browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rezultate Pariuri: 31-07-2011

Posted by on July 31, 2011

Rezultate Pariuri Fotbal: 31-07-2011

AFRICA: CAF Confederations Cup
13:00 FT Motema Pembe 1 – 1 Maghreb Fez (1 – 0)
15:30 FT Interclube 1 – 0 ASEC Mimosas (1 – 0)
21:00 FT Africain 0 – 0 Kaduna (0 – 0)
ANGOLA: Girabola
14:00 FT Académica 0 – 0 Caála (0 – 0)
14:00 FT C.R.D. Libolo 3 – 1 Onze Bravos (0 – 0)
14:00 FT Kabuscorp 1 – 1 Cabinda (1 – 0)
AUSTRIA: T-Mobile Bundesliga
14:00 FT Salzburg 0 – 0 Mattersburg (0 – 0)
14:00 FT Wacker Innsbruck 0 – 0 Austria Vienna (0 – 0)
16:30 FT Rapid Vienna 0 – 0 Ried (0 – 0)
AUSTRIA: Regionalliga West
14:00 FT A. Salzburg 1 – 0 Wacker Innsbruck (Am)
BELARUS: Vysshaya Liga
15:00 FT FC Minsk 3 – 1 Neman (1 – 1)
16:00 FT Brest 2 – 0 Din. Minsk (1 – 0)
17:30 FT Sachter Soligorsk 3 – 0 Naftan (1 – 0)
BELGIUM: Jupiler League
18:00 FT Club Brugge 5 – 0 Westerlo (0 – 0)
BELGIUM: Belgian Cup
14:00 FT Aische 2 – 0 Weywertz
14:00 FT Allain 1 – 4 Varsenare
14:00 Pen Amay 1 – 2
(1 – 1) Elsautoise
14:00 FT Arquet 1 – 2 Cointe-Liege
14:00 FT Avenir Fouron 4 – 2 Braives
14:00 FT Beekhoek 1 – 0 Verbroedering Arendonk
14:00 FT Berchem 3 – 0 Nieuwmoer
14:00 FT Berg en Dal 2 – 3 Capellen
14:00 FT Berlaar-Heikant 1 – 0 Mariekerke
14:00 FT Berlare 4 – 0 Denderhoutem
14:00 FT Bioul 5 – 2 Bray
14:00 FT Bredene 0 – 7 Diksmuide
14:00 FT Chatillon 2 – 5 Ethe Belmont
14:00 FT Damme 0 – 1 Eernegem
14:00 Pen Dilbeek 2 – 1
(1 – 1) Wezembeek
14:00 FT Duffel 4 – 0 Gravenwezel
14:00 Pen Eendracht Zele 2 – 1
(1 – 1) Merelbeke
14:00 FT Etoile Wegnez 0 – 4 Entente Blegnytoise
14:00 FT Evere 3 – 0 Auderghem
14:00 FT FC Charleroi 12 – 3 Walcourt
14:00 FT Flavion Sport 1 – 2 Spy
14:00 FT Franchimont 0 – 2 Meux
14:00 FT Ganshoren 6 – 0 Jodoigne
14:00 FT Ghlin 1 – 3 Soignies Sport
14:00 FT Gullegem 3 – 2 Blankenberge
14:00 Pen Harze 2 – 1
(1 – 1) Seresien
14:00 Pen Herk 1 – 2
(1 – 1) Hades
14:00 FT Heusden-Zolder 0 – 4 Spouwen-Mopertingen
14:00 FT Katelijne-Waver 4 – 0 Broechem
14:00 FT La Roche 3 – 2 Beauraing
14:00 Pen Lebbeke 2 – 1
(1 – 1) Sint-Gillis Waas
14:00 FT Libramont 1 – 3 Bievre
14:00 FT Lille 0 – 1 Ekeren
14:00 FT Londerzeel 3 – 1 Saint-Michel
14:00 FT Lorraine Arlon 6 – 1 Entente Sommenoise
14:00 FT Loyers 1 – 6 Hamoir
14:00 FT Lutlommel 2 – 0 Huvo Jeuk
14:00 FT Machelen 1 – 2 Butsel
14:00 FT Marcinelle 0 – 6 Genly-Quevy
14:00 FT Menen 4 – 0 Brunehaut
14:00 FT Messancy 3 – 2 Bourcy
14:00 FT Milanello Vottem 0 – 4 Tilleur Saint Gilles
14:00 FT Mollem 0 – 3 Kampenhout
14:00 FT Montignies 2 – 0 Fosses
14:00 Pen Ninove 2 – 1
(1 – 1) Meldert
14:00 FT Oostnieuwkerke 1 – 5 Izegem
14:00 FT Oostveld 1 – 4 Poperinge
14:00 FT Overpelt 1 – 0 Vlijtingen
14:00 FT Pesche 0 – 1 Houdeng
14:00 FT Profondeville 2 – 0 Aywaille
14:00 FT Raeren 1 – 3 Sprimont-Comblain
