final Bursaspor 0 – 0 Manisaspor
16:00 Final Kayserispor 0 – 2 Galatasaray
19:00 Final Ankaragucu 1 – 2 Buyuksehir
19:00 Final Besiktas 3 – 1 Sivasspor
ClasamentTURCIA: Bank Asya 1. Lig
13:30 Final Akhisar Belediye 2 – 2 Kasimpasa (1 – 1)
13:30 Final Giresunspor 0 – 0 Tavsanli Linyitspor (0 – 0)
13:30 Final Gungoren 1 – 5 Bucaspor Izmir (0 – 4)
13:30 Final Rizespor 2 – 2 Konyaspor (0 – 2)
16:00 Final Gaziantep BB 1 – 2 Elazigspor (1 – 2)
19:00 Final Adanaspor 4 – 3 Goztepe (2 – 2)
ClasamentŢARA GALILOR: Premier
16:30 Final Llanelli 1 – 1 Airbus (0 – 0)
16:30 Final Neath 1 – 1 Afan Lido (1 – 1)
ClasamentUCRAINA: Premier League
13:30 Final Zorya 0 – 2 Volyn Lutsk (0 – 0)
16:00 Final Tavriya 0 – 0 Din. Kiev (0 – 0)
18:30 Final Karpaty 0 – 2 Dnipro (0 – 1)
19:30 Final A. Kiev 2 – 0 Kryvbas (1 – 0)
ClasamentUNGARIA: NB I
17:00 Final Debrecen 1 – 1 Honved (1 – 0)
19:00 Final Siofok 0 – 2 Ferencvaros (0 – 1)
ClasamentVENEZUELA: Primera Division – Apertura
03:00 Final Yaracuyanos 0 – 0 Zamora (0 – 0)
21:30 Final Caracas 2 – 1 Monagas (1 – 0)
22:30 Final Estudiantes M. 2 – 2 Zulia (1 – 0)
22:30 Final Llaneros 0 – 0 Aragua (0 – 0)
23:30 86 Anzoategui 1 – 1 Dep. Petare (1 – 1)
23:30 86 Trujillanos 1 – 2 Lara (1 – 2)
00:00 53 Mineros 0 – 0 Tucanes (0 – 0)

Rezultate Tenis 30-10-2011

ATP – SIMPLU: Basel (Elveţia) – Calificări, asfalt
13:10 Final Kubot L. (Pol) 2 4 6 6
Bohli S. (Sui) 1 6 4 3
15:30 Final Blake J. (Usa) 2 77 3 6
Kukushkin M. (Kaz) 1 64 6 0
15:30 Final Lacko L. (Svk) 0 66 3
Kamke T. (Ger) 2 78 6
17:45 Final Lammer M. (Sui) 2 3 77 6
Chiudinelli M. (Sui) 1 6 62 0
TablouATP – SIMPLU: St. Petersburg (Rusia), asfalt
14:10 Final Cilic M. (Cro) 2 6 3 6
Tipsarevic J. (Srb) 1 3 6 2
TablouATP – SIMPLU: Valencia (Spania), asfalt
21:05 Final Chela J. I. (Arg) 0 0 67
Andujar P. (Esp) 2 6 79
TablouATP – SIMPLU: Valencia (Spania) – Calificări, asfalt
12:10 Final Kunitsyn I. (Rus) 2 6 78
Bautista R. (Esp) 0 4 66
14:15 Final
(retras) Riba-Madrid P. (Esp) 0 0 1
Pospisil V. (Can) 1 6 2
15:15 Final Ramos-Vinolas A. (Esp) 1 4 6 4
Klizan M. (Svk) 2 6 1 6
17:50 Final Bolelli S. (Ita) 1 711 4 5
Mahut N. (Fra) 2 69 6 7
TablouATP – SIMPLU: Vienna (Austria), asfalt
14:45 Final Tsonga J-W. (Fra) 2 65 6 6
Del Potro J.M. (Arg) 1 77 3 4
TablouWTA – SIMPLU: Tour Championships – Istanbul (Turcia), indoor
17:10 Final Kvitova P. (Cze) 2 7 4 6
Azarenka V. (Blr) 1 5 6 3
TablouATP – DUBLU: St. Petersburg (Rusia), asfalt
11:55 Final Fleming C./Hutchins R. 2 6 65 10
Elgin M./Kudryavtsev A. 1 3 77 8
TablouATP – DUBLU: Vienna (Austria), asfalt
17:50 Final Bryan B./Bryan M. 2 712 6
Mirnyi M./Nestor D. 0 610 3
TablouWTA – DUBLU: Tour Championships – Istanbul (Turcia), indoor
14:45 Final Peschke K./Srebotnik K. 0 4 4
Huber L./Raymond L. 2 6 6
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Sao Jose Do Rio Preto (Brazilia), zgură
17:15 Final Schwank E. (Arg) 0 4 2
Mello R. (Bra) 2 6 6
TablouITF – SIMPLU: Antalya 6 (Turcia) – Calificări, asfalt
09:00 Final Bagatelia G. (Rus) 0 0 0
Laurent Y. (Fra) 2 6 6
09:00 Final Barth F. (Ger) 1 64 7 61
Vermeer M. (Lux) 2 77 5 77
09:00 Final Campo A. (Ita) 2 4 7 6
Mylokostov D. (Ukr) 1 6 5 1
09:00 Final Chettar M. (Fra) 2 6 6
Audouy X. (Fra) 0 4 2
09:00 Final Netuschil M. (Ger) 2 6 77
Kurz R. (Aut) 0 4 65
09:00 Final Rumler R. (Cze) 2 6 6
Dinc M. (Tur) 0 1 2
09:00 Final Thiem D. (Aut) 2 79 77
Blecha J. (Cze) 0 67 61
10:00 Final
(retras) David De Goede (Ned) 0
Novak D. (Aut) 0
10:00 Final Dubarenco M. (Mda) 2 6 6
Simon J. (Svk) 0 0 1
10:00 Final Le Boulch T. (Fra) 0 3 2
Caruso S. (Ita) 2 6 6
11:00 Final Metreveli A. (Geo) 2 6 2 6
Masur D. (Ger) 1 2 6 3
11:20 Final Galovic V. (Ita) 0 3 6
Marie J. (Fra) 2 6 7
11:20 Final Griekspoor K. (Ned) 1 6 0 5
Boldarev A. (Uzb) 2 2 6 7
13:00 Final Colella A. (Ita) 0 6 4
Von M. G. (Ger) 2 7 6
13:00 Final Dubinsky V. (Rus) 2 7 5 6
Siringo E. (Ita) 1 5 7 4
13:00 Final Geib D. (Aut) 0 2 2
De L. J. (Bel) 2 6 6
TablouITF – SIMPLU: Birmingham (SUA), zgură
20:00 Final Nishioka Y. (Jpn) 0 3 2
Kubler J. (Aus) 2 6 6
TablouITF – SIMPLU: Mesheref (Kuveit), asfalt
09:00 Final Laaksonen H. (Sui) 1 3 6 4
Dubail J. (Bel) 2 6 4 6
TablouITF – SIMPLU: Vilafranca (Spania), zgură
10:30 Final Werner J. (Ger) 0 1 5
Diez S. (Can) 2 6 7
12:00 Final Inzerillo J. (Fra) 1 1 77 2
Samper-Montana J. (Esp) 2 6 65 6
12:00 Final Samper-Montana J. (Esp) 1 6 2 4
Diez S. (Can) 2 3 6 6
TablouITF – SIMPLU: Istanbul 2 (Turcia) – Calificări, asfalt
14:30 Final Eric D. (Srb) 2 6 6
Abduraimova N. (Uzb) 0 3 0
14:30 Final Shinikova I. (Bul) 2 6 6
Clerico N. (Ita) 0 1 4
14:30 Final Vasylyeva A. (Ukr) 2 6 6
Kvatsabaia S. (Geo) 0 2 0
15:00 Final Mrdeza T. (Cro) 1 4 6 6
Kichenok N. (Ukr) 2 6 2 7
15:00 Final Vrljic A. (Cro) 2 6 6
Vaideanu A. (Ita) 0 0 1
16:00 Final
(retras) Kichenok L. (Ukr) 0 3 0
Khromacheva I. (Rus) 1 6 1
17:00 Final Kerkhove L. (Ned) 0 4 3
Ozga J. (Ger) 2 6 6
TablouITF – DUBLU: Mesheref (Kuveit), asfalt
09:00 Final Laaksonen H./Margaroli L. 0 4 66
Fallert F./Langer N. 2 6 78

