browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rezultate Pariuri 30 Septembrie 2011

Posted by on September 30, 2011

Rezultate Pariuri Fotbal: 30-09-2011

AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Liga Campionilor
05:00 Final Alajuelense 1 – 0 Motagua (1 – 0)
ClasamentAMERICA DE SUD: Copa Sudamericana
01:15 Final Olimpia Asuncion 0 – 0 Arsenal Sarandi
03:30 Final Botafogo RJ 1 – 1 Santa Fe
03:30 Final Godoy Cruz 1 – 1 Universitario
ClasamentANGLIA: League Two
21:45 Final Macclesfield 2 – 0 Swindon (0 – 0)
21:45 Final Southend 3 – 0 Shrewsbury (1 – 0)
ClasamentARABIA SAUDITĂ: Premier League
20:10 Final Al Nasr Riyadh 1 – 2 Al-Fath (1 – 0)
20:10 Final Al-Qadisiya 1 – 1 Al-Taawon (0 – 1)
20:10 Final Najran 1 – 1 Al-Faysaly (0 – 1)
ClasamentAUSTRIA: Erste liga
19:30 Final A. Lustenau 4 – 0 Hartberg (0 – 0)
19:30 Final Andra 2 – 2 Altach (1 – 1)
19:30 Final Grodig 1 – 0 FC Lustenau (0 – 0)
19:30 Final LASK Linz 4 – 0 First Vienna (1 – 0)
21:30 Final Polten 0 – 1 BW Linz (0 – 1)
ClasamentAUSTRIA: Regionalliga Est
20:00 Final Austria (Am) 3 – 4 Sollenau (0 – 3)
20:00 Final Mattersburg (Am) 0 – 0 Stegersbach (0 – 0)
20:00 Final Parndorf 2 – 0 Team Wien (1 – 0)
20:30 Final Amstetten 1 – 0 Rapid (Am) (1 – 0)
20:30 Final Wiener 2 – 2 Schwechat (1 – 2)
ClasamentAUSTRIA: Regionalliga Central
20:00 Final A. Klagenfurt 2 – 1 LASK Linz (Am) (1 – 0)
20:00 Final Gratkorn 5 – 2 SAK Klagenfurt (3 – 2)
20:00 Final Grazer 2 – 0 Kapfenberg (Am) (1 – 0)
20:00 Final Leoben 0 – 1 Florian (0 – 0)
20:00 Final Pasching 5 – 0 Gleinstatten (1 – 0)
20:00 Final Vocklamarkt 0 – 3 Wels (0 – 2)
ClasamentAUSTRIA: Regionalliga Vest
20:00 Final Hall 2 – 3 Seekirchen (0 – 2)
20:00 Final Neumarkt 1 – 0 Kufstein (1 – 0)
20:00 Final Wattens 0 – 0 Dornbirn (0 – 0)
ClasamentBELGIA: EXQI League
21:30 Final FC Brüssel 0 – 2 Aalst (0 – 0)
ClasamentBULGARIA: A PFG
16:00 Final Botev Vratsa 0 – 1 Ludogorets (0 – 0)
ClasamentCANADA: CSL
03:00 Final Toronto Croatia 2 – 1 TFC Academy (1 – 0)
ClasamentCHILE: Primera División – Clasura
00:00 Final Huachipato 1 – 3 S. Morning (0 – 1)
02:30 Final Colo Colo 3 – 0 A. Italiano (1 – 0)
ClasamentCOLUMBIA: Liga Postobon – Finalización
04:00 Final Chico 1 – 0 La Equidad (0 – 0)
04:00 Final Quindio 3 – 3 Cucuta (2 – 1)
ClasamentCROAŢIA: 1. HNL
19:00 Final NK Zagreb 2 – 1 Rijeka (2 – 1)
19:00 Final Zaprešić 1 – 1 Istra 1961 (1 – 1)
ClasamentFRANŢA: Ligue 2
21:00 Final Amiens SC 0 – 0 Guingamp (0 – 0)
21:00 Final Angers 2 – 0 Arles (2 – 0)
21:00 Final Clermont 1 – 0 Metz (1 – 0)
21:00 Final Istres 1 – 2 Le Mans (0 – 0)
21:00 Final Lens 0 – 0 Laval (0 – 0)
21:00 Final Monaco 2 – 2 Sedan (2 – 0)
21:00 Final Reims 2 – 0 Chateauroux (1 – 0)
21:20 Final Troyes 2 – 1 Tours (0 – 1)
ClasamentFRANŢA: National
21:00 Final Besancon 0 – 1 Luzenac (0 – 0)
21:00 Final Cherbourg 2 – 0 Paris FC (1 – 0)
21:00 Final Creteil 0 – 3 Colmar (0 – 0)
21:00 Final Frejus 2 – 0 Quevilly (0 – 0)
21:00 Final Nimes 3 – 2 Niort (2 – 1)
21:00 Final Rouen 2 – 1 Orleans (1 – 1)
21:00 Final Vannes 1 – 1 Beauvais (1 – 0)
ClasamentGERMANIA: Bundesliga
21:30 Final Kaiserslautern 0 – 2 Stuttgart
ClasamentGERMANIA: 2. Bundesliga
19:00 Final Aachen 1 – 3 FSV Frankfurt
19:00 Final Aue 1 – 0 Rostock
19:00 Final Frankfurt 3 – 1 Union Berlin
ClasamentGERMANIA: 3. Liga
19:30 Final Bremen (Am) 2 – 2 Jena (0 – 2)
ClasamentGERMANIA: Regionalliga North
20:00 Final Kiel 6 – 0 Hertha (Am) (2 – 0)
20:30 Final Hallescher 2 – 0 Wilhelmshaven (2 – 0)
