browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rezultate Pariuri: 09-08-2011

Posted by on August 9, 2011

Rezultate Pariuri Fotbal: 09-08-2011

ARGENTINA: Primera B Nacional
00:05 FT Gimnasia Jujuy 0 – 0 Ferro (0 – 0)
AUSTRIA: Regionalliga East
17:00 FT Admira (Am) 2 – 1 Wiener
17:00 FT Parndorf 1 – 0 Columbia
17:00 FT Simmeringer 4 – 0 1. SC Sollenau
17:30 FT Amstetten 0 – 2 Austria (Am)
17:30 FT Rapid Vienna (Am) 2 – 1 Neusiedl
17:30 FT Stegersbach 2 – 2 Horn
CZECH REPUBLIC: Ondrasovka Cup
15:00 FT Admira Prague 1 – 3 Sokolov (1 – 2)
15:00 FT Loko Vltavin 1 – 2 Hradec Kralove (0 – 0)
15:00 FT Novy Bydzov 1 – 4 Kunice (1 – 2)
15:00 Pen Opava 3 – 2
(2 – 2) Trinec (2 – 2)
15:00 FT Vysehrad 1 – 3 Prevysov (1 – 1)
DENMARK: Landspokal Cup
16:30 FT Aalborg Freja 0 – 3 Hobro
16:30 Pen Avedore 2 – 3
(1 – 1) AB Kopenhagen (1 – 1)
16:30 FT Djursland 1 – 8 Randers FC (0 – 5)
16:30 FT Esbjerg IF 92 1 – 2 Tjorring
16:30 FT Funder 2 – 6 Vejle
16:30 FT Gladsaxe-Hero 1 – 3 Fredensborg
16:30 FT Greve IF 0 – 3 Bronshoj
16:30 FT Herning KFUM 4 – 2 Aabenraa
16:30 FT Koldby/Hordum 0 – 2 Aars IF
16:30 FT Langeskov 5 – 1 Fjordager
16:30 FT Ledoje-Smorum 1 – 2 Vedbæk
16:30 FT Lyseng 0 – 2 Brabrand
16:30 Pen Middelfart 4 – 5
(4 – 4) FC Fyn
16:30 FT Naesby 2 – 1 Otterup (0 – 0)
16:30 FT Ringsted 1 – 5 Svebolle
16:30 FT Rishoj 0 – 4 Vestsjaelland (0 – 2)
16:30 FT Tommerup 0 – 9 Svendborg
16:30 FT Toreby-Graenge 0 – 2 Dollefjelde-Musse
16:30 FT Tved 1 – 5 Marienlyst
16:30 FT Vantanspor 2 – 6 Viby
17:00 FT Frederikshavn 0 – 5 Lindholm
17:00 FT Frem 3 – 1 B.93
17:00 FT Lolland 0 – 1 Naestved (0 – 0)
17:00 FT Nakskov 0 – 8 Roskilde
ECUADOR: Serie A – Second stage
00:30 FT LDU Quito 1 – 2 Independiente J. T. (0 – 1)
ENGLAND: Carling Cup
18:45 FT Accrington 0 – 2 Scunthorpe (0 – 0)
18:45 FT Barnsley 0 – 2 Morecambe (0 – 0)
18:45 FT Bournemouth 5 – 0 Dagenham & Red. (2 – 0)
18:45 FT Brighton 1 – 0 Gillingham (0 – 0)
18:45 Postp Bristol City – Swindon
18:45 AET Burnley 6 – 3
(3 – 3) Burton (0 – 0)
18:45 FT Bury 3 – 1 Coventry (1 – 1)
18:45 Postp Charlton – Reading
18:45 FT Cheltenham 1 – 4 Milton Keynes Dons (1 – 1)
18:45 FT Derby 2 – 3 Shrewsbury (0 – 3)
18:45 FT Doncaster 3 – 0 Tranmere (2 – 0)
18:45 FT Exeter 2 – 0 Yeovil (0 – 0)
18:45 Pen Hartlepool 1 – 2