14:00 FT RC Lebbeke 5 – 1 Daknam
14:00 FT RFC De Liege 1 – 0 Vyle-Tharoul
14:00 Pen Roeselare 1 – 0
(0 – 0) Petegem (0 – 0)
14:00 Pen Roosbeek 1 – 0
(0 – 0) Jette (0 – 0)
14:00 FT Royal Spa 2 – 1 Faymonville
14:00 FT Saint Eloois 3 – 0 Templeuve
14:00 FT Saintoise 2 – 1 Kester
14:00 Pen SG-Tertre Hautrage 0 – 1
(0 – 0) Rapid Symphorinois (0 – 0)
14:00 FT Sinsin-Waillet 0 – 4 Wellin
14:00 FT Solrezienne 3 – 1 Neufvilles
14:00 FT Soumagne 2 – 5 Melen-Micheroux
14:00 FT Sporting Spalbeek 0 – 1 Wellen
14:00 FT Terjoden 9 – 0 Wieze
14:00 FT Ternat 2 – 1 Bierbeek
14:00 Pen Tongeren 0 – 1
(0 – 0) Torpedo Hasselt (0 – 0)
14:00 FT Trivieres 0 – 3 Acren
14:00 FT Uccle 4 – 0 Huizingen
14:00 FT UCE Liege 0 – 5 Mormont
14:00 FT Valencia Piringen 0 – 4 Sparta Walshoutem
14:00 FT Vaux 1 – 0 Marbehan
14:00 FT Veldwezelt 11 – 1 Rooierheide
14:00 FT Verbrande Brug 0 – 3 Braine
14:00 FT Walhain 3 – 0 Warnant
14:00 FT Wasmes 1 – 2 Erpion
14:00 Pen Weerstand Koersel 0 – 1
(0 – 0) Leopoldsburg (0 – 0)
14:00 FT Wingene 1 – 2 Boezinge
14:00 FT Witgoor Sport 1 – 0 Kalmthout
14:00 FT WS Schorvoort 0 – 3 Everbeur Sport
14:00 Pen Zeehaven 2 – 1
(1 – 1) Zwevegem
14:00 FT Zoerle Sport 2 – 1 Vorselaar
14:00 FT Zwijnaarde 2 – 4 Bambrugge
15:00 FT Givry 10 – 0 Compogne Bertogne
15:00 FT Voorde 3 – 0 Jong Lede
15:00 Pen Vrasene 1 – 2
(1 – 1) Appelterre-Eichem
16:00 FT Champlonnaise 4 – 2 Rochefort
BRAZIL: Campeonato Brasileiro
00:00 FT Palmeiras 3 – 2 Atletico-MG (1 – 1)
19:00 FT Avai 3 – 2 Corinthians (0 – 1)
19:00 FT Fluminense 4 – 0 Ceará (1 – 0)
19:00 FT Internacional 0 – 0 Atletico GO (0 – 0)
19:00 FT Sao Paulo 0 – 2 Vasco (0 – 0)
21:30 FT America MG 1 – 3 Coritiba (0 – 2)
21:30 FT Atletico-PR 3 – 2 Santos (2 – 1)
21:30 FT Bahia 3 – 1 Figueirense (1 – 0)
CHILE: Primera Division – Clausura
00:00 FT U. De Chile 3 – 0 La Serena (2 – 0)
20:00 FT Cobreloa 0 – 0 U. Espanola (0 – 0)
20:00 Postp Cobresal – Colo Colo
20:00 FT S. Wanderers 0 – 1 Nublense (0 – 0)
20:00 FT Union La Calera 2 – 0 S. Morning (0 – 0)
22:30 FT U. De Concepcion 1 – 1 Huachipato (0 – 1)
CHILE: Primera B – Clausura
02:00 FT San Marcos de Arica 3 – 1 Coquimbo (1 – 0)
16:00 FT D. Puerto Montt 3 – 0 D. Concepcion
16:00 FT Everton 2 – 1 Magallanes (1 – 0)
16:00 FT San Luis 2 – 2 Antofagasta (2 – 0)
19:30 FT L. Schwager 0 – 3 Rangers
CHINA: Super League
07:30 FT Qingdao Jonoon 3 – 1 Hangzhou Greentown (1 – 0)
11:30 FT Chengdu Blades 2 – 2 Changchun Yatai (1 – 0)
11:30 FT Liaoning 2 – 4 Jiangsu Sainty (1 – 4)
11:30 FT Nanchang Bayi 1 – 0 Dalian Shide (0 – 0)
11:30 FT Shandong Luneng 1 – 1 Tianjin Teda (0 – 1)
11:30 FT Shenzhen Ruby 2 – 0 Shanghai Shenhua (0 – 0)
11:45 FT Henan Construction 1 – 0 Shaanxi Zhongjian (0 – 0)
COSTA RICA: Primera Division – Torneo de Invierno
17:00 FT Orión F.C. 1 – 0 Limon (1 – 0)