ClasamentGERMANIA: Regionalliga Vest
20:30 Final Essen 2 – 3 Kaiserslautern (Am) (0 – 3)
ClasamentGERMANIA: Regionalliga South
20:00 Final Alzenau 2 – 1 Sonnenhof (0 – 0)
20:00 Final Eint. Frankfurt (Am) 0 – 1 Karlsruher (Am) (0 – 0)
20:00 Final Hoffenheim (Am) 0 – 1 Stuttgarter K. (0 – 0)
20:00 Final Munchen 1860 (Am) 3 – 0 Nurnberg (Am) (2 – 0)
20:00 Final Worms 3 – 0 Ingolstadt (Am) (2 – 0)
20:30 Final Kassel 1 – 0 Pfullendorf (1 – 0)
ClasamentIRLANDA: Premier League
21:45 Final Bohemians 0 – 0 St. Patricks (0 – 0)
21:45 Final Derry City 1 – 1 Bray (0 – 1)
21:45 Final UC Dublin 3 – 0 Dundalk (2 – 0)
ClasamentIRLANDA: Divizia 1
21:45 Final Cork City 5 – 2 Finn Harps (3 – 2)
21:45 Final Mervue 0 – 1 Limerick (0 – 0)
22:00 Final Shelbourne 1 – 2 Monaghan (0 – 1)
22:00 Final Wexford 3 – 3 Athlone (1 – 1)
ClasamentITALIA: Serie B
20:00 Final Crotone 2 – 2 Vicenza
22:00 Final Sampdoria 1 – 2 Torino
22:00 Final Varese 0 – 1 Sassuolo
LUME: Amical International
01:00 Final Canada U17 2 – 5 Costa Rica U17 (0 – 3)
11:30 Final Hong Kong 3 – 3 Filipine (2 – 2)
14:00 Final Taiwan 3 – 0 Macao (3 – 0)
20:00 Final Kuweit U20 1 – 3 Oman U20
21:35 Final Ţara Galilor U16 0 – 0 Scoţia U16 (0 – 0)
LUME: Amicaluri de Club
16:30 Final Larissa 1 – 0 A. Asteras (1 – 0)
ClasamentLUME: Olympic Games Women – Calificare
23:00 Final Costa Rica F 5 – 0 Nicaragua F (3 – 0)
ClasamentNORVEGIA: Tippeligaen
20:00 Final Lilleström 2 – 5 Rosenborg
ClasamentOLANDA: Eredivisie
21:00 Final Heracles 2 – 0 Graafschap
ClasamentOLANDA: Eerste Divisie
21:00 Final Almere 5 – 0 Dordrecht (2 – 0)
21:00 Final Cambuur 2 – 1 Emmen (0 – 1)
21:00 Final FC Oss 5 – 3 G.A. Eagles (1 – 2)
21:00 Final Helmond 1 – 0 Den Bosch (0 – 0)
21:00 Final Maastricht 1 – 0 Eindhoven (0 – 0)
21:00 Final Veendam 4 – 0 Apeldoorn (3 – 0)
21:00 Final Volendam 3 – 2 Sittard (3 – 0)
21:00 Final Willem 2 – 1 Sparta Rotterdam (2 – 1)
21:00 Final Zwolle 7 – 3 Telstar (5 – 3)
ClasamentPOLONIA: Ekstraklasa
19:00 Final LKS Lodz 2 – 1 Podbeskidzie (0 – 0)
21:30 Final Lechia 0 – 0 Belchatow (0 – 0)
ClasamentPOLONIA: Division 1
20:00 Final Zawisza 2 – 1 Plock (1 – 0)
ClasamentPORTUGALIA: Portuguese Liga
22:15 Final Setubal 2 – 1 Rio Ave
ClasamentROMÂNIA: Liga I
19:00 Final Astra Ploieşti 2 – 2 Sp. Studenţesc (1 – 2)
21:30 Final FCM Târgu Mureş 3 – 3 Pandurii Tg. Jiu (1 – 0)
ClasamentROMÂNIA: Liga II / Seria B
19:00 Final UTA Arad 0 – 0 Timişoara (0 – 0)
ClasamentSCOŢIA: Premier League
21:45 Final Aberdeen 4 – 0 Dunfermline (3 – 0)
ClasamentSCOŢIA: Divizia 1
21:45 Final Partick 5 – 0 Morton (2 – 0)
ClasamentSINGAPORE: S-League
14:30 Final Geylang 1 – 2 Hougang (1 – 0)
ClasamentSLOVACIA: Corgon Liga
18:00 Final Nitra 1 – 3 Trnava (0 – 1)
ClasamentSLOVENIA: Prva Liga
16:00 Amânat Velenje – Maribor
ClasamentSPANIA: Segunda Division
22:00 Final Villarreal B 3 – 2 Gimnastic (1 – 1)
ClasamentSUA: Major League Soccer
03:00 Final Philadelphia 3 – 2 DC United (2 – 2)
ClasamentSUEDIA: Allsvenskan
20:00 Final Syrianska 0 – 0 Djurgården
ClasamentSUEDIA: Superettan
20:20 Final Sundsvall 6 – 0 Angelholms
ClasamentSUEDIA: Divizia 1 – Södra
20:00 Final Norrby 0 – 0 Lunds (0 – 0)
ClasamentTURCIA: Superliga
20:00 Final Bursaspor 4 – 0 Genclerbirligi
ClasamentŢARA GALILOR: Premier
21:30 Final Port Talbot 1 – 2 Neath (1 – 1)
ClasamentUCRAINA: Premier League
19:00 Final Dnipro 5 – 1 Oleksandriya (2 – 1)
ClasamentUNGARIA: NB I
19:00 Final Győr 4 – 0 Kecskemeti