(1 – 1) Sheffield Utd (0 – 1)
18:45 FT Hereford 1 – 0 Brentford (0 – 0)
18:45 FT Hull City 0 – 2 Macclesfield (0 – 1)
18:45 FT Ipswich 1 – 2 Northampton (1 – 1)
18:45 FT Leeds 3 – 2 Bradford (0 – 1)
18:45 Pen Nottingham 4 – 3
(2 – 2) Notts County (1 – 1)
18:45 Pen Oldham 1 – 2
(1 – 1) Carlisle (1 – 0)
18:45 FT Plymouth 0 – 1 Millwall (0 – 1)
18:45 FT Portsmouth 0 – 1 Barnet (0 – 1)
18:45 FT Port Vale 2 – 4 Huddersfield (1 – 2)
18:45 FT Preston 3 – 2 Crewe (1 – 2)
18:45 AET Rochdale 3 – 2
(1 – 1) Chesterfield (1 – 1)
18:45 FT Rotherham 1 – 4 Leicester (1 – 1)
18:45 FT Southampton 4 – 1 Torquay (2 – 1)
18:45 Pen Southend 1 – 2
(1 – 1) Leyton Orient (1 – 1)
18:45 AET Stevenage 3 – 4
(2 – 2) Peterborough (1 – 1)
18:45 FT Walsall 0 – 3 Middlesbrough (0 – 2)
18:45 Pen Wycombe 4 – 3
(2 – 2) Colchester (2 – 2)
EUROPE: European U21 Championship – Qualification
18:15 FT Germany U21 4 – 1 Cyprus U21 (2 – 1)
FRANCE: Coupe de la Ligue
18:00 FT Amiens SC 2 – 1 Le Havre (0 – 0)
18:00 FT Boulogne 1 – 2 Sedan (0 – 1)
18:00 FT Guingamp 2 – 0 Vannes (1 – 0)
18:00 FT Istres 0 – 2 Le Mans (0 – 0)
18:00 AET Nantes 1 – 0
(0 – 0) Chateauroux (0 – 0)
18:45 FT Lens 1 – 0 Tours (0 – 0)
FYR OF MACEDONIA: First League
15:00 FT Teteks 1 – 1 Ohrid (0 – 0)
18:00 FT Vardar 1 – 0 Rabotnicki (1 – 0)
ICELAND: Division 1
19:00 FT Fjolnir 0 – 0 Haukar
IRAQ: Super League – North
13:30 Postp Duhok – Arbil
NORWAY: Toppserien Women
16:00 FT Kolbotn W 5 – 1 Kattem W (3 – 0)
16:00 FT Linderud-Grei W 1 – 3 Klepp W (1 – 2)
16:00 FT Medkila W 0 – 3 Arna-Bjornar W (0 – 2)
16:00 FT Orn W 4 – 3 LSK Kvinner W (0 – 2)
16:00 FT Roa W 1 – 2 Stabaek S W (0 – 0)
16:00 FT Sandviken W 0 – 2 Grimstad W (0 – 0)
ROMANIA: Romanian Cup
14:00 Postp Concordia II – S. Bucuresti II
14:00 Postp Fortino Ianca – Braila
14:00 Postp Moinesti – FCM Onesti
14:00 Postp Oltchim Ramnicu – Piatra Olt
14:00 Postp Sannicolau – FC Timisoara II
14:00 Postp Tunari – Juventus Bucuresti
RUSSIA: Division 1
08:00 FT Luch Energiya 0 – 1 Kamaz (0 – 0)
08:00 FT SKA Energiya 4 – 4 M. Saransk (1 – 2)
10:00 FT Zhemchuzhina 0 – 3 Ural (0 – 0)
14:00 FT Shinnik Yaroslavl 4 – 1 Khimki (2 – 1)
15:00 FT Volgar-Gazprom 0 – 3 N. Novgorod (0 – 1)
15:30 FT Chernomorets Novorossijsk 2 – 0 Orenburg (2 – 0)
15:30 FT F. Voronezh 0 – 1 D. Bryansk (0 – 0)