17:00 FT Puntarenas 1 – 1 Herediano (1 – 1)
17:00 FT Zeledon 1 – 3 Alajuelense (0 – 2)
22:15 FT San Carlos 1 – 1 Cartagines (0 – 1)
23:00 FT Belen 3 – 0 Santos DG (1 – 0)
CROATIA: 1. HNL
17:00 FT RNK Split 1 – 1 Belupo (0 – 0)
18:00 FT Sibenik 1 – 0 Varazdin (1 – 0)
19:00 FT Zadar 1 – 0 Hajduk Split (0 – 0)
CZECH REPUBLIC: Gambrinus liga
15:00 FT Ceske Budejovice 2 – 4 Sparta Prague (0 – 1)
15:00 FT Hradec Kralove 1 – 0 Zizkov (1 – 0)
CZECH REPUBLIC: Ondrasovka Cup
08:15 FT Hodonin-Sardice 0 – 3 Kromeriz (0 – 1)
08:30 Pen Boretice 3 – 2
(2 – 2) Brno Bohunice (0 – 1)
14:00 FT Kolovec 2 – 3 Domazlice (1 – 2)
15:00 Postp Brozany – Most
15:00 FT Bystrc 2 – 1 Breclav
15:00 FT Meteor Prague 2 – 1 Chomutov (1 – 0)
15:00 Pen Novy Bydzov 3 – 2
(2 – 2) Caslav (0 – 1)
DENMARK: Superliga
12:00 FT Silkeborg 1 – 1 Sonderjyske (1 – 0)
14:00 FT Lyngby 3 – 1 Koge (2 – 1)
16:00 FT Brondby 1 – 4 Horsens (1 – 1)
DR CONGO: Super Ligue
14:30 Postp Elima – Vita Club
14:30 Postp Malekesa – Mazembe
14:30 Postp St Eloi Lupopo – Don Bosco
ECUADOR: Serie A – Second stage
16:30 FT LDU Loja 4 – 2 Dep. Cuenca (4 – 0)
17:00 FT Dep. Quito 1 – 0 Barcelona SC (1 – 0)
17:00 FT Independiente J. T. 1 – 0 Espoli (1 – 0)
17:00 FT Olmedo 4 – 1 EL Nacional (2 – 0)
19:00 FT Imbabura 0 – 1 LDU Quito (0 – 0)
22:30 FT Emelec 1 – 0 Manta (1 – 0)
ESTONIA: Estonian Cup
16:30 FT EMU 1 – 9 Otepaa
EUROPE: Emirates Cup
13:00 FT Paris SG 3 – 0 Boca Juniors (2 – 0)
15:20 FT Arsenal 1 – 1 New York (1 – 0)
FINLAND: Veikkausliiga
15:30 FT KuPS 4 – 4 JJK Jyväskylä (2 – 2)
15:30 FT TPS 2 – 4 Honka (1 – 1)
15:30 FT VPS 0 – 0 Jaro (0 – 0)
FINLAND: Ykkonen
15:30 FT Hameenlinna 1 – 0 Viikingit (0 – 0)
15:30 FT JIPPO 3 – 0 Espoo (2 – 0)
15:30 FT KPV Kokkola 0 – 2 Lahti (0 – 1)
15:30 FT PK-35 1 – 3 OPS (0 – 2)
GERMANY: DFB Pokal
12:30 FT Eimsbutteler 0 – 10 Greuther Furth (0 – 3)
12:30 FT Karlsruher 3 – 1 Alemannia Aachen (1 – 1)
12:30 FT Oberneuland 1 – 4 Ingolstadt (1 – 2)
12:30 FT Unterhaching 3 – 2 Freiburg (1 – 1)
12:30 FT Wismar 0 – 6 Hannover (0 – 4)
14:00 AET Germania Windeck 1 – 3
(1 – 1) Hoffenheim (1 – 0)
14:00 FT Meuselwitz 0 – 4 Hertha Berlin (0 – 2)
15:30 FT Kassel 0 – 3 Dusseldorf (0 – 1)
15:30 FT Teningen 1 – 11 Schalke (1 – 6)
15:30 FT Wiedenbruck 0 – 3 Köln (0 – 2)
15:30 AET Zweibrucken 1 – 2
(0 – 0) Mainz (0 – 0)
HUNGARY: NB I
14:00 FT DVTK 1 – 2 Kecskemeti TE (1 – 1)
16:00 FT Debrecen 1 – 0 Ferencvarosi TC (1 – 0)
17:00 FT Paks 1 – 1 Lombard Papa (0 – 1)
ICELAND: Icelandic Cup
16:00 FT Bolungarvik 1 – 4 KR Reykjavik (1 – 1)
ISRAEL: Toto Cup
17:45 FT Hapoel Tel Aviv 2 – 2 Maccabi Tel Aviv (1 – 2)
JAPAN: J-League
09:00 FT C-Osaka 1 – 3 Kashima (1 – 2)
10:00 FT Fukuoka 0 – 3 Nagoya (0 – 0)
10:00 FT Vegalta Sendai 0 – 0 Kashiwa (0 – 0)
JAPAN: J-League Division 2
06:00 FT Sapporo 1 – 0 Gifu (0 – 0)
09:00 FT Kyoto 1 – 0 Gainare Tottori (0 – 0)