Rezultate Pariuri Tenis: 30-09-2011

ATP – SIMPLU: Bangkok (Tailanda), asfalt
08:20 Final Soeda G. (Jpn) 0 1 2
Young D. (Usa) 2 6 6
09:40 Final Nieminen J. (Fin) 0 5 64
Monfils G. (Fra) 2 7 77
15:15 Final Murray A. (Gbr) 2 6 6
Dimitrov G. (Bul) 0 4 4
17:10 Final Simon G. (Fra) 2 3 6 6
Bachinger M. (Ger) 1 6 3 2
TablouATP – SIMPLU: Kuala Lumpur (Malaiezia), indoor
09:25 Final Tursunov D. (Rus) 0 4 4
Troicki V. (Srb) 2 6 6
11:40 Final Baghdatis M. (Cyp) 2 6 77
Melzer J. (Aut) 0 3 63
13:40 Final
(retras) Tipsarevic J. (Srb) 0 3
Davydenko N. (Rus) 0 1
14:25 Final Almagro N. (Esp) 1 77 4 4
Nishikori K. (Jpn) 2 65 6 6
TablouWTA – SIMPLU: Beijing (China) – Calificări, asfalt
06:00 Final
(retras) Doi M. (Jpn) 1 7 2
Johansson M. (Fra) 0 5 0
06:00 Final Kerber A. (Ger) 2 6 4 6
Govortsova O. (Blr) 1 1 6 4
06:00 Final Kudryavtseva A. (Rus) 2 6 3 6
Bondarenko K. (Ukr) 1 4 6 2
06:00 Final Niculescu M. (Rou) 2 6 6
Craybas J. (Usa) 0 0 4
06:00 Final Vandeweghe C. (Usa) 1 6 3 2
Daniilidou E. (Gre) 2 3 6 6
07:15 Final Czink M. (Hun) 2 6 7
Falconi I. (Usa) 0 2 5
07:15 Final Han X. (Chn) 0 1 4
Arn G. (Hun) 2 6 6
07:15 Final Martic P. (Cro) 0 5 1
Robson L. (Gbr) 2 7 6
07:15 Final Scheepers C. (Rsa) 2 6 6
Koryttseva M. (Ukr) 0 2 3
07:15 Anulat Scheepers C. (Rsa) –
Radwanska U. (Pol) –
07:15 Final Zahlavova-Strycova B. (Cze) 2 6 6
Parra-Santonja A. (Esp) 0 2 4
08:30 Final Amanmuradova A. (Uzb) 1 6 5 2
Voskoboeva G. (Kaz) 2 2 7 6
08:30 Final Llagostera Vives N. (Esp) 2 6 6
Parmentier P. (Fra) 0 1 1
08:30 Final Mchale C. (Usa) 2 4 6 6
Rodionova A. (Aus) 1 6 3 2
08:30 Final Razzano V. (Fra) 2 6 2 6
Radwanska U. (Pol) 1 4 6 4
08:30 Anulat Razzano V. (Fra) –
Date Krumm K. (Jpn) –
08:30 Final Suarez-Navarro C. (Esp) 2 6 6
Sun S. (Chn) 0 4 4
09:45 Final Dushevina V. (Rus) 2 6 6
Lu J-J. (Chn) 0 4 0
TablouWTA – SIMPLU: Tokyo (Japonia), asfalt
07:10 Final Zvonareva V. (Rus) 2 77 6
Kvitova P. (Cze) 0 62 0
09:05 Final Radwanska A. (Pol) 2 6 4 6
Azarenka V. (Blr) 1 3 6 2
TablouATP – DUBLU: Bangkok (Tailanda), asfalt
10:10 Final Marach O./Qureshi A. U. H. 2 6 6
Bolelli S./Fognini F. 0 4 1
11:45 Final Kohlmann M./Waske A. 2 2 6 10
Erlich J./Ram A. 1 6 4 7
TablouWTA – DUBLU: Tokyo (Japonia), asfalt
11:55 Final King V./Shvedova Y. 1 6 3 8
Dulko G./Pennetta F. 2 4 6 10
13:40 Final
(retras) Huber L./Raymond L. 0 1
Azarenka V./Kirilenko M. 0 2
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Aguascalientes (Mexic), zgură
00:45 Final Gard C. (Rou) 0 0 3
Gonzalez M. (Arg) 2 6 6
19:20 Final Borvanov R. (Mda) 1 65 77 4
Marrai M. (Ita) 2 77 65 6
22:30 Final Cabal J.S. (Col) 2 6 4 77
Gonzalez M. (Arg) 1 1 6 65
23:30 Walkover Struvay E. (Col) 0
Farah R. (Col) 0
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Madrid (Spania), zgură
12:15 Final Ramirez-Hidalgo R. (Esp) 2 7 6
Navarro I. (Esp) 0 5 2
14:00 Final Chardy J. (Fra) 2 6 6
Prodon E. (Fra) 0 3 1
15:40 Final Gimeno-Traver D. (Esp) 2 77 7
Olaso-De La Rica G. (Esp) 0 65 5
16:30 Final Machado R. (Por) 2 6 6
Lorenzi P. (Ita) 0 3 3
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Napoli 2 (Italia), zgură