16:00 FT Alania 1 – 0 Vladimir (0 – 0)
16:00 FT Baltika 2 – 1 Yenisey (0 – 1)
16:00 FT T. Moscow 1 – 1 Sibir (0 – 0)
RUSSIA: Division 2 – West
13:00 FT Petrozavodsk 1 – 3 Sat. Moscow II
14:00 FT Istra 1 – 1 Smolensk
14:00 FT Vol.-Ratmir 0 – 2 Petrotrest
14:30 FT Murmansk 2 – 0 Truda
14:30 FT Tekstilshtik 1 – 0 Lokomotiv Moscow II
14:30 FT Tver 2 – 0 Pskov
SCOTLAND: Challenge Cup
18:30 FT Annan 4 – 2 Peterhead (2 – 0)
18:30 FT Forfar Athletic 0 – 5 Morton (0 – 0)
18:45 FT Ayr 3 – 0 Raith (1 – 0)
18:45 FT Dumbarton 0 – 2 Berwick (0 – 0)
18:45 FT East Fife 2 – 0 Elgin City (0 – 0)
18:45 FT Falkirk 1 – 0 Dundee FC (1 – 0)
18:45 FT Hamilton 1 – 0 Partick (0 – 0)
18:45 FT Livingston 5 – 0 Stirling (3 – 0)
SWEDEN: Allsvenskan Women
17:00 FT Malmo W 1 – 1 Umea W
WORLD: World Cup U20 – Play Offs
22:00 68 Argentina U20 2 – 0 Egypt U20 (1 – 0)
22:00 66 Portugal U20 1 – 0 Guatemala U20 (1 – 0)
WORLD: Friendly International
12:30 FT Mauritius 2 – 0 Comoros (1 – 0)
14:00 FT Estonia U21 1 – 3 Azerbaijan U21 (1 – 1)
14:00 FT Seychelles 5 – 1 Maldives (2 – 1)
15:30 FT Serbia U19 3 – 0 Ireland U19 (2 – 0)
17:00 FT Belgium U19 1 – 1 Denmark U19 (0 – 0)
17:00 FT Belgium U21 2 – 3 Turkey U21 (2 – 0)
17:00 FT Bulgaria U21 1 – 1 Romania U21 (1 – 1)
17:00 FT Ireland U21 2 – 1 Austria U21 (0 – 0)
17:00 FT Portugal U21 1 – 1 Slovakia U21 (0 – 0)
17:00 FT Ukraine U21 3 – 0 Israel U21 (0 – 0)
17:00 FT Uzbekistan U21 2 – 0 Serbia U21 (0 – 0)
18:30 Postp Ghana – Nigeria
18:30 FT United Arab Emirates U18 0 – 2 Bahrain U18 (0 – 2)
19:00 FT Lebanon U19 1 – 0 Jordan U19 (0 – 0)
WORLD: Club Friendly
15:00 FT Antalyaspor 0 – 1 Kasimpasa (0 – 1)
15:00 FT MTK Budapest 3 – 0 Cegledi (2 – 0)
15:30 FT Bari 1 – 0 Real Sociedad (0 – 0)
17:00 FT Eupen 3 – 1 Alemannia Aachen (3 – 0)
17:00 FT Reutlingen 0 – 4 VfB Stuttgart (0 – 1)
17:20 FT Pierikos 2 – 2 Giannina (1 – 0)
17:30 FT Almere City 0 – 1 Ajax (0 – 1)
18:00 FT Anorthosis 3 – 0 AEK (2 – 0)
18:30 FT Cagliari 1 – 1 Aris (1 – 0)
18:30 FT Roquetas 0 – 1 Almeria (0 – 1)
18:45 FT Burnham 0 – 2 Wealdstone
18:50 FT Reus Deportiu 1 – 0 Sabadell (1 – 0)
19:15 FT Al Naser 1 – 3 Al-Faisaly (0 – 2)
19:30 FT Albacete 1 – 1 Levante (1 – 0)
19:45 FT Barcelona 0 – 3 Espanyol (0 – 0)
19:50 FT Boavista 1 – 3 Valladolid (1 – 2)