09:00 FT Mito 3 – 1 Ehime (0 – 0)
09:00 FT Verdy 1 – 2 Oita (1 – 1)
10:00 FT Chiba 1 – 1 Yokohama FC (1 – 1)
10:00 FT Kusatsu 0 – 0 Tosu (0 – 0)
10:00 FT Shonan 1 – 0 Kumamoto (0 – 0)
LATVIA: Latvian Cup
12:00 FT Kvarcs 0 – 11 Daugavpils (0 – 0)
15:00 FT COLDGEL/Varavīksne 1 – 3 Liepajas (1 – 1)
15:00 FT Spartaks 1 – 2 Ventspils (1 – 0)
15:15 AET Valmiera 1 – 3
(1 – 1) Gulbene (1 – 0)
15:30 FT Tukums 2000 0 – 4 FK Jurmala VV (0 – 0)
16:00 FT Jelgava 3 – 1 Olimps Riga (3 – 1)
LITHUANIA: A Lyga
14:00 FT Atlantas 0 – 3 Zalgiris (0 – 1)
15:00 FT Tauras Taurage 1 – 2 Suduva (1 – 1)
16:00 FT FBK Kaunas 3 – 1 Kruoja (1 – 0)
MEXICO: Primera Division – Apertura
00:00 FT Monterrey 4 – 2 Club Tijuana (1 – 2)
00:00 FT Santos Laguna 3 – 0 Atlante (1 – 0)
01:45 FT San Luis 2 – 1 Estudiantes Tecos (1 – 0)
17:00 FT Monarcas 0 – 1 U.N.A.M.- Pumas (0 – 1)
17:00 FT Puebla 2 – 2 Pachuca (2 – 0)
17:00 FT Toluca 1 – 1 Club America (1 – 1)
22:00 FT Guadalajara Chivas 2 – 1 Jaguares De Chiapas (0 – 0)
NIGERIA: Premier League
15:00 Postp Bukola – Dolphins
15:00 FT Dolphins 2 – 0 Crown FC (0 – 0)
15:00 FT Enugu 2 – 0 Crown FC
15:00 Postp Enyimba – JUTH FC
15:00 Postp Gombe – Kaduna
15:00 Postp Kano – Sunshine Stars
15:00 Postp Niger Tornadoes – Warri
15:00 Postp Ocean Boys – Heartland
15:00 Postp Plateau – Heartland
15:00 Postp Sharks – Kwara
15:00 Postp Shooting – Lobi
15:00 Postp Zamfara – Ocean Boys
NORWAY: Tippeligaen
16:00 FT Odd Grenland 2 – 3 Brann (0 – 2)
16:00 FT Sarpsborg 0 – 3 Haugesund (0 – 1)
16:00 FT Stabaek 4 – 1 Start (2 – 1)
16:00 FT Stromsgodset 3 – 1 Lillestrom (2 – 0)
16:00 FT Viking 2 – 0 Fredrikstad (1 – 0)
18:00 FT Tromso 1 – 0 Aalesund (0 – 0)
NORWAY: Adeccoligaen
13:30 FT Bodo/Glimt 3 – 0 Asker (2 – 0)
16:00 FT Alta 0 – 2 Sandnes Ulf (0 – 1)
16:00 FT Hodd 0 – 4 Honefoss (0 – 2)
16:00 FT Lov Ham 0 – 1 Kongsvinger (0 – 0)
16:00 FT Nybergsund 4 – 0 Ham-Kam (2 – 0)
16:00 FT Randaberg 2 – 1 Bryne (0 – 1)
16:00 FT Ranheim 4 – 1 Strommen (1 – 1)
16:00 FT Sandefjord 6 – 0 Mjondalen (4 – 0)
NORWAY: Division 2 – Group 1
13:00 FT Nesodden 0 – 2 Lorenskog
NORWAY: Division 2 – Group 2
14:00 FT Kristiansund 3 – 1 Jevnaker
NORWAY: Division 2 – Group 4
15:00 FT Mjolner 0 – 1 Tromsdalen (0 – 0)
PARAGUAY: Primera Division – Clausura
18:50 FT General Caballero 2 – 1 Independiente (1 – 1)
18:50 FT Sol de America 1 – 1 Sp. Luqueno (1 – 1)
19:00 FT 3 de Febrero 2 – 3 Tacuary (1 – 1)
20:00 FT Rubio Nu 0 – 2 Cerro Porteno (0 – 0)
PERU: Primera Division – First stage
16:30 FT Unión Comercio 0 – 0 A. Lima (0 – 0)
18:45 FT Sport Huancayo 2 – 2 Cienciano (2 – 0)
19:00 FT U. San Martin 0 – 0 Cobresol (0 – 0)
21:00 FT Juan Aurich 1 – 0 Universitario (0 – 0)
POLAND: Ekstraklasa
12:30 FT Slask Wroclaw 1 – 1 Gornik Z. (0 – 1)
15:00 Postp Legia – Zaglebie
POLAND: Division 1