13:15 Final Giannessi A. (Ita) 2 6 7
Veic A. (Cro) 0 4 5
13:15 Final Ungur A. (Rou) 2 3 79 6
Berlocq C. (Arg) 1 6 67 2
15:25 Final Beck A. (Ger) 2 7 77
Naso G. (Ita) 0 5 64
16:50 Final Volandri F. (Ita) 1 4 6 2
Mayer L. (Arg) 2 6 3 6
TablouCHALLENGER – SIMPLU: Recife 2 (Brazilia), asfalt
15:30 Final Camilo R. (Bra) 0 3 4
Silva J. (Bra) 2 6 6
15:30 Final
(retras) Mello R. (Bra) 1 5 6 2
Gojowczyk P. (Ger) 1 7 0 0
17:00 Final Demoliner M. (Bra) 0 5 3
Dutra Da Silva R. (Bra) 2 7 6
17:00 Final
(retras) Gremelmayr D. (Ger) 0 65 0
Zampieri C. (Bra) 1 77 3
TablouCHALLENGER – DUBLU: Aguascalientes (Mexic), zgură
22:30 Walkover Salamanca C./Struvay E. 0
Garza D./Gonzalez S. 0
23:30 Final Cabal J.S./Farah R. 1 6 6 4
Campozano J-C./Estrella V. 2 7 4 10
TablouITF – SIMPLU: Cochabamba (Bolivia), zgură
00:20 Final Lopez Cassaccia D.A. (Par) 1 3 7 66
Benitez J. (Par) 2 6 5 78
23:00 Final
(retras) Pella G. (Arg) 0
Hidalgo G. A. (Arg) 0
TablouITF – SIMPLU: Laguna Niguel (SUA), asfalt
20:00 Final Harbatsiuk K. (Blr) 0 5 3
Singh S. (Ind) 2 7 6
20:00 Final Smith J-P. (Aus) 0 5 1
Garanganga T. (Zim) 2 7 6
21:00 Final Kudla D. (Usa) 2 6 6
Harrison C. (Usa) 0 0 1
21:00 Final Lajola D. (Usa) 2 2 6 6
Berman S. (Usa) 1 6 1 4
TablouITF – SIMPLU: Porto (Portugalia), zgură
13:00 Final Reynet F. (Fra) 0 3 4
Giner M. (Esp) 2 6 6
13:30 Final Romboli F. (Bra) 0 3 3
Westerhof B. (Ned) 2 6 6
14:00 Final Vovk S. (Rus) 2 6 6
Falcao G. (Por) 0 3 4
15:15 Final Becker R. (Ger) 0 6 1
Obry J. (Fra) 2 7 6
TablouITF – SIMPLU: Antalya 3 (Turcia), zgură
09:00 Final Faber T. (Cro) 1 6 3 2
Hincu B. (Rou) 2 2 6 6
09:00 Final Melander H. (Swe) 2 6 2 6
Borsanyi C. (Hun) 1 3 6 3
10:30 Final Parasyuk J. (Rus) 0 4 2
Esen H. (Tur) 2 6 6
10:30 Final Zalabska Z. (Cze) 2 6 6
Hamlin M. (Swe) 0 4 2
TablouITF – SIMPLU: Las Vegas (SUA), asfalt
20:30 Final Glatch A. (Usa) 2 6 6
Sanchez M. (Usa) 0 1 1
20:30 Final Nara K. (Jpn) 2 6 6
Hampton J. (Usa) 0 1 4
21:45 Final Oprandi R. (Ita) 2 7 6
Will A. (Usa) 0 6 1
23:00 Final Kulikova R. (Rus) 2 6 7
Tatishvili A. (Geo) 0 3 5
TablouITF – DUBLU: Cochabamba (Bolivia), zgură
01:40 Final Estivariz M./Lopez-Perez E. 0 4 3
Doria-Medina M./Zeballos F. 2 6 6
23:00 Final Galdos S./Pella G. 2 77 77
Laranja A./Oliveira C. 0 60 62
TablouITF – DUBLU: Laguna Niguel (SUA), asfalt
00:00 Final Damico K./Schnugg N. 1 77 4 3
Novikov D./Siwy R. 2 65 6 10
01:00 Walkover Harrison C./Venus M. 0
Ishii Y./Ito Y. 0
02:00 Final Farren C./Vinsant S. 1 6 1 7
Singer L./Singh S. 2 1 6 10
19:00 Final Rogers B./Smith J-P. 2 6 6
Singer L./Singh S. 0 3 0
TablouITF – DUBLU: Porto (Portugalia), zgură
17:00 Final Muzaev R./Rumyantsev A. 2 6 3 10
Falcao G./Pereira G. 1 4 6 5
19:00 Final Becker R./Romboli F. 2 6 6
Boluda-Purkiss C./Giner M. 0 1 3
TablouITF – DUBLU: Antalya 3 (Turcia), zgură
15:00 Final Esen H./Esen L. 2 7 6
Hincu B./Velica A. 0 5 4
15:00 Final Kazimova K./Stephenson F. 2 3 6 10
Darishina Y./Lazareva M. 1 6 1 8
TablouITF – DUBLU: Las Vegas (SUA), asfalt
02:00 Final Dabrowski G./Siegemund L. 0 2 3
Sanchez M./Schnack Y. 2 6 6