Rezultate Pariuri Tenis: 08-08-2011

ATP – SIMPLU: Montreal (Canada), asfalt
16:05 Final Gasquet R. (Fra) 2 6 6
Mayer F. (Ger) 0 3 2
16:10 Final Petzschner P. (Ger) 2 7 6
Simon G. (Fra) 0 5 2
16:10 Final Stakhovsky S. (Ukr) 2 6 7
Kohlschreiber P. (Ger) 0 2 5
16:15 Final Russell M. (Usa) 2 7 6
Montanes A. (Esp) 0 5 2
17:50 Final Tipsarevic J. (Srb) 2 7 6
Falla A. (Col) 0 5 1
17:55 Final Chela J. I. (Arg) 1 6 3 4
Pospisil V. (Can) 2 4 6 6
18:10 Final Anderson K. (Rsa) 2 6 6
Murray A. (Gbr) 0 3 1
18:10 Final Llodra M. (Fra) 2 3 6 77
Youzhny M. (Rus) 1 6 3 64
19:25 Final Troicki V. (Srb) 2 2 6 6
Yani M. (Usa) 1 6 3 1
20:45 Intrerupt Verdasco F. (Esp) 1 5 6 2
Kamke T. (Ger) 1 7 3 2
20:50 Intrerupt Lopez F. (Esp) 1 6 4 2
Stepanek R. (Cze) 1 4 6 3
21:40 Intrerupt Baghdatis M. (Cyp) 0 3 1
Isner J. (Usa) 1 6 1
23:30 Cilic M. (Cro) –
Del Potro J.M. (Arg) –
23:30 Djokovic N. (Srb) –
Davydenko N. (Rus) –
WTA – SIMPLU: Toronto (Canada), asfalt
00:40 Final Makarova E. (Rus) 2 78 6
Marino R. (Can) 0 66 4
14:00 Anulat Williams V. (Usa) –
Ivanovic A. (Srb) –
18:45 Final Petkovic A. (Ger) 2 6 6
Bouchard E. (Can) 0 2 2
19:00 Final Hantuchova D. (Svk) 2 6 6
Dulko G. (Arg) 0 3 4
19:20 Final Pennetta F. (Ita) 2 6 6
Kirilenko M. (Rus) 0 3 1
19:25 Final Medina G. A. (Esp) 2 7 6
Errani S. (Ita) 0 5 1
19:25 Final Wickmayer Y. (Bel) 0 4 2
Vinci R. (Ita) 2 6 6
19:35 Final Peng S. (Chn) 2 6 7
Dominguez L. L. (Esp) 0 1 5
20:20 Final Zhang S. (Chn) 0 1 1
Ivanovic A. (Srb) 2 6 6
20:40 Final Dubois S. (Can) 2 77 6
Woerle K. (Ger) 0 64 1
20:50 Final Vesnina E. (Rus) 0 4 1
Radwanska A. (Pol) 2 6 6
21:00 Final
(retras) Jovanovski B. (Srb) 0 2
Dokic J. (Aus) 0 0
21:05 Final Martic P. (Cro) 2 1 6 6
Hradecka L. (Cze) 1 6 4 4
21:35 Setul 3 Benesova I. (Cze) 1 7 4 0
Cibulkova D. (Svk) 1 5 6 0
22:50 Setul 2 Wozniak A. (Can) 1 6 3
Peer S. (Isr) 0 1 0
23:10 Setul 1 Bondarenko A. (Ukr) 0 0
Williams S. (Usa) 0 4
ATP – DUBLU: Montreal (Canada), asfalt
16:10 Final Hanley P./Soares B. 2 6 6
Almagro N./Dlouhy L. 0 3 2
19:15 Final Dolgopolov A./Norman D. 0 2 4
Tsonga J-W./Wawrinka S. 2 6 6
20:25 Final Bhupathi M./Paes L. 0 1 69
Berdych T./Mayer F. 2 6 711
22:15 Intrerupt Chela J. I./Monaco J. 0 5
Gasquet R./Simon G. 0 4
22:15 Intrerupt Stakhovsky S./Youzhny M. 0 4
Andujar P./Monfils G. 0 2
23:00 Anulat Fish M./Isner J. –
Gasquet R./Simon G. –
WTA – DUBLU: Toronto (Canada), asfalt
21:05 Final Erakovic M./Goerges J. 2 2 7 10
Kuznetsova S./Pavlyuchenk. A. 1 6 5 6
22:35 Setul 2 Gajdosova J./Petrova N. 1 6 2
Ivanovic A./Petkovic A. 0 1 5
23:50 Errani S./Vinci R. –
Mirza S./Vesnina E. –