Rezultate Baschet 30-10-2011

ANGLIA: BBL
17:00 Final Guildford Heat 84 16 27 11 30
Cheshire Jets 90 20 17 23 30
ClasamentANGLIA: BBL Cup
19:00 Anulat Verve Scottish Rocks –
Essex Pirates –
19:00 Final Verve Scottish Rocks 78 13 24 23 18
Edinburgh K. 60 19 10 15 16
ClasamentAUSTRALIA: NBL
10:30 Final Wollongong 74 27 12 14 21
Melbourne Tigers 82 15 14 25 28
ClasamentAUSTRALIA: WNBL Women
08:00 Final West Coast F 65 11 20 21 13
Dandenong F 90 24 23 19 24
ClasamentAUSTRIA: ABL
18:00 Final St. Polten 72 18 19 15 20
Swans Gmunden 88 22 20 23 23
ClasamentBELGIA: Ethias League
16:00 Final Spotter Leuven 80 22 18 24 16
Antwerp Giants 74 20 11 24 19
ClasamentBULGARIA: NBL
18:30 Final Levski 81 26 20 16 19
Balkan 73 15 19 20 19
ClasamentCOREEA DE SUD: KBL
09:00 Final Incheon 74 10 20 25 19
Seoul Thunders 67 16 23 16 12
09:00 Final Seoul Knights 72 21 22 23 6
Anyang 95 28 16 27 24
11:00 Final Busan 69 7 20 23 19
Daegu 65 21 6 11 27
ClasamentCROAŢIA: A1 Liga
20:30 Final Kvarner 72 16 19 14 23
Borik Puntamika 64 16 8 20 20
ClasamentDANEMARCA: Dameligaen
18:00 Final Sisu F 82 25 28 5 24
Falcon F 43 13 13 11 6
ClasamentELVEŢIA: LNA
17:00 Final SAM Massagno 62
Regio Basel 74
ClasamentEUROPA: ABA League
18:00 Final Cibona 75 18 27 11 19
Siroki 70 19 10 22 19
19:00 Final Helios Domzale 63 19 20 15 9
Union Olimpija 77 19 17 22 19
19:00 Final Radnicki 62 22 6 20 14
Buducnost 74 20 19 12 23
ClasamentEUROPA: Liga Baltică
17:00 Final Siauliai 89 25 18 26 20
Baltai 81 16 27 17 21
ClasamentEUROPA: VTB Cupa Promo
13:00 Final Enisey 75 11 32 13 19
Lietuvos Rytas 82 27 22 17 16
15:00 Final Krasnye Krylya 81 20 21 17 23
BC Kalev 76 17 19 11 29
15:00 Final Lokomotiv Kuban 72 19 19 15 19
Nymburk 63 17 9 22 15
17:00 Final VEF Riga 85 24 16 24 21
Unics Kazan 99 25 23 19 32
ClasamentFILIPINE: Cupa Filipine
10:15 Final Rain Or Shine Paint. 139 33 35 38 33
Meralco Bolts 95 20 21 23 31
12:15 Final Powerade Tigers 108 20 28 26 34
Petron Blaze Boosters 94 30 17 30 17
ClasamentFINLANDA: Korisliiga
16:00 Final Joensuun Kataja 94 27 23 22 22
Kauhajoen Karhu 79 26 16 9 28
18:30 Final Lappeenrannan 89 28 22 14 25
Pyrinto Tampere 98 14 25 32 27
ClasamentGERMANIA: BBL
18:00 Final Phoenix Hagen 76 15 18 25 18
Brose Baskets 106 17 32 34 23
19:00 Final Tübingen 77 21 20 21 15
Ulm 92 22 19 28 23
ClasamentGERMANIA: DBBL Women
17:00 Final Panthers F 71 16 17 22 16
Rhein-Main Baskets F 56 12 19 11 14
17:00 Final TSV Wasserburg F 69 18 17 19 15
Avides F 79 21 15 26 17
17:00 Final WWK Donau-Ries F 62 17 16 13 16
Eisvogel Freiburg F 70 17 14 18 21
ClasamentGRECIA: A1
12:30 Final Olympiakos Piraeus 92 25 26 21 20
Marousi 63 19 16 11 17
17:00 Final Ikaros 55 17 7 10 21
Peristeri 65 21 15 14 15
19:00 Final Kavala 75 14 20 21 20
PAOK 60 21 16 14 9
ClasamentISRAEL: Super Liga
19:00 Final Hapoel Jerusalem 93 25 18 21 29
Ironi Ashkelon 95 26 26 19 24
19:35 Final Maccabi Haifa 90 22 30 16 22
Galil Elyon 77 17 15 21 24
19:45 Final Maccabi R. Lez 78 23 22 14 19
Habikaa 66 18 14 26 8
20:55 Final Hapoel Holon 119 31 31 36 21
Bnei Hasharon 80 17 18 25 20
ClasamentITALIA: Liga A
19:15 Final Biella 67 17 15 20 15
Siena 70 22 17 13 18
19:15 Final Caserta 67 17 22 10 18
Monferrato 52 16 8 13 15
19:15 După
prel. Lottomatica Roma 74 13 20 17 15 9
Varese 76 9 26 19 11 11
19:15 Final Teramo 57 18 15 12 12
Avellino 71 18 17 13 23
19:15 Final Venezia 72 25 13 18 16
Montegranaro 62 12 20 16 14
19:15 Final Virtus Bologna 80 19 22 20 19
Cremona 78 13 17 16 32
21:30 Final Sassari 60 6 19 16 19
Armani Milano 88 21 24 17 26
ClasamentITALIA: Lega 2
19:15 Final Brindisi 65 20 15 13 17
Barcellona 64 19 14 14 17
19:15 Final Fulgor Libertas 72 22 23 15 12
Fortitudo Bologna 70 18 20 15 17
19:15 Final Imola 69 23 10 22 14
Ostuni 70 9 22 18 21
19:15 Final Piacenza 80 13 25 20 22