15:00 FT Nieciecza 0 – 0 Zawisza (0 – 0)
16:00 FT Polonia Bytom 0 – 1 Warta Poznan (0 – 0)
PORTUGAL: League Cup – First round
15:00 FT Atletico CP 0 – 1 Freamunde (0 – 0)
15:00 FT Covilha 0 – 1 Santa Clara (0 – 0)
15:00 FT Oliveirense 0 – 1 Aves (0 – 1)
15:00 FT U. Madeira 3 – 2 Estoril (0 – 1)
16:00 FT Naval 2 – 0 Arouca (2 – 0)
16:00 FT Penafiel 0 – 0 Belenenses (0 – 0)
16:00 FT Portimonense 2 – 3 Moreirense (0 – 1)
16:00 FT Trofense 1 – 1 Leixoes (1 – 0)
ROMANIA: Liga I
15:30 FT Astra Ploiesti 0 – 1 V. Sibiu (0 – 1)
17:15 FT S. Bucuresti 4 – 0 Mioveni (1 – 0)
18:30 FT Gaz Metan Medias 0 – 5 Din. Bucurest (0 – 1)
RUSSIA: Premier League
12:30 FT Zenit Petersburg 1 – 0 Spartak Nalchik (1 – 0)
14:45 FT Dynamo Moscow 2 – 0 V. Novgorod (0 – 0)
16:00 FT Krasnodar 1 – 1 CSKA Moscow (0 – 1)
17:00 FT FK Rostov 0 – 3 Lokomotiv Moscow (0 – 1)
SCOTLAND: Premier League
14:00 FT Hearts 0 – 1 Dundee Utd (0 – 1)
SLOVAKIA: Corgon Liga
17:30 FT Senica 4 – 0 Trencin (1 – 0)
17:30 FT Trnava 0 – 0 Presov (0 – 0)
SLOVENIA: Prva liga
16:00 FT Mura 0 – 2 Nafta (0 – 1)
16:00 FT Triglav 0 – 4 Domzale (0 – 2)
18:00 FT O. Ljubljana 2 – 1 ND Gorica (1 – 1)
SWEDEN: Allsvenskan
14:30 FT Gefle 0 – 1 Orebro (0 – 1)
14:30 FT Helsingborg 2 – 1 IFK Goteborg (0 – 0)
17:00 FT AIK 0 – 1 Elfsborg (0 – 1)
17:00 FT Hacken 4 – 0 Syrianska (0 – 0)
SWEDEN: Superettan
15:00 FT Ljungskile 5 – 1 Varnamo (2 – 1)
17:00 FT Qviding FIF 1 – 3 Atvidabergs (0 – 1)
SWEDEN: Division 1 – Norra
12:00 FT Vasby 1 – 1 Karlstad (1 – 1)
13:00 FT Frej 3 – 1 Bodens
13:00 FT IFK Lulea 1 – 1 Forward
14:00 FT Hammarby TFF 3 – 1 Umea FC
15:00 FT Vasalund/Essinge 1 – 0 V. Syrianska
SWEDEN: Division 1 – Södra
14:00 FT Rosengard 1 – 2 Skovde
15:00 FT Sylvia 5 – 0 Motala
16:00 FT Norrby 4 – 2 Bunkeflo (3 – 0)
16:00 FT Orgryte 3 – 0 Husqvarna
SWITZERLAND: Super League
14:00 FT Luzern 0 – 0 Thun (0 – 0)
14:00 FT Xamax 0 – 3 Sion (0 – 1)
14:00 FT Young Boys 1 – 1 Servette (1 – 1)
SWITZERLAND: Challenge League
14:00 FT Bruhl SG 1 – 1 Wil (0 – 1)
SWITZERLAND: Swiss Cup
13:00 FT FC La Sarraz-Ecleplens 5 – 3 Bernex
13:00 FT FC Tavannes/Tramelan 5 – 6 Orbe
13:30 FT FC Widnau 2 – 3 Toss
13:30 FT Kosova 2 – 0 Aegeri
14:00 FT Dulliken 1 – 0 Schaffhausen
14:00 FT FC Bazenheid 1 – 2 Seuzach
14:30 FT Thalwil 1 – 2 Freienbach
TURKEY: Super Cup
16:00 Postp Fenerbahce – Besiktas
UKRAINE: Premier League
14:30 FT Kryvbas Krivoy Rog 1 – 0 Ch. Odessa (1 – 0)
16:00 FT Karpaty 0 – 2 Vorskla Poltava (0 – 1)
16:30 FT Arsenal Kiev 1 – 1 Shakhtar (0 – 1)
USA: Major League Soccer
00:30 FT Houston 3 – 1 Seattle (2 – 1)
00:30 FT Kansas City 1 – 1 New England (0 – 1)
01:00 FT Real Salt Lake 0 – 2 Columbus (0 – 2)
02:30 FT San Jose 0 – 2 DC United (0 – 0)
03:00 FT Portland 2 – 2 Toronto (1 – 0)
23:00 FT Dallas 1 – 0 Chivas (1 – 0)
WORLD: World Cup U20
01:00 FT Portugal U20 0 – 0 Uruguay U20 (0 – 0)