CHALLENGER – SIMPLU: Binghamton (SUA), asfalt
13:00 Anulat Dutra Da Silva R. (Bra) –
Sugita Y. (Jpn) –
13:00 Anulat Reynolds B. (Usa) –
Donskoy E. (Rus) –
14:00 Final Domijan A. (Usa) 0 3 4
Zemlja G. (Slo) 2 6 6
14:00 Final Mitchell B. (Aus) 0 65 0
El Mihdawy A. (Usa) 2 77 6
14:00 Final Romboli F. (Bra) 0 1 1
Bemelmans R. (Bel) 2 6 6
15:20 Final Van Der Merwe I. (Rsa) 2 62 77 6
Bagnis F. (Arg) 1 77 63 3
15:30 Final Borvanov R. (Mda) 0 65 4
Ram R. (Usa) 2 77 6
15:30 Final Farah R. (Col) 0 4 4
Millot V. (Fra) 2 6 6
16:40 Final Nielsen F. (Den) 2 6 6
Venus M. (Usa) 0 3 4
17:00 Final Brugues-Davi A. (Esp) 0 0 65
Jones G. (Aus) 2 6 77
17:00 Final Guccione C. (Aus) 1 64 7 3
Kuznetsov A. (Usa) 2 77 5 6
CHALLENGER – SIMPLU: Samarkand (Uzbekistan), zgură
05:00 Final Jaziri M. (Tun) 2 6 77
Recouderc L. (Fra) 0 3 64
05:00 Final Kuznetsov A. (Rus) 2 65 6 6
Semjan M. (Svk) 1 77 4 1
05:00 Final Sharan D. (Ind) 1 77 2 4
Klec I. (Svk) 2 65 6 6
06:00 Final Albot R. (Mda) 2 3 6 6
Martin A. (Svk) 1 6 1 3
06:30 Final Istomin D. (Uzb) 2 6 6
Elgin M. (Rus) 0 3 4
06:30 Final Mecir M. (Svk) 2 7 6
Vasiliev M. (Rus) 0 5 3
06:30 Final Zekic M. (Srb) 2 6 6
Kudryavtsev A. (Rus) 0 4 4
11:00 Final Inoyatov M. (Uzb) 0 61 5
Yang T-H. (Chn) 2 77 7
11:00 Final Menendez A. (Esp) 0 5 4
Dustov F. (Uzb) 2 7 6
11:00 Final Sijsling I. (Ned) 2 6 6
Mitsuhashi J. (Jpn) 0 2 2
CHALLENGER – SIMPLU: San Marino (San Marino), zgură
14:00 Final Machado R. (Por) 2 6 6
Ungur A. (Rou) 0 1 2
14:00 Final Minar I. (Cze) 0 5 3
Rosol L. (Cze) 2 7 6
14:00 Final Phau B. (Ger) 2 6 7
Lorenzi P. (Ita) 0 3 5
15:20 Final Giorgini D. (Ita) 0 1 2
Volandri F. (Ita) 2 6 6
15:30 Final Burquier G. (Fra) 1 2 6 3
Brown D. (Ger) 2 6 3 6
15:30 Final Di Mauro A. (Ita) 1 4 6 62
Huta Galung J. (Ned) 2 6 4 77
17:00 Final Authom M. (Bel) 1 5 6 3
Mayer L. (Arg) 2 7 1 6
17:00 Final Riba P. (Esp) 2 3 6 6
Trevisan M. (Ita) 1 6 3 2
18:00 Final Starace P. (Ita) 2 6 6
Gremelmayr D. (Ger) 0 4 1
18:30 Final Hajek J. (Cze) 2 77 6
Guez D. (Fra) 0 64 3
19:20 Final Bolelli S. (Ita) 1 77 5 2
Paire B (Fra) 2 65 7 6
21:05 Final Darcis S. (Bel) 2 77 6
Zverev M. (Ger) 0 63 1
CHALLENGER – DUBLU: Samarkand (Uzbekistan), zgură
08:00 Final Fayziev S./Ismailov T. 0 1 1
Istomin D./Labadze I. 2 6 6
08:00 Final Khaydarov J./Saidmukhamedov A. 2 79 6
Lajovic D./Zekic M. 0 67 1
08:00 Final Sharan D./Vardhan V. 2 6 6
Klec I./Semjan M. 0 1 4
FUTURES – DUBLU: Bucureşti (România), zgură
08:30 Final Andrei S./Tig P. M. 0 3 1
Damaschin A./Mitu C. 2 6 6
10:00 Final Burman S./Minokoshi M. 0 6 2
Hincu B./Marcu D. 2 7 6
11:00 Final Dumitrescu C./Ionescu S. 0 3 4
Iova I./Vaideanu A. 2 6 6