Rezultate Pariuri Baschet: 30-09-2011

ARGENTINA: Liga A – Primul tur
02:30 Final Boca Juniors 87 14 24 27 22
Estudiantes 73 13 22 15 23
04:00 Final Lanus 58
Obras 64
ClasamentDANEMARCA: Danemarca Cupa
21:00 Final Hillerod 36 4 9 6 17
BMS 136 35 34 40 27
ClasamentEUROPA: Euroliga – Calificare
18:00 Final PAOK 64 18 14 19 13
Galatasaray 77 15 19 26 17
19:00 Final Khimky M. 74 15 16 27 16
Turow Zgorzelec 67 13 16 16 22
20:45 Final Lyon-Villeurbanne 80 19 14 27 20
Gravelines-Dunkerque 72 14 19 19 20
21:45 Final Nymburk 69 19 15 19 16
Banvitspor 57 12 9 19 17
ClasamentEUROPA: Liga Baltică
19:00 Final Ventspils 85 18 26 25 16
Liepajas Lauvas 59 21 14 12 12
ClasamentEUROPA: VTB Cupa Promo – Grupa finală
17:00 Final Enisey 83 16 19 25 23
Dnipro 75 19 17 15 24
19:30 Final Krasnye Krylya 99 29 26 26 18
Anwil Wloclawek 79 26 20 17 16
ClasamentFINLANDA: Korisliiga
18:30 Final Kauhajoen Karhu 86 13 23 26 24
Salon Vilpas 65 25 15 11 14
18:30 Final ToPo 73 17 17 16 23
KTP Basket 71 14 22 18 17
ClasamentFRANŢA: Pro B
21:00 Final Bordeaux 79
Denain-Voltaire 78
21:00 Final Fos Ouest 73
Lille 60
21:00 Final Nantes 82
Limoges 85
21:00 Final Reims 75
Saint-Vallier 69
ClasamentSPANIA: LEB Adecco Oro
21:45 Final Lleida 75 17 20 15 23
Tarragona 70 25 11 15 19
22:00 Final Burgos 83 22 19 16 26
Mallorca 87 22 16 35 14
22:00 Final Caceres 85 28 14 20 23
Melilla 72 25 12 16 19
22:00 Final Granada 76 15 21 24 16
Caja Rioja 85 22 21 25 17
22:00 Final Palencia 78 24 19 24 11
Huesca 74 16 14 26 18
23:00 Final Laguna Canarias 89 26 22 25 16
Breogan 73 15 18 15 25
23:00 Final La Palma 81 15 11 26 29
Navarra 73 22 13 17 21
ClasamentSPANIA: Supercopa ACB
20:00 Final Bilbao 88 18 19 17 34
Caja Laboral 93 32 21 16 24
22:30 Final Barcelona 74 21 14 17 22
Real Madrid 70 13 20 25 12