Legea Scafati 75 28 12 18 17
19:15 După
prel. Sant Antimo 92 15 32 21 14 10
Pistoia 100 20 22 21 19 18
ClasamentITALIA: Serie A1 Women
19:00 Final Comense F 62 14 9 14 25
Cagliari F 64 15 11 22 16
19:00 Final Lucca F 66 14 22 19 11
Taranto F 58 10 17 15 16
19:00 Final Parma F 81 22 20 16 23
Alcamo F 58 20 15 11 12
19:00 Final San Giovanni F 95 34 17 28 16
Priolo F 64 12 19 20 13
19:00 Final Schio F 74 26 20 14 14
Faenza F 35 12 8 6 9
19:00 Final Umbertide F 62 14 25 13 10
Pozzuoli F 59 12 15 15 17
ClasamentJAPONIA: JBL League
07:30 Final Hokkaido 72 17 24 12 19
Alvark 65 14 11 22 18
08:00 Final Aisin 66 21 11 18 16
Trians 57 15 14 12 16
09:00 Final Sun Rockers 67 24 16 15 12
Tochigi Brex 69 17 17 14 21
ClasamentJAPONIA: BJ League
06:55 Final Shimane 63 19 14 10 20
Osaka 70 13 18 21 18
07:00 Final Oita 92 22 26 20 24
Miyazaki 85 22 21 16 26
07:00 Final Okinawa 67 18 7 24 18
Kyoto 80 14 25 23 18
07:00 Final Toyama 81 19 17 23 22
Shinshu 88 18 22 26 22
08:00 Final Chiba 82 20 17 20 25
Takamatsu 67 12 9 16 30
08:00 Final Saitama 81 13 16 23 29
Iwate 83 25 21 19 18
08:00 Final Sendai 88 13 25 12 38
Akita 93 22 18 18 35
ClasamentLUME: Pan American Games – Play off-uri
03:00 Final Puerto Rico 85 23 20 23 19
Republica Dominicană 77 18 19 16 24
18:30 Final SUA 94 30 21 17 26
Republica Dominicană 92 28 17 23 24
21:00 Final Mexic 72 21 14 16 21
Puerto Rico 74 19 16 15 24
ClasamentLUME: Pan American Games – Locurile 5-8
01:30 Final Canada 56 21 15 9 11
Brazilia 74 22 14 17 21
ClasamentNORVEGIA: BLNO
17:00 Anulat Froya –
Ulriken Elite –
18:00 Final Langhus 91 20 29 18 24
Gimle 103 25 24 31 23
ClasamentNORVEGIA: Kvinneliga Feminin
13:30 Final NTNUI F 69 11 21 20 17
Oslo F 62 12 12 11 27
ClasamentPOLONIA: Tauron Basket Liga
17:00 Final Politechnika 86 28 16 13 29
Zastal 87 19 24 20 24
19:00 Final Energa Czarni 86 23 23 19 21
Polpharma Starogard 78 15 20 17 26
21:15 Final Anwil Wloclawek 92 34 19 19 20
Poznań 69 21 23 9 16
ClasamentPOLONIA: Ekstraklasa Women
15:00 Final Lotos Gdynia F 94 21 35 21 17
Brzeg F 44 17 8 11 8
17:00 Final Wisla Can-Pack F 61 13 14 18 16
Pruszkow F 53 14 15 10 14
ClasamentREPUBLICA CEHĂ: ZBL Women
18:00 Final Karlin F 29 15 8 5 1
USK Prague F 130 28 32 40 30
ClasamentROMÂNIA: Divizia A
18:00 Final Giurgiu 62 22 11 15 14
CSM Bucharest 64 12 19 18 15
ClasamentRUSIA: Superleague A Women
18:00 Final Ekaterinburg F 91 29 15 21 26
Dynamo Moscow F 52 9 10 16 17
ClasamentSLOVACIA: Extraliga
19:00 Final B. Bystrica 81 20 17 20 24
Levice 85 21 18 22 24
ClasamentSPANIA: ACB
13:15 Final Zaragoza 77 16 26 18 17
Lagun Aro 86 18 17 19 32
13:30 Final Fuenlabrada 56 13 13 15 15
Barcelona 66 24 17 14 11
13:30 Final Valencia 75 16 22 17 20
Unicaja 62 21 20 9 12
13:30 Final Valladolid 64 13 23 11 17
Caja Laboral 76 19 17 20 20
13:30 Final Xacobeo Blu:Sens 69 21 22 7 19
Alicante 73 17 17 18 21
19:00 Final Bilbao 95 25 28 24 18
Murcia 80 13 14 22 31
19:00 Final Gran Canaria 60 16 8 15 21
Real Madrid 68 12 12 30 14
ClasamentSPANIA: LEB Adecco Plata
18:00 Final Barcelona B 72 17 24 16 15
Ourense 77 16 12 24 25
ClasamentTURCIA: TBL
13:30 Final Galatasaray 79 19 25 19 16
Pinar Karsiyaka 72 29 14 15 14
15:30 Final Olin Edirne 67 17 10 22 18
Anadolu Efes 88 25 24 17 22
16:00 Final Aliaga Bld. 74 18 25 14 17
Tofas 73 17 17 25 14
16:00 Final Banvitspor 84 23 17 24 20
Hacettepe 66 15 16 16 19
ClasamentUCRAINA: Super League
16:00 Final MBC Nikolaev 78 22 11 23 22
Kryvbasbasket 70 24 12 18 16
ClasamentUNGARIA: NB I. A
19:00 Final Pecsi VSK 92 30 16 21 25
Jaszberenyi 85 20 20 25 20
19:00 Final Soproni KC 80 25 12 20 23
Debreceni Egyetem 70 17 15 16 22
19:30 Final Szedeak 67 9 17 22 19
Szolnoki Olaj 81 18 19 15 29
ClasamentUNGARIA: Division 1 Women
19:00 Final Gyor Foton F 84
Bajai NKK F 76