02:00 FT Colombia U20 4 – 1 France U20 (1 – 1)
20:00 FT Costa Rica U20 1 – 4 Spain U20 (0 – 1)
20:00 FT Nigeria U20 5 – 0 Guatemala U20 (2 – 0)
23:00 FT Australia U20 1 – 1 Ecuador U20 (0 – 1)
23:00 FT Croatia U20 0 – 2 Saudi Arabia U20 (0 – 0)
WORLD: Friendly International
16:30 FT Al Arabi 3 – 0 Kuwait U23 (1 – 0)
WORLD: Club Friendly
00:00 FT Jose Galvez 6 – 2 Sport Ancash (4 – 0)
00:45 FT Estudiantes L.P. 1 – 1 Trujillanos (0 – 1)
07:00 FT Ajax Cape Town 0 – 1 Black Leopards (0 – 1)
09:00 FT Varde 1 – 1 Blokhus (1 – 1)
09:15 FT Bloem Celtic 0 – 0 Moroka Swallows (0 – 0)
11:00 FT Heerenveen 5 – 4 Olympiakos Piraeus (2 – 4)
12:30 FT Feyenoord 0 – 2 Malaga (0 – 0)
12:30 FT Groningen 2 – 2 Mallorca (1 – 1)
13:00 FT Alfreton 14 – 0 Sheffield Wed (9 – 0)
13:00 FT Leeds 3 – 2 Newcastle Utd (1 – 1)
13:00 FT Wattenscheid 5 – 2 TuRU Düsseldorf (2 – 0)
14:00 FT Preston 1 – 3 Wigan (1 – 3)
14:00 FT Sheffield Utd 1 – 1 Blackpool (1 – 0)
15:00 FT AZ Alkmaar 1 – 0 Ergotelis (1 – 0)
15:00 FT Carpi 3 – 1 Pistoiese (0 – 1)
15:00 FT Slavia Sofia 2 – 2 Apollon Limassol (1 – 1)
15:20 FT Slavia Sofia 2 – 2 Larissa (1 – 1)
16:00 FT Eupen 2 – 1 Tienen (1 – 0)
16:00 FT Giannina 1 – 4 Aris (0 – 1)
16:00 FT Guimaraes 1 – 1 Maritimo (1 – 1)
17:00 FT Kerkyra 1 – 1 Pontioi
19:00 FT Ath Bilbao 3 – 1 Catania (1 – 0)
19:00 FT FC Porto 1 – 2 Lyon (1 – 1)
19:30 FT Aurora 3 – 0 Wilstermann (1 – 0)
19:45 FT Cordoba 1 – 4 Sevilla (0 – 1)
20:00 FT Villarreal 3 – 1 Lazio (2 – 1)
WORLD: Dublin Super Cup
13:00 FT Airtricity League XI 0 – 5 Celtic (0 – 1)
15:30 FT Inter 0 – 3 Manchester City (0 – 1)

Rezultate Pariuri Tenis: 31-07-2011

ATP – SIMPLU: Gstaad (Elveţia)
09:15 Final Verdasco F. (Esp) 1 4 6 3
Granollers M. (Esp) 2 6 3 6
ATP – SIMPLU: Kitzbuhel (Austria)
14:40 Final
(retras) Starace P. (Ita) 0 3 0
Haase R. (Ned) 1 6 2
ATP – SIMPLU: Kitzbuhel (Austria) – Calificări
08:00 Final Brands D. (Ger) 2 6 6
Raditschnigg M. (Aut) 0 4 3
08:00 Final Ebelthite C. (Aus) 1 4 7 2
Luczak P. (Aus) 2 6 5 6
08:00 Final Geib D. (Aut) 0 3 3
Klec I. (Svk) 2 6 6
08:00 Final Janowicz J. (Pol) 2 6 6
Topic J. (Cro) 0 4 2
09:30 Final Junqueira D. (Arg) 2 6 6
Grinter J. (Nzl) 0 2 2
09:30 Final Trinker B. (Aut) 0 5 2
Crivoi V. (Rou) 2 7 6
09:50 Final Souza J. (Bra) 2 2 77 6
Weissborn T-S. (Aut) 1 6 61 1
10:40 Final Puc B. (Cro) 1 6 4 2
Veic A. (Cro) 2 2 6 6
11:00 Final Brands D. (Ger) 2 78 7
Luczak P. (Aus) 0 66 5
11:00 Final Janowicz J. (Pol) 2 4 6 7
Klec I. (Svk) 1 6 4 5
11:00 Final Junqueira D. (Arg) 0 4 3
Veic A. (Cro) 2 6 6
15:20 Final Souza J. (Bra) 2 6 712
Crivoi V. (Rou) 0 2 610
ATP – SIMPLU: Los Angeles (SUA)
02:40 Final Bogomolov A. Jr (Usa) 0 2 64
Gulbis E. (Lat) 2 6 77
21:25 Final Fish M. (Usa) 1 7 4 4
Gulbis E. (Lat) 2 5 6 6
ATP – SIMPLU: Umag (Croaţia)
18:15 Final Cilic M. (Cro) 1 4 6 3