Rezultate Pariuri Baseball: 30-09-2011

JAPONIA: NPB
12:00 Final Hanshin Tigers 3 0 0 0 3 0 0 0 0 X
Chunichi Dragons 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
12:00 Final Orix Buffaloes 2 0 0 0 0 0 1 0 1 X
Rakuten Gold. Eagles 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
12:00 Final Seibu Lions 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0
Fukuoka S. Hawks 4 0 0 0 0 1 1 2 0 0
12:00 Final Yokohama Baystars 5 0 0 0 1 0 0 1 3 X
Yakult Swallows 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12:00 Final Yomiuri Giants 9 0 0 1 0 1 0 0 7 X
Hiroshima Carp 3 1 0 0 0 0 1 0 0 1
12:15 Final Chiba Lotte Marines 5 1 1 0 0 0 1 1 0 1
Nippon Ham Fighters 4 3 0 0 1 0 0 0 0 0

Rezultate Pariuri Handbal: 30-09-2011

DANEMARCA: GuldBageren Ligaen
20:30 Final Aalborg F 26 13 13
Vejen F 24 12 12
ClasamentEUROPA: Liga campionilor – Feminin
20:00 Final Buxtehuder F 20 11 9
Oltchim Valcea F 24 13 11
ClasamentEUROPA: Cupa Challenge – Calificare
18:00 Final HC Dublin 19 8 11
Aloysians ProMinent 21 8 13
20:30 Final London GD 30 14 16
Ruislip Eagles 29 14 15
ClasamentEUROPA: Cupa Challenge Feminin – Calificare
18:00 Anulat Alavarium F –
Panetolikos F –
18:00 Final Kielce F 25 11 14
HRK Mostar F 27 14 13
20:30 Final Pisek F 39 18 21
Druts F 29 10 19
22:00 Final Zelina F 42 20 22
Olympia Handball F 18 5 13
ClasamentEUROPA: Cup Winners Cup Women
18:30 Final Sassari F 27 14 13
Michalovce F 37 17 20
20:00 Final Krka F 23 14 9
Parc Sagunt F 30 13 17
ClasamentFRANŢA: Division 1 Women
21:30 Final Fleury Loiret F 21 9 12
Havre F 28 11 17
ClasamentFRANŢA: Coupe de la Ligue
20:30 Final Nantes 29
Paris 24
21:00 Final Dunkerque 26
Creteil 28
21:00 Final St. Raphael 33
Ivry 25
21:00 Final Toulouse 31
Cesson 27
ClasamentGERMANIA: Bundesliga
20:45 Final Großwallstadt 20 9 11
Flensburg-H. 21 8 13
ClasamentROMÂNIA: Liga națională
11:00 Final Dinamo Bucuresti 24 11 13
CSM Bucuresti 22 11 11
ClasamentSERBIA: Superliga
20:00 Final Smederevo 23 11 12
Crvenka 24 10 14
ClasamentSLOVACIA: Extraliga
19:00 Final Kosice 38 18 20
Bardejov 25 14 11
19:00 Final Nove Zamky 26 15 11
Hlohovec 24 11 13
20:30 Final Michalovce 31 12 19
SKP Bratislava 19 9 10
ClasamentSLOVENIA: MIK 1.Liga
20:00 Final Ribnica 27 12 15
Smartno 20 10 10
ClasamentSPANIA: Liga ASOBAL
22:00 Final BM Huesca 33 13 20
Antequera 30 14 16
ClasamentSUEDIA: Elitserien
20:00 Final Lugi 29 15 14
Malmö 23 10 13
20:30 Final Ystads IF 29 18 11
Drott 26 11 15
ClasamentSUEDIA: Allsvenskan
20:00 Final Hästö IF 31
Trelleborg 21
20:30 Final Kroppskultur 30
Onnered 26
ClasamentSUEDIA: Allsvenskan Feminin
20:20 Final Kärra F 34
Hellton F 30
ClasamentUNGARIA: Division 1
19:00 Final Balatonfuredi 26 13 13
Gyongyosi 25 14 11
19:00 Final Tatabanya 38 20 18
Tatai 19 13 6
ClasamentUNGARIA: Division 1 Women
19:00 Final Szekszard F 27 10 17
Feherep Alcoa F 29 13 16
20:15 Final DVSC Korvex F 28 14 14
Bekescsabai F 20 10 10