Rezultate Baseball 30-10-2011

JAPONIA: NPB – Play off-uri
07:00 Final Nippon Ham Fighters 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Seibu Lions 8 0 0 0 0 1 0 0 1 6
11:30 Final Yakult Swallows 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Yomiuri Giants 6 0 0 0 1 1 0 0 0 4

Rezultate Handbal 30-10-2011

AUSTRIA: WHA Feminin
18:00 Final Fünfhaus F 18 10 8
Karnten F 40 19 21
19:00 Final MGA Handball F 31 14 17
Wr. Neustadt F 29 15 14
ClasamentCROAŢIA: Dukat Premijer liga
19:00 Final Dubrava 32 14 18
Varteks 24 11 13
19:00 Final Kastela 27 15 12
Buzet 27 13 14
ClasamentDANEMARCA: Jack & Jones Ligaen
16:00 Final Mors 28 14 14
Nordsjælland 20 14 6
17:00 Final Lemvig 30 17 13
Skanderborg 28 13 15
18:00 Final Skjern 22 9 13
Bjerringbro/Silkeborg 21 7 14
ClasamentDANEMARCA: 1. Division
16:00 Final Vejle 28
Vesthimmerland 20
16:30 Final Ajax København 32
Faaborg 35
16:30 Final Odder 39
Stoholm 23
17:00 Final HOJ 21
Sydhavsøerne 29
ClasamentDANEMARCA: 1.Division Women
15:00 Final Skanderborg F 19
Ringkøbing F 31
16:00 Final NFH Nyk F 22
Lyngby F 18
18:00 Final Tarm-Foersum F 24
Stjernen F 23
ClasamentELVEŢIA: SPL Feminin
18:00 Final Zug F 23
Yellow Winterthur F 19
ClasamentEUROPA: Liga campionilor – Feminin
12:00 Final HC Dinamo F 34 16 18
Oltchim Valcea F 30 15 15
16:00 Final Thuringer F 21 8 13
Midtjylland F 27 13 14
17:50 Final Randers F 38 18 20
Hypo NÖ F 32 15 17
18:00 Final Metz F 24 7 17
Györi ETO F 32 17 15
ClasamentFINLANDA: SM Liiga
18:00 Final Akilles 24
HC West 36
ClasamentFRANŢA: D1
17:00 Final Creteil 33 16 17
Nantes 33 16 17
17:00 Final Selestat 27 14 13
Montpellier 33 15 18
18:00 Final Tremblay 25 12 13
Toulouse 27 11 16
ClasamentGERMANIA: Bundesliga
18:30 Final F. Berlin 32 17 15
Kiel 33 17 16
18:30 Final Hildesheim 31 12 19
Gummersbach 34 17 17
18:30 Final Lemgo 19 11 8
Großwallstadt 18 10 8
18:30 Final Melsungen 31 17 14
Burgdorf 36 21 15
ClasamentGERMANIA: 1. Bundesliga Women
17:00 Final Göppingen F 29 15 14
Wildungen F 23 12 11
ClasamentNORVEGIA: Postenligaen
16:00 Final Stavanger 42 19 23
Sandefjord 30 10 20
18:30 Final Herulf 27 12 15
Haslum 35 20 15
19:00 Final Arendal 26 12 14
Follo 18 7 11
19:00 Final Runar 24 10 14
Elverum 34 18 16
19:45 Final Fyllingen 33 15 18
Baekkelaget 31 17 14
ClasamentNORVEGIA: 1. Division
19:00 Final Falk 32
Fram Larvik 22
19:00 Final Fjellhammer 37 18 19
Nærbø 22 10 12
ClasamentNORVEGIA: Postenligaen Feminin
17:00 Final Kristiansand F 19 7 12
Njaard F 14 5 9
18:00 Final Stabæk F 28 15 13
Sola F 26 13 13
ClasamentNORVEGIA: 1.Division Feminin
16:00 Final Oppsal F 45 25 20
Jotun F 14 7 7
17:00 Final Halden F 33
Utleira F 21
19:00 Final Nordstrand F 31
Bækkelaget F 28
ClasamentPOLONIA: Ekstraklasa
18:00 Final Kielce Vive 37 19 18
Chrobry Glogow 29 14 15
18:00 Final Zaglebie Lubin 30 14 16
Wisla Plock 36 15 21
ClasamentPOLONIA: Superliga Feminin
16:00 Final Lublin F 32 20 12
Kielce F 29 12 17
17:00 Final Pogon Szczecin F 19 9 10
Start Elblag F 35 20 15
ClasamentREPUBLICA CEHĂ: Extraliga
11:30 Final Zubri 22 10 12
Dukla Prague 22 10 12
17:00 Final Frydek-Mistek 28 14 14
Lovosice 33 17 16
ClasamentSERBIA: Superliga
19:00 Final Metaloplastika 21
Partizan Belgrad 23
ClasamentSPANIA: Liga ASOBAL
21:15 Final Valladolid 28 15 13
Ademar 23 12 11
ClasamentSUEDIA: Elitserien
17:00 Final Alingsås 21 12 9
Drott 22 10 12
17:00 Final Tumba 23 11 12
Hammarby 23 11 12
17:10 Final Malmö 30 14 16
Savehof 28 16 12
17:15 Final Ystads IF 28 12 16
Skövde 28 14 14
18:00 Final Lugi 28 14 14
Redbergslids 27 15 12
ClasamentSUEDIA: Elitserien Feminin
17:15 Final Team Eslov F 20
Skuru IK F 23
18:00 Final IVH Västerås F 35
BK Heid F 29
ClasamentSUEDIA: Allsvenskan Feminin
15:00 Final Tumba F 23
Hellton F 13
16:15 Final Boden F 21
Nacka F 25
17:00 Tyresö HF F –
Kärra F –
17:30 Final Skara F 19
Önnereds F 24