Rezultate Pariuri Baschet: 09-08-2011

EUROPE: EuroBasket – Additional Qualification
19:30 Fin Portugal 71 19 12 23 17
Hungary 66 21 10 15 20
WORLD: Friendly International
19:30 Fin Spain 77 24 21 15 17
France 53 13 8 17 15
WORLD: Stankovic Continental Cup 2 – Play Offs
11:30 Fin Angola 54 9 12 11 22
China 64 19 21 9 15
13:30 Fin Russia 77 18 18 19 22
New Zealand 80 17 28 16 19

Rezultate Pariuri Baseball: 09-08-2011

JAPAN: NPB
10:00 Fin Chunichi Dragons 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hanshin Tigers 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
10:00 Fin Fukuoka S. Hawks 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Chiba Lotte Marines 6 0 0 0 3 0 0 2 1 0
10:00 Fin Hiroshima Carp 1 0 1 0 0 0 0 0 0 X
Yakult Swallows 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10:00 Fin Orix Buffaloes 3 0 0 0 0 0 0 1 0 X 1
Rakuten Gold. Eagles 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
10:00 Fin Seibu Lions 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nippon Ham Fighters 4 0 0 0 0 0 0 2 2 0
10:00 Fin Yokohama Baystars 6 1 0 0 2 3 0 0 0 0
Yomiuri Giants 7 0 0 0 3 2 0 1 0 1
MEXICO: LMB – Play Offs
01:00 Fin Campeche 6 0 3 2 0 0 1 0 0 X
Veracruz 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0
USA: MLB
00:05 Fin Baltimore Orioles 6 0 0 2 0 1 0 3 0 0
Chicago White Sox 7 0 4 0 0 0 1 0 2 0
00:10 Fin Cincinnati Reds 7 3 0 3 0 0 0 1 0 0
Colorado Rockies 10 0 2 3 0 2 0 0 2 1
00:10 Fin Florida Marlins 5
Atlanta Braves 8
00:10 Fin Minnesota Twins 6 0 3 0 1 1 0 0 1 0
Boston Red Sox 8 0 1 0 0 0 4 0 1 2
00:10 Fin New York Mets 9 1 1 2 0 0 0 0 2 X
San Diego Padres 8 1 0 0 0 0 3 0 4 0
00:10 Fin Tampa Bay Rays 2 0 0 0 0 0 0 1 0 X
Kansas City Royals 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
01:05 Fin Texas Rangers 9 0 2 0 2 3 2 0 0 X
Seattle Mariners 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
02:40 Fin Arizona Diamondbacks 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Houston Astros 9 5 2 0 0 0 2 0 0 0
03:10 Fin Los Angeles Dodgers 3 0 0 0 0 1 0 0 2 0
Philadelphia Phillies 5 1 2 0 0 0 0 1 0 1
03:15 Fin San Francisco Giants 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pittsburgh Pirates 5 2 0 1 0 2 0 0 0 0

Rezultate Pariuri: 09-08-2011

TAGS: rezultate pariuri, rezultate pariuri sportive, rezultate la pariuri, rezultate pariuri live, rezultate pariuri online, rezultate pariuri fotbal, rezultate pariuri tenis, rezultate pariuri baschet, rezultate pariuri hochei, rezultate fotbal, rezultate tenis, rezultate baschet, rezultate hochei

Comments are closed.