Rezultate Pariuri Hochei: 30-09-2011

AUSTRIA: EBEL
20:15 Final Graz 5 2 1 2
Salzburg 3 0 1 2
20:15 Final Jesenice 3 1 0 2
Villach 1 0 1 0
20:15 După
prel. Linz 2 1 0 0 1
Klagenfurt 1 0 0 1 0
20:15 După
prel. Medvescak Zagreb 2 2 0 0 0
O. Ljubljana 3 2 0 0 1
20:15 Final Znojmo 3 2 1 0
Alba Volan 4 1 2 1
ClasamentELVEŢIA: NLA
20:45 Final Ambri-Piotta 2 1 0 1
Zurich 5 2 2 1
20:45 Final Bern 7 3 3 1
Langnau 3 2 0 1
20:45 Final Fribourg 2 0 1 1
Davos 3 1 1 1
20:45 După
pen. Kloten 6 2 2 2 0 0
Zug 7 2 2 2 0 1
20:45 Final Lugano 4 3 0 1
Biel 0 0 0 0
20:45 Final Rapperswill 3 1 0 2
Servette 0 0 0 0
ClasamentELVEŢIA: NLB
21:00 Final Ajoie 4 0 2 2
Olten 2 1 0 1
ClasamentEUROPA: Cupa continentală – Prima rundă
19:00 Final Baskent Ankara 1 0 0 1
Turnhout 16 6 5 5
ClasamentFINLANDA: SM-liiga
18:30 Final Espoo 3 1 1 1
SaiPa 2 1 0 1
18:30 Final Hämeenlinna 1 1 0 0
Lukko 4 0 2 2
18:30 Final IFK Helsinki 2 1 0 1
Jyväskylä 5 0 1 4
18:30 Final Ilves 3 1 1 1
Jokerit 4 1 1 2
18:30 După
pen. Kärpät 2 0 1 0 0 1
KalPa 1 1 0 0 0 0
18:30 Final Pelicans 4 1 2 1
Tappara 0 0 0 0
ClasamentFINLANDA: Mestis
18:30 Final Hokki 1 1 0 0
Jukurit 5 2 2 1
18:30 Final KooKoo 4 0 1 3
K-Vantaa 0 0 0 0
18:30 Final Peliitat 2 0 1 1
K-Laser 1 0 0 1
18:30 Final SaPKo 1 1 0 0
JYP-Akatemia 3 1 0 2
18:30 Final Sport 7 2 2 3
LeKi 0 0 0 0
18:30 După
prel. TuTo 2 1 1 0 0
Jokipojat 3 0 1 1 1
ClasamentGERMANIA: DEL
20:05 Final Hamburg 6 2 2 2
Düsseldorf 3 1 1 1
ClasamentGERMANIA: 2. Bundesliga
20:30 Final Landshut 3 0 1 2
Lausitzer Füchse 1 0 1 0
21:00 Final Bietigheim/Bissingen 3 1 0 2
Rosenheim 0 0 0 0
21:00 Final Crimmitschau 5 1 2 2
Bremerhaven 2 0 0 2
21:00 După
pen. Dresdner Eislöwen 4 0 2 2 0 0
Heilbronner 5 2 1 1 0 1
21:00 Final EC Hannover 6 2 2 2
Tower Stars 4 1 1 2
21:00 Final Riessersee 2 0 0 2
Schwenninger 1 0 1 0
LUME: Amicaluri de Club
20:00 Final Frolunda 2 1 0 1
New York Rangers 4 1 2 1
ClasamentPOLONIA: Polish Hockey League
19:00 Final Krakow 1 0 0 1
Tychy 4 1 1 2
19:00 Final MMKS Nowy Targ 3 1 2 0
Torun 2 1 1 0
19:00 După
prel. Zaglebie 5 0 1 3 1
Oswiecim 4 2 2 0 0
20:00 Final Sanok 4 3 0 1
Jastrzebie 2 0 1 1
ClasamentREPUBLICA CEHĂ: Extraliga
18:00 Final Trinec 4 0 0 4
Slavia Praha 0 0 0 0
18:30 După
pen. Litvinov 1 0 0 1 0 0
Zlin 2 0 0 1 0 1
19:00 După
prel. Pardubice 2 0 0 1 1
Ceske Budejovice 1 1 0 0 0
19:10 După
pen. Kladno 1 0 1 0 0 0
Mlada Boleslav 2 0 1 0 0 1
19:30 Final Liberec 2 0 1 1
Kometa Brno 1 1 0 0
ClasamentRUSIA: KHL
16:00 Final Barys Astana 3 1 1 1
Magnitogorsk 2 1 1 0
16:00 Final Ekaterinburg 3 1 1 1
Omsk 5 1 2 2
16:00 După
pen. Ufa 3 0 1 1 0 1
Novosibirsk 2 1 1 0 0 0
18:00 Final Novgorod 0 0 0 0
Yugra 1 0 0 1
18:45 După
pen. Sp. Moscova 2 1 0 0 0 1
CSKA Moscova 1 0 0 1 0 0
20:00 Final HC Lev 4 0 2 2
UHC Dynamo 1 0 1 0
ClasamentRUSIA: VHL
15:30 Final Nyzhnui Tahil 2 1 1 0
Almetyevsk 5 2 1 2
16:00 După
pen. Perm 4 2 0 1 0 2
Volzhsk 3 1 1 1 0 1
17:30 Final Sarov 8 3 2 3
Tver 1 0 0 1
ClasamentSLOVACIA: Extraliga
18:00 Final Skalica 2 1 0 1
Slovan Bratislava 4 1 3 0
18:00 După
pen. Zilina 1 0 1 0 0 0
Martin 2 0 1 0 0 1
19:00 Final Kosice 3 2 1 0
B. Bystrica 2 0 1 1
19:00 Final Zvolen 0 0 0 0
Trencin 3 1 1 1
20:00 Final Nitra 1 1 0 0
Poprad 6 2 2 2
ClasamentSLOVACIA: 1. liga
18:00 Final Michalovce 1 0 1 0
Trebisov 0 0 0 0
18:00 Final Senica 5 1 3 1
Topolcany 3 2 1 0
18:30 Final Bardejov 7 1 4 2
Trnava 2 1 0 1
19:00 Final Detva 4 1 1 2
Presov 2 1 1 0
19:00 Final Piestany 9 3 4 2
L. Mikulas 2 0 1 1
19:00 Final Pov. Bystrica 3 2 1 0
Spisska Nova Ves 1 0 1 0
ClasamentSUA: NHL – Pre-sezon
02:00 Final Minnesota Wild 2 1 0 1
Columbus Blue Jackets 4 0 3 1
02:00 Final New Jersey Devils 1 0 1 0
Philadelphia Flyers 2 0 1 1
02:00 Final Ottawa Senators 2 0 0 2
Boston Bruins 1 1 0 0
02:30 Final Tampa Bay Lightning 4 2 1 1
Montreal Canadiens 0 0 0 0
03:00 Final Colorado Avalanche 1 0 0 1
St.Louis Blues 3 0 1 2
03:30 Final Florida Panthers 1 0 1 0
Dallas Stars 7 0 3 4
04:00 Final Phoenix Coyotes 2 0 0 2
Calgary Flames 4 0 2 2
05:30 Final San Jose Sharks 3 0 1 2
Vancouver Canucks 0 0 0 0
ClasamentSUEDIA: HockeyAllsvenskan
20:00 Final Almtuna 3 0 1 2
Mora 1 1 0 0
20:00 Final Bofors 2 1 1 0
Orebro 3 1 2 0
20:00 Final Oskarshamn 2 0 2 0
Västerås 6 4 0 2
20:00 Final Rogle 1 1 0 0
Troja/Ljungby 3 1 0 2
20:00 Final Sundsvall 2 1 1 0
Malmö 3 1 1 1
ClasamentSUEDIA: Division 1 A
20:00 Final Bjorkloven 4 1 0 3
Tegs 0 0 0 0
20:00 După
prel. Team Kiruna 2 1 0 0 1
Asplöven 1 0 1 0 0
ClasamentSUEDIA: Division 1 C
20:00 Final Borlänge 5 2 2 1
Hudiksvalls 2 0 2 0
ClasamentSUEDIA: Division 1 D
20:00 Final Visby-Roma 2 1 1 0
Nyköping 4 2 1 1