Rezultate Hochei 30-10-2011

ASIA: Liga Asiei
10:00 Final Anyang Halla 5 2 2 1
Tohoku F. Blades 4 1 3 0
10:00 Final China Sharks 0 0 0 0
Nikko Icebucks 6 1 1 4
ClasamentAUSTRIA: EBEL
18:30 După
prel. Jesenice 3 2 1 0 0
Graz 4 1 0 2 1
18:30 Final Medvescak Zagreb 4 0 0 4
Alba Volan 2 1 0 1
18:30 Final Salzburg 3 1 2 0
Linz 5 2 1 2
18:30 Final Vienna 4 0 2 2
O. Ljubljana 1 0 1 0
18:30 Abandon Znojmo 0
Klagenfurt 0
ClasamentAUSTRIA: National League
18:00 După
prel. Linz II 4 0 2 1 1
Bregenzerwald 3 1 0 2 0
ClasamentGERMANIA: DEL
15:30 Final Hamburg 1 0 0 1
Straubing 0 0 0 0
15:30 După
prel. Hannover 4 2 1 0 1
Köln 3 2 1 0 0
17:30 Final Krefeld 2 0 1 1
Augsburg 1 0 1 0
17:30 Final Munchen 5 2 3 0
Eisbaren 3 2 1 0
19:30 Final Mannheim 4 3 1 0
Wolfsburg 5 0 3 2
19:30 Final Nurnberg 6 2 3 1
Düsseldorf 4 1 1 2
20:05 Final Ingolstadt 7 3 1 3
Iserlohn 4 1 0 3
ClasamentGERMANIA: 2. Bundesliga
17:00 După
prel. Bremerhaven 4 0 1 2 1
Rosenheim 3 1 0 2 0
17:00 Final Dresdner Eislöwen 4 2 1 1
EC Hannover 2 1 0 1
19:00 Final Bietigheim/Bissingen 4 1 1 2
Schwenninger 5 1 1 3
19:00 Final Heilbronner 2 1 1 0
Crimmitschau 1 0 1 0
19:00 Final Landshut 2 1 0 1
Kaufbeuren 3 0 0 3
19:30 După
pen. Riessersee 5 1 3 0 0 2
Tower Stars 4 1 2 1 0 0
ClasamentNORVEGIA: Division 1
13:00 Final Hasle/Loren 6 1 4 1
Bergen 4 3 0 1
15:30 Final Rosenborg II 5 2 1 2
Stjernen II 7 2 1 4
15:30 Final Stavanger II 7 1 2 4
Vålerenga II 3 2 0 1
ClasamentPOLONIA: Polish Hockey League
18:00 Final Oswiecim 7 1 2 4
MMKS Nowy Targ 3 1 2 0
18:00 După
prel. Tychy 2 1 0 1 0
Sanok 3 1 1 0 1
19:00 După
prel. Jastrzebie 3 0 2 0 1
Torun 2 0 1 1 0
19:30 Final Krakow 8 3 3 2
Zaglebie 3 0 2 1
ClasamentREGATUL UNIT: Elite League
20:00 Final Coventry 0 0 0 0
Sheffield 2 0 1 1
20:00 Final Edinburgh 5 2 2 1
Braehead 3 1 0 2
20:00 Final Hull 1 0 1 0
Belfast 3 1 0 2
20:30 După
pen. Dundee 3 1 1 0 0 1
Cardiff 2 0 1 1 0 0
ClasamentREPUBLICA CEHĂ: Extraliga
16:40 Final Sparta Praha 4 3 0 1
Pardubice 1 0 1 0
18:00 Final Slavia Praha 0 0 0 0
Ceske Budejovice 3 2 1 0
18:00 Final Vitkovice 3 2 1 0
Liberec 2 0 1 1
18:00 După
pen. Zlin 1 0 0 1 0 0
Trinec 2 0 0 1 0 2
18:30 Final Mlada Boleslav 3 1 0 2
Plzen 1 0 0 1
19:10 Final Kometa Brno 5 1 2 2
Litvinov 1 0 1 0
ClasamentRUSIA: KHL
15:00 Final Novgorod 3 1 1 1
Dynamo Minsk 1 0 0 1
ClasamentRUSIA: VHL
11:00 Final Krasnoyarsk 3 2 1 0
Almetyevsk 2 1 1 0
13:00 Final Kurhan 0 0 0 0
Tyumen 3 2 0 1
15:00 După
pen. Penza 4 1 1 1 0 2
Sarov 3 1 2 0 0 0
ClasamentSLOVACIA: Extraliga
18:00 Final Kosice 4 1 1 2
Skalica 7 1 5 1
18:00 Final Martin 5 0 3 2
B. Bystrica 2 0 0 2
18:00 Final Nitra 6 4 0 2
Slovan Bratislava 7 4 2 1
18:00 Final Poprad 8 3 2 3
Zvolen 1 0 1 0
18:00 După
prel. Trencin 3 0 1 1 1
Zilina 2 0 2 0 0
ClasamentSLOVACIA: 1. liga
18:00 Final Senica 3 1 2 0
Slovacia U20 2 0 0 2
ClasamentSUA: NHL
02:00 Final Buffalo Sabres 2 0 1 1
Florida Panthers 3 0 1 2
02:00 Final Montreal Canadiens 4 2 1 1
Boston Bruins 2 0 1 1
02:00 După
prel. New York Islanders 2 0 2 0 0
San Jose Sharks 3 1 1 0 1
02:00 Final Philadelphia Flyers 5 1 0 4
Carolina Hurricanes 1 0 1 0
02:00 Final Tampa Bay Lightning 1 0 1 0
Winnipeg Jets 0 0 0 0
02:00 Final Toronto Maple Leafs 4 1 1 2
Pittsburgh Penguins 3 0 2 1