Dolgopolov A. (Ukr) 2 6 3 6
ATP – SIMPLU: Washington (SUA)
19:45 Final Kudla D. (Usa) 0 4 2
Kamke T. (Ger) 2 6 6
ATP – SIMPLU: Washington (SUA) – Calificări
14:00 Final Ebden M. (Aus) 2 77 6
Simmonds P. (Usa) 0 64 3
15:00 Final Guccione C. (Aus) 2 4 6 6
Witten J. (Usa) 1 6 4 1
15:00 Final Smyczek T. (Usa) 2 6 6
Kuznetsov A. (Usa) 0 3 3
15:30 Final Massu N. (Chi) 0 64 2
Sitak A. (Nzl) 2 77 6
16:30 Final Odesnik W. (Usa) 0 4 4
Ram R. (Usa) 2 6 6
17:00 Final Matosevic M. (Aus) 2 77 6
Delic A. (Bih) 0 65 4
WTA – SIMPLU: Stanford (SUA)
02:15 Final Lisicki S. (Ger) 0 1 2
Williams S. (Usa) 2 6 6
19:15 Final Bartoli M. (Fra) 0 5 1
Williams S. (Usa) 2 7 6
WTA – SIMPLU: Washington (SUA)
17:10 Final Peer S. (Isr) 0 5 2
Petrova N. (Rus) 2 7 6
ATP – DUBLU: Gstaad (Elveţia)
12:15 Final Cermak F./Polasek F. 2 6 79
Kas C./Peya A. 0 3 67
ATP – DUBLU: Kitzbuhel (Austria)
16:40 Final Bracciali D./Gonzalez S. 2 6 6
Haun T./Koubek S. 0 2 3
ATP – DUBLU: Los Angeles (SUA)
05:00 Final Dev Varman S./Huey T. C. 2 78 68 10
Erlich J./Ram A. 1 66 710 4
19:05 Final Dev Varman S./Huey T. C. 0 63 610
Knowles M./Malisse X. 2 77 712
WTA – DUBLU: Stanford (SUA)
03:40 Final Huber L./Raymond L. 2 6 6
Aoyama S./Fujiwara R. 0 1 2
21:15 Final Huber L./Raymond L. 0 1 3
Azarenka V./Kirilenko M. 2 6 6
WTA – DUBLU: Washington (SUA)
00:00 Final Mirza S./Shvedova Y. 2 6 6
Peer S./Stephens S. 0 0 1
19:10 Final Mirza S./Shvedova Y. 2 6 6
Govortsova O./Kudryavtseva A. 0 3 3

Rezultate Pariuri Baschet: 31-07-2011

Rezultate Pariuri Baseball: 31-07-2011

JAPAN: Pro Yakyu
05:00 Fin Fukuoka S. Hawks 2 1 0 0 1 0 0 0 0 X
Nippon Ham Fighters 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
09:00 Fin Chiba Lotte Marines 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Rakuten Gold. Eagles 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
09:00 Fin Seibu Lions 7 0 3 0 1 0 2 1 0 X
Orix Buffaloes 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0
10:00 Fin Hanshin Tigers 2 1 0 1 0 0 0 0 0 X
Yokohama Baystars 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10:00 Fin Hiroshima Carp 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Chunichi Dragons 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
10:00 Fin Yakult Swallows 6 0 0 0 1 1 2 0 2 X
Yomiuri Giants 6 3 2 0 0 1 0 0 0 0
MEXICO: LMB – Play Offs
01:00 Fin Quintana Roo 8 0 0 1 0 0 4 1 2 X
Oaxaca 3 0 0 0 0 0 1 1 1 0
02:00 Fin Reynosa 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Monterrey 6 1 0 0 1 0 0 4 0 0
18:00 Fin Mexico 9 1 4 0 2 0 0 0 2 X
Puebla 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0
USA: MLB
00:05 Fin Cleveland Indians 5 0 0 0 0 0 0 0 1 4
Kansas City Royals 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1
00:05 Fin New York Yankees 17 12 3 1 0 0 1 0 0 X
Baltimore Orioles 3 0 0 1 0 0 1 0 1 0