Rezultate Pariuri Volei: 30-09-2011

DANEMARCA: Elitedivision
20:30 Final Middelfart 1 25 21 18 16
Danemarca U21 3 16 25 25 25
ClasamentEUROPA: MEVZA Women
21:00 Final Ujpesti Budapest F 3 25 24 25 25
SG SVS Post F 1 17 26 19 21
ClasamentFRANŢA: Pro A
21:00 Final Rennes 0 26 23 17
Montpellier 3 28 25 25
ClasamentFRANŢA: Pro B
21:00 Final Nice 3 25 22 25 22 15
Nazaire 2 23 25 21 25 8
21:00 Final St.-Brieuc 0 14 25 16
Martigues 3 25 27 25
ClasamentGERMANIA: 1. Bundesliga
21:00 Final SCC Berlin 2 21 25 25 21 16
Düren 3 25 17 18 25 18
ClasamentGERMANIA: 2. Bundesliga North
21:30 Final Giesen/Hildesheim 1 18 25 19 22
Luneburg 3 25 16 25 25
ClasamentPOLONIA: PlusLiga
21:00 Final Gdansk 1 18 21 25 20
Belchatow 3 25 25 23 25

Rezultate Pariuri: 30-09-2011

TAGS: rezultate pariuri, rezultate pariuri sportive, rezultate la pariuri, rezultate pariuri live, rezultate pariuri online, rezultate pariuri fotbal, rezultate pariuri tenis, rezultate pariuri baschet, rezultate pariuri hochei, rezultate fotbal, rezultate tenis, rezultate baschet, rezultate hochei

Comments are closed.