03:00 Final Dallas Stars 3 1 0 2
New Jersey Devils 1 0 1 0
03:00 Final Minnesota Wild 1 1 0 0
Detroit Red Wings 0 0 0 0
03:00 Final Nashville Predators 3 2 0 1
Anaheim Ducks 0 0 0 0
03:00 După
prel. Phoenix Coyotes 3 0 2 0 1
Los Angeles Kings 2 0 1 1 0
03:30 Final Chicago Blackhawks 5 2 0 3
Columbus Blue Jackets 2 1 1 0
04:00 Final Vancouver Canucks 7 3 1 3
Washington Capitals 4 1 3 0
00:30 Pauză Columbus Blue Jackets 1 1
Anaheim Ducks 1 1
ClasamentSUA: AHL
02:00 Final Adirondack Phantoms 2 0 0 2
Hershey Bears 1 0 0 1
02:00 Final Albany Devils 3 1 1 1
Hamilton Bulldogs 2 0 0 2
02:00 Final Bridgeport Sound Tigers 3 0 1 2
Providence Bruins 2 1 0 1
02:00 Final Manchester Monarchs 1 0 0 1
Wilkes-Barre/Scranton 4 1 2 1
02:00 După
prel. Springfield Falcons 4 2 0 1 1
St. John’s IceCaps 3 1 0 2 0
02:00 După
pen. Worcester Sharks 2 0 0 2 0 2
Connecticut Whale 3 0 0 2 0 3
02:05 Final Binghamton Senators 3 0 1 2
Rochester Americans 1 0 0 1
02:30 Final Syracuse Crunch 2 0 1 1
Norfolk Admirals 6 3 1 2
03:00 Final Milwaukee Admirals 3 0 1 2
Grand Rapids Griffins 5 2 1 2
03:00 Final San Antonio Rampage 1 1 0 0
Charlotte Checkers 4 2 1 1
03:05 Final Rockford IceHogs 2 1 1 0
Peoria Rivermen 5 1 3 1
03:15 Final Chicago Wolves 2 0 1 1
Texas Stars 1 0 0 1
03:35 După
pen. Houston Aeros 4 1 2 1 0 0
Oklahoma City 5 3 1 0 0 2
20:00 Final Lake Erie Monsters 4 2 1 1
Toronto Marlies 0 0 0 0
21:00 Final Hamilton Bulldogs 2 1 0 1
Abbotsford Heat 6 1 2 3
22:00 Final Milwaukee Admirals 3 2 1 0
Texas Stars 5 1 2 2
22:05 După
prel. Providence Bruins 4 0 2 1 1
St. John’s IceCaps 3 0 2 1 0
22:30 Final San Antonio Rampage 1 1 0 0
Oklahoma City 4 2 0 2
23:00 Repriza 3
18 Hershey Bears 3 1 2 0
Binghamton Senators 2 0 1 1
00:05 Repriza 2
11 Houston Aeros 1 1 0
Charlotte Checkers 1 0 1
ClasamentSUEDIA: Division 1 A
17:00 Final Bodens 0 0 0 0
Tegs 3 1 2 0
17:00 Final Clemensnäs 1 0 1 0
Asplöven 9 2 5 2
20:00 Final Kalix 1 0 1 0
Piteå 6 3 0 3
ClasamentSUEDIA: Division 1 B
17:00 Final AIK 8 3 4 1
Sollefteå 9 2 5 2
17:00 Final Kramfors-A. 3 1 1 1
ÖSK 5 2 1 2
18:00 Final Ostersund/Brunflo 5 0 3 2
Ånge 0 0 0 0
ClasamentSUEDIA: Division 1 C
17:00 După
prel. Enköpings 4 1 2 1 0
Ore 5 0 1 3 1
17:00 După
pen. Falu 3 0 1 1 0 1
Tierps 2 0 1 1 0 0
17:00 Final Hudiksvalls 5 2 0 3
Borlänge 4 1 2 1
17:00 Final Lindlövens 6 1 3 2
Hedemora 5 1 1 3
17:00 Final Surahammar 5 2 2 1
Soderhamn/Ljusne 2 0 0 2
ClasamentSUEDIA: Division 1 D
16:00 Final Nyköping 3 2 0 1
Visby-Roma 7 1 3 3
17:00 Final Arlanda 6 2 2 2
Akers 5 0 2 3
17:00 După
pen. Huddinge 1 0 1 0 0 0
Varmdo 2 1 0 0 0 1
17:00 Final Nynäshamns 3 2 1 0
Nacka 7 1 1 5
17:00 Final Vallentuna 6 2 4 0
Järfälla 4 0 2 2
ClasamentSUEDIA: Division 1 E
17:00 Final Arboga 8 1 3 4
Mjölby 1 0 0 1
17:00 Final Grastors 2 0 1 1
Hästen 5 3 1 1
17:00 Final Mariestad 3 3 0 0
Kumla 2 1 1 0
17:00 Final Tranås 4 2 0 2
Skövde 3 0 1 2
17:00 Final Vimmerby 6 1 2 3
Gislaveds 0 0 0 0
ClasamentSUEDIA: Division 1 F
17:00 Final Kallinge/Ronneby 6 0 2 4
Helsingborgs 2 1 0 1
17:00 Final Karlskrona 5 3 0 2
Halmstad 0 0 0 0
17:00 După
prel. Kristianstads 1 0 1 0 0
Pantern 2 0 0 1 1
17:00 Final Mörrums Gois 3 1 1 1
Kungälvs 4 2 2 0
17:00 Final Nybro 3 0 1 2
Olofström 2 1 1 0