00:05 Fin Philadelphia Phillies 7 0 1 2 2 0 0 1 1 X
Pittsburgh Pirates 4 0 0 0 2 0 0 0 2 0
00:05 Fin Washington Nationals 3 3 0 0 0 0 0 0 0 X
New York Mets 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
00:10 Fin Atlanta Braves 5 0 0 4 0 0 0 0 1 X
Florida Marlins 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
00:10 Fin Chicago White Sox 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Boston Red Sox 10 0 0 0 0 4 0 0 1 5
00:10 Fin Cincinnati Reds 7 5 0 0 2 0 0 0 0 X
San Francisco Giants 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0
00:10 Fin Milwaukee Brewers 6 1 0 1 0 3 0 1 0 X
Houston Astros 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0
01:35 Fin San Diego Padres 6 4 0 0 0 0 1 0 1 0
Colorado Rockies 10 2 0 0 1 0 4 2 1 0
02:05 Fin Oakland Athletics 8 1 2 0 0 4 1 0 0 X
Minnesota Twins 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1
03:10 Fin Los Angeles Dodgers 4 0 0 3 1 0 0 0 0 0
Arizona Diamondbacks 6 0 1 0 0 0 5 0 0 0
18:05 Fin Cleveland Indians 3 0 0 0 0 2 0 0 1 0
Kansas City Royals 5 0 1 0 1 1 0 0 1 1
18:05 Fin Detroit Tigers 3 0 0 2 0 0 0 1 0 X
Los Angeles Angels 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0
18:05 Fin New York Yankees 4 0 0 0 4 0 0 0 0 X
Baltimore Orioles 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0
18:07 Fin Toronto Blue Jays 7 2 1 1 3 0 0 0 0 X
Texas Rangers 3 0 0 0 0 0 2 0 1 0
18:10 Fin Cincinnati Reds 9 3 0 0 1 1 0 3 1 X
San Francisco Giants 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18:35 Fin Atlanta Braves 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Florida Marlins 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0
18:35 Fin Philadelphia Phillies 6 0 1 0 0 2 0 0 2 X 1
Pittsburgh Pirates 5 0 0 0 0 2 2 1 0 0 0
18:35 Fin Washington Nationals 3 0 0 0 0 0 2 0 0 1
New York Mets 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1
19:10 Fin Chicago White Sox 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0
Boston Red Sox 5 0 2 0 0 0 0 2 0 1
19:10 Fin Milwaukee Brewers 5 0 2 0 1 0 1 0 1 X
Houston Astros 4 0 0 0 3 0 0 0 1 0
21:05 Fin Oakland Athletics 7 0 0 6 1 0 0 0 0 X
Minnesota Twins 3 2 0 1 0 0 0 0 0 0
21:05 Fin San Diego Padres 8 0 0 0 1 0 1 0 6 X
Colorado Rockies 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0
21:10 Fin Los Angeles Dodgers 3 0 0 0 1 0 0 0 1 1
Arizona Diamondbacks 6 0 2 0 1 1 0 0 2 0
21:10 Fin Seattle Mariners 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tampa Bay Rays 8 1 0 1 2 1 2 0 1 0

Rezultate Pariuri: 31-07-2011

TAGS: rezultate pariuri, rezultate pariuri sportive, rezultate la pariuri, rezultate pariuri live, rezultate pariuri online, rezultate pariuri fotbal, rezultate pariuri tenis, rezultate pariuri baschet, rezultate pariuri hochei, rezultate fotbal, rezultate tenis, rezultate baschet, rezultate hochei

Comments are closed.