Rezultate Volei 30-10-2011

BELGIA: Liga
15:30 Final Roeselare 3 25 25 17 18 18
Asse-Lennik 2 20 23 25 25 16
16:00 Final Waremme 3 27 27 29 25
Aquacare Halen 1 29 25 27 18
17:00 Final Kruib-Nieuwk 3 27 42 27
Guibertin 0 25 40 25
ClasamentCOREEA DE SUD: Volleyball League
08:00 Final Dream 3 25 34 27 25
Sangmu 1 23 32 29 11
08:00 Final Kepco 3 21 25 25 25 15
Hyundai Skywalkers 2 25 22 27 23 10
ClasamentCOREEA DE SUD: Volleyball League Women
10:00 Final GS Caltex F 1 25 20 26 23
Expressway Co F 3 19 25 28 25
10:00 Final IBK F 3 25 25 25
Hungkuk F 0 20 22 20
ClasamentCROAŢIA: 1.A Liga Women
15:15 Final OK Zagreb F 2 25 21 25 18 13
Marina K. F 3 22 25 19 25 15
15:30 Final Split 1700 F 2 23 24 25 25 13
Mladost F 3 25 26 13 16 15
17:00 Final Kostrena F 3 25 25 25
Porec F 0 21 21 15
21:30 Final Marsonia F 0 14 19 21
Grobnican F 3 25 25 25
ClasamentDANEMARCA: Elitedivision
16:30 Final Hvidovre 3 25 25 27 25
KSV 1 14 14 29 21
ClasamentDANEMARCA: Elitedivision Women
14:00 Final Lyngby F 1 21 23 25 21
Frederiksberg F 3 25 25 21 25
ClasamentDANEMARCA: 1. Division East
14:00 Final Frederiksberg 3 29 25 22 25 15
VLI 2 27 27 25 15 12
14:30 KV 61 –
Amager –
ClasamentDANEMARCA: 1. Division East Women
11:30 Final Enghave F 0 10 11 14
KSV F 3 25 25 25
15:00 Final Frederiksberg F 3 29 25 22 25 15
VLI F 2 27 27 25 15 12
16:30 Final KV 61 F 0 25 13
Amager F 3 27 25
ClasamentDANEMARCA: 1. Division West
14:00 Final Randers 3 25 25 25
VK 74 Aalborg 0 9 14 17
15:00 Final Bedsted 3 25 25 25
Spentrup WC 0 15 23 15
ClasamentDANEMARCA: 1. Division West Women
13:00 Final Bedsted F 3 25 25 25
Arhus F 0 21 18 21
16:00 Final Randers F 3 25 25 25
Aalborg F 0 9 14 17
ClasamentELVEŢIA: NLA Women
17:30 Final Biel-Bienne F 0 19 21 18
Hotel Cristal F 3 25 25 25
18:00 Final Dudingen F 1 25 18 23 16
Schaffhausen F 3 22 25 25 25
ClasamentEUROPA: Challenge Cup – Preliminar
18:00 Final Cluj 2 18 25 14 25 11
Grodno 3 25 22 25 22 15
21:00 Final Nyborg 1 20 18 25 18
Zhlobin 3 25 25 16 25
ClasamentEUROPA: MEVZA
18:30 Final Amstetten 3 25 31 25
Humenne 0 20 29 21
ClasamentFINLANDA: SM-liiga
15:00 Final Saimaa Volley 3 25 21 29 25
Tiikerit 1 18 25 27 23
15:00 Final Sun Volley Oulo 3 23 25 26 29 15
Loimu 2 25 21 28 27 11
17:00 Final VaLePa 3 25 25 20 25
Sampo 1 21 13 25 19
ClasamentFINLANDA: SM-Liiga Women
15:00 Final Eesti Naitused F 1 25 15 22 15
HPK F 3 21 25 25 25
15:00 Final Viljandi Metal F 3 23 25 22 26 15
OrPo F 2 25 17 25 24 13
17:00 Final Pieksämäki F 1 25 9 22 25
Viesti F 3 23 25 25 27
ClasamentFRANŢA: Pro A
18:00 Final Poitiers 3 25 25 17 25
Beauvais 1 18 21 25 22
ClasamentGERMANIA: 1. Bundesliga
17:00 Final Moerser 3 25 25 21 17 15
Buhl 2 14 21 25 25 13
17:00 Final RWE Bottrop 0 21 24 16
Haching 3 25 26 25
ClasamentGERMANIA: 1. Bundesliga Women
19:00 Final Stuttgart F 3 25 25 25
Sinsheim F 0 18 22 16
ClasamentITALIA: Serie A1
18:30 Final San Giustino 0 18 15 20
Roma 3 25 25 25
19:00 Final Belluno 3 25 25 25
Padova 0 20 18 22
19:00 Final Latina 3 25 21 25 25 15
Piacenza 2 27 25 23 22 12
19:00 Final Verona 2 25 21 25 17 10
Monza 3 23 25 14 25 15
19:00 Final Vibo Valentia 3 25 21 25 25
Macerata 1 21 25 19 20
ClasamentITALIA: Serie A1 Women
19:00 Final Busto Arsizio F 3 18 25 25 25
Magliano F 1 25 15 22 15
19:00 Final Conegliano F 0 26 14 15
Bergamo F 3 28 25 25
19:00 Final Novara F 3 25 21 25 20 15
Pavia F 2 21 25 20 25 13
19:00 Final Parma F 3 25 21 25 27
Pesaro F 1 22 25 15 25
19:00 Final Piacenza F 2 26 25 16 18 13
Modena F 3 24 17 25 25 15
ClasamentITALIA: Serie A2
17:00 Final Castellana Grotte 3 23 25 25 25
Genova 1 25 22 20 22
19:00 Final Atripalda 0 11 23 19
Citta Di Castello 3 25 25 25
19:00 Final Cavriago 1 22 21 25 18
Santa Croce 3 25 25 21 25
19:00 Final Corigliano 3 25 23 25 25
Isernia 1 22 25 17 16
19:00 Final Loreto 0 25 28 24
Sora 3 27 30 26
19:00 Final Molfetta 3 25 23 25 25
Milano 1 22 25 21 16
19:00 Final Perugia 3 25 25 25
Cantu 0 17 17 19
19:00 Final Segrate 3 31 25 25
A.M. Roma 0 29 14 21
ClasamentITALIA: Serie A2 Women
19:00 Final Busnago F 2 20 25 25 20 14
Forli F 3 25 13 20 25 16
19:00 Final Frosinone F 3 25 17 27 21 15
Soverato F 2 18 25 25 25 13
19:00 Final Giaveno F 3 25 25 25
Loreto F 0 19 17 15
19:00 Final Matera F 0 22 18 18
Crema F 3 25 25 25
19:00 Final Sala Consilina F 3 22 25 23 25 15
San Severino F 2 25 20 25 19 13
19:00 Final Santa Croce F 3 25 25 25
Verona F 0 21 18 11
19:00 Final San Vito F 0 14 23 23
Casalmaggiore F 3 25 25 25
ClasamentLETONIA: Nacionala Liga
13:00 Final Cesis 3 25 25 25
Marupe 0 23 13 21
ClasamentLUME: Pan American Games – Play off-uri
02:00 Final Mexic 3 18 25 25 22 15
Argentina 2 25 22 20 25 13
04:00 Final Cuba 1 11 26 18 19
Brazilia 3 25 24 25 25
ClasamentNORVEGIA: Eliteserien Women
13:00 Final Stod F 3 25 25 25
UiS Volley F 0 13 16 7
15:00 Final NTNUI Volley F 3 27 11 25 25
Førde F 1 25 25 19 14
ClasamentOLANDA: DELA League Women
18:00 Final Heutink Pollux F 3 25 25 14 25
Sneek F 1 11 23 25 20
ClasamentPOLONIA: PlusLiga
18:00 Final Kedzierzyn-Kozle 3 25 25 31
Warszawska 0 19 21 29
ClasamentSERBIA: Liga Women
18:00 Crvena Zvezda F –
Spartak F –
ClasamentSPANIA: SuperLiga
13:30 Final Almeria 0 22 21 18
Numancia 3 25 25 25
13:30 Final Guada 2 25 15 25 19 7
Vigo 3 22 25 23 25 15
ClasamentSUEDIA: Elitserien
18:00 Final Falkenberg 0 21 22 18
Linkopings 3 25 25 25
18:00 Final Sollentuna 3 25 25 22 25
Falkoping 1 19 21 25 19
18:00 Final Vingaker 1 14 27 25 22
Tierp 3 25 29 22 25
ClasamentSUEDIA: Elitserien Feminin
15:30 Final Sollentuna F 1 23 23 27 17
Falkoping F 3 25 25 25 25
18:00 Final Engelholm F 3 29 21 25 23 15
Katrineholm F 2 27 25 23 25 8
ClasamentTURCIA: Division 1
15:00 Final Istanbul Buyuksehir Belediyesi 3
Maliye Piyango 2
17:30 Final Galatasaray 0
Halk Bankasi 3

Rezultate Pariuri: 30-10-2011

TAGS: rezultate pariuri, rezultate pariuri sportive, rezultate la pariuri, rezultate pariuri live, rezultate pariuri online, rezultate fotbal, rezultate tenis, rezultate baschet, rezultate hochei, rezultate volei, rezultate baseball, rezultate liga 1, rezultate cupa romaniei

Comments are